TROJKA... bolja u masti ili na javi?!?!?

Cula nisam, osetila jesam :rumenko: ali i dalje mislim da muskarac nije sposoban da zadovolji obe jer u tom slucaju devojka moze najbolje da izadje u susret zeljama druge partnerke
Sposoban je, ali uz neisplativo velik umni napor i to u momentu kad je zbog viška krvi dole, manjak krvi gore. Takve se stvari rade iz fazona a ne zbog nekog naročitog uživanja.
 
pa nemam zelju da to probam sa njim i jos nekim, ne volim njega da delim, probala bi sa nekim drugim,a to sad ne mogu jer bi tako povredila decka,jako dugo smo zajedno,tako da nebi htela da ga iygubimz:cry:

Nemaš želju, ali se ipak raspituješ? Ili to i ti pitaš za drugaricu?

Da li ste nekada razmisljali o sexy u troje? Da li bi to predlozili svom partneru? z:)

Razmišljao sam. Čak sam i pitao moju dragu:
"A šta misliš da nam se u krevetu pridruži još jedna ženska?"
Odgovorila mi je:
"A šta bi ti radio sa dve ženske u krevetu istovremeno? Kad bi nam se pridružio još jedan frajer, ili dvojica, ja bih znala šta s njima da radim istovremeno!"
Od tad ne pitam ništa, pa ni da li hoće kafu u krevetu - donesem bez pitanja, ko zna šta može da mi odgovori...
 
Nemaš želju, ali se ipak raspituješ? Ili to i ti pitaš za drugaricu?



Razmišljao sam. Čak sam i pitao moju dragu:
"A šta misliš da nam se u krevetu pridruži još jedna ženska?"
Odgovorila mi je:
"A šta bi ti radio sa dve ženske u krevetu istovremeno? Kad bi nam se pridružio još jedan frajer, ili dvojica, ja bih znala šta s njima da radim istovremeno!"
Od tad ne pitam ništa, pa ni da li hoće kafu u krevetu - donesem bez pitanja, ko zna šta može da mi odgovori...

:hahaha1:
 
Nemaš želju, ali se ipak raspituješ? Ili to i ti pitaš za drugaricu?



Razmišljao sam. Čak sam i pitao moju dragu:
"A šta misliš da nam se u krevetu pridruži još jedna ženska?"
Odgovorila mi je:
"A šta bi ti radio sa dve ženske u krevetu istovremeno? Kad bi nam se pridružio još jedan frajer, ili dvojica, ja bih znala šta s njima da radim istovremeno!"
Od tad ne pitam ništa, pa ni da li hoće kafu u krevetu - donesem bez pitanja, ko zna šta može da mi odgovori...

probala bih ali ne sa mojim deckom, jer ne bih da gledam kako lize,**** neku.....ne damz:)z:lol:
 
ono sto sam ja ispitala kazu da bi jos jednog muzjaka, iz razloga sto nece da im partner ebe drugu...al oce njih da ebe drugi...logicno :sanke:


Zaista je logicno. I svako pomisli na jos jedan ili vise primeraka drugog pola...
Ali kada pogledam sebe, realno kako bih ja opsluzio i zadovoljio tri zene? :p Naravno bio bih lud da mi to ponekad ne prodje kroz glavu. Mada trenutno sam u fazi kad nemam ni jednu pa razmisljam kako bi mi i jedna bila bas TAMAN.
 

Back
Top