TROJKA... bolja u masti ili na javi?!?!?

dvostruki standardi

jest' bre...

nego. najbolje cetvorka. 2 m + 2 z. i tako smo ravnopravni. i mene moze da j.ebe drugi neki i on moz' da j.ebe drugu. i to sve na moje i njegove oci. krasno.

elem, sad ozbiljno. za to je potreban visok nivo zrelosti, nesebicluka, neiskompleksiranosti, sigurnosti, neposesivnosti... da bi se sve zavrsilo kako valja i da ne bi doslo do gorkih osecanja.
 
Zaista je logicno. I svako pomisli na jos jedan ili vise primeraka drugog pola...
Ali kada pogledam sebe, realno kako bih ja opsluzio i zadovoljio tri zene? :p Naravno bio bih lud da mi to ponekad ne prodje kroz glavu. Mada trenutno sam u fazi kad nemam ni jednu pa razmisljam kako bi mi i jedna bila bas TAMAN.

pa da vecina i pomisli na suprotni pol, ali razlog zasto ne bi ili ga ne privlaci nije kod svih isti, ako mrtav hladan mozes da izjavis da bi tuco par zena u isto vreme al taman posla da tvoju zemsku neki baja ebe onda se to zove dvostruki standard...ali odgovor kao sto je - ne zelim da se ebem sa drugom osobom jer imam tebe, je vec nesto sasvim drugo, samo retko ko da takav odgovor
 
Nemaš želju, ali se ipak raspituješ? Ili to i ti pitaš za drugaricu?



Razmišljao sam. Čak sam i pitao moju dragu:
"A šta misliš da nam se u krevetu pridruži još jedna ženska?"
Odgovorila mi je:
"A šta bi ti radio sa dve ženske u krevetu istovremeno? Kad bi nam se pridružio još jedan frajer, ili dvojica, ja bih znala šta s njima da radim istovremeno!"
Od tad ne pitam ništa, pa ni da li hoće kafu u krevetu - donesem bez pitanja, ko zna šta može da mi odgovori...

hehehehe..golube ;esi lik...misim to se ne pita to se dovede...:ok:
 
jest' bre...

nego. najbolje cetvorka. 2 m + 2 z. i tako smo ravnopravni. i mene moze da j.ebe drugi neki i on moz' da j.ebe drugu. i to sve na moje i njegove oci. krasno.

elem, sad ozbiljno. za to je potreban visok nivo zrelosti, nesebicluka, neiskompleksiranosti, sigurnosti, neposesivnosti... da bi se sve zavrsilo kako valja i da ne bi doslo do gorkih osecanja.

pa da, u suptotnom se vracamo na ono moje oko nepravednog razmisljanja, ako zelis trojku moras da posedujes sve te osobine koje si navela, a ne ono ja bi da me ebu dvojica al taman posla da radim to s zenom pa da gledam kako je on ebe, pa mislim jel palo nekome na pamet da li on da gleda tebe s drugim, to je vrlo zaebano, ne moze to svako, i ne treba....
 
pa nemam zelju da to probam sa njim i jos nekim, ne volim njega da delim, probala bi sa nekim drugim,a to sad ne mogu jer bi tako povredila decka,jako dugo smo zajedno,tako da nebi htela da ga iygubimz:cry:

nisam z:cry:z:cry:z:cry: hocu hocuuuuuuu da probam

Koja evolucija misli u samo pola sata i pola strane! :D
Idi ti blago meni na spavanje, kako si krenula ako ostaneš na LJiSu do 3 ujutro ima da zakažeš grupnjak sa pet najzagorelijih forumaša. :mrgreen:
 
pa da, u suptotnom se vracamo na ono moje oko nepravednog razmisljanja, ako zelis trojku moras da posedujes sve te osobine koje si navela, a ne ono ja bi da me ebu dvojica al taman posla da radim to s zenom pa da gledam kako je on ebe, pa mislim jel palo nekome na pamet da li on da gleda tebe s drugim, to je vrlo zaebano, ne moze to svako, i ne treba....

skroz si upravu ,dok sama sa sobom ne rascistim
 
pa nemam zelju da to probam sa njim i jos nekim, ne volim njega da delim, probala bi sa nekim drugim,a to sad ne mogu jer bi tako povredila decka,jako dugo smo zajedno,tako da nebi htela da ga iygubimz:cry:

nisam z:cry:z:cry:z:cry: hocu hocuuuuuuu da probam

Ovo sto si ti sada napisala nema veze jedno sa drugim...

Hoces da probas a nemas zelju? :think: hmmm.............
 
skroz si upravu ,dok sama sa sobom ne rascistim

moje licno misljenje je da si za to spremna onda kada nemas problema da te ebe neko drugi osim njega, i sledeci stupanja - kada nemas problema da njega podelis s nekom
tek onda mozes za sebe da kazes e jesam spremna i stvarno mogu i zelim...samo jos da i on dostigne taj nivo

mislim kao sto rekoh ovo je moje neko misljenje, ja ne ispunjavam ni jedan od ovih uslova :lol:
 

Back
Top