Trud ..

Iskreno, ja bih samo da pricam..
Znas vec, pricas pricas s nekim, komunikacija..
A mozda samo cinjenica da sam nasao nesto sto sam trazio govori iz mene, stoga mi je osvajanje krajnje.. vremesno, izlisno takmicenje :)..
 
.. Se zenis ubrzo , a !?:zper:

@ nego primjetih : neda im se vise , il ne stignu ? Zene su postale samopouzdanije , zele sve konce preuzet u svoje rucice .. Pa hop prva mrdne guzom i odvuce u odaje '

Ili se danas vise nema vremena za ona divna-davna muska osvajanja daminog srca ? :(
 
eh, u stara vremena je sve to bilo mlogo lepse.
pisali stihove, one vezle maramice samo za njega, pa ondak oni ulove divljeg zeca samo za nju a ona samo za njega ispece kestenje pa ondak on odere zeca samo za nju da joj bude toplo a ona njemu isplete nakurnjak pa on ode u boj samo zbog odbrane casti i pogine zbog nje a ona samo zbog njega nastavi da plete nakurnjake...komsijama...eh:manikir:
 
Koliko se danas muskarci trude osvojit zenu ?
Ili radje cekaju da budu osvojeni ?!

joooooooooooooooooooj


Kao prvo oni ne osvajaju zene vec dodzu sa svojim Djipom i ona sama upada u njega...

tako da se oni uopste vis ene TRDUE jer su zene postale debilne i loze se na moc i na pare

(ovo kao da SInnke progovara iz mene)

a kao trece zene su zeljne osvajanja, romantike i paznje a muskarci su zaboravili na to...

eto ti. :)
 

Da? A kako ja to ne vidim..:sad2:
eh, u stara vremena je sve to bilo mlogo lepse.
pisali stihove, one vezle maramice samo za njega, pa ondak oni ulove divljeg zeca samo za nju a ona samo za njega ispece kestenje pa ondak on odere zeca samo za nju da joj bude toplo a ona njemu isplete nakurnjak pa on ode u boj samo zbog odbrane casti i pogine zbog nje a ona samo zbog njega nastavi da plete nakurnjake...komsijama...eh:manikir:

Ah'..
O čemu beba?
joooooooooooooooooooj


Kao prvo oni ne osvajaju zene vec dodzu sa svojim Djipom i ona sama upada u njega...

tako da se oni uopste vis ene TRDUE jer su zene postale debilne i loze se na moc i na pare

(ovo kao da SInnke progovara iz mene)

a kao trece zene su zeljne osvajanja, romantike i paznje a muskarci su zaboravili na to...

eto ti. :)

hm.. da! Zaista neznam...
Zato se i pitam..:think:
 

Back
Top