Trojica silovala i mučila preminulog zatvorenika?! Detalji sumnjive smrti u Padinskoj Skeli: Često je bio modar, ali se plašio da prijavi nasilje

Poruka
9.040
***POLITIČKA TEMA***

Čoveka koji služu PREKRŠAJNU kaznu od 30 dana, spakuju sa krvožednim krvopijama, koji ga UBIJU, eto tek tako...
Meni je više GADNO da se izjašnjavam kao SRBIN, ako su i ova trojica isto to, ne mi nismo isti narod,
oni su neki drugi narod, jer narod Nikole Tesle i Jove Zmaja to ne radi, nemoguće...
meni se sve u SRBIJI gadi, iskreno da vam kažem...Srbija je rupa zločinaca i krvopija postala...
Čovek je tačno u godinama da bude roditelj većini nas, ili deda
da za 30 dana PREKRŠAJNOG pritvora, verovatno se napio i POMINJAO ONOG ČIJE SE IME NE SME POMINJATI!?

najžalosnije od svega je što je mučenik ćutao od straha nadajući se da će sve proći i da za 30 dana ide kući
a oni ga poslaše na groblje!
NEČOVECIMA KOJI OVO UČINIŠE ŽELIM MUKE VEČNE U SUZAMA DO KRAJA VEČNOSTI!
jer su ovo uradili ZA NOVAC, po NAREDJENJU ko zna kome se ovaj dekica zamerio...


https://www.blic.rs/vesti/hronika/d...-trojica-silovala-i-mucila-preminulog/hgekl6p


TROJICA SILOVALA I MUČILA PREMINULOG ZATVORENIKA?! Detalji sumnjive smrti u Padinskoj Skeli: Često je bio modar, ali se plašio da prijavi nasilje​

Zatvorenik S.B. star oko 70 godina preminuo je 4. februara 2024. u zatvoru u Padinskoj Skeli. Sumnja se da je žrtva umrla nakon dugog mučenja, silovanja i prebijanja. Kako se nezvanično saznaje, žrtva je u više navrata trpela stravično nasilje.


.
Trojica osumnjičenih zatvorenika saslušana su prethodnih dana, a istražuju se tvrdnje da su cimeri ubijenog mučili i silovali drškom od metle.

Ad
Blic preporučuje
UŽAS U ZATVORU U PADINSKOJ SKELI Preminuo osuđenik, sumnja se da je silovan DRŠKOM OD METLE
"BLIC SAZNAJE" Smenjen upravnik zatvora u Padinskoj Skeli, posle sumnjive smrti zatvorenika oglasila se Uprava
Prema nezvaničnim saznanjima do kojih je došao "Blic" preminuli S.B. je često bio sav u modricama.

Plašio se da prijavi nasilnike?​

Međutim, kako se sumnja, verovatno iz straha od osvete, maltretirani čovek je lekarima na pregledu govorio da je sam padao i nije smeo da prijavi nasilje.

Smenjen upravnik, sedam osoba pod disciplinskim postupkom​

Zbog ovog tragičnog događaja, kako je "Blic" pisao, smenjen je upravnik ovog kazamata, Vladimir Bukvić i ubrzo je postavljena druga osoba, dok je Uprava reagovala pokretanjem disciplinskih postupaka.

- Uprava za izvršenje krivičnih sankcija pokrenula je disciplinske postupke protiv sedam službenika u Kazneno-popravnom zavodu u Beogradu (Padinskoj Skeli) zbog sumnje da su počinili težu povredu radne dužnosti prema Zakonu o državnim službenicima. Ovi državni službenici nisu obavestili pretpostavljene o vanrednom događaj u kome su učestvovala četvorica prekršajno kažnjenih lica za koje se sumnja da su naneli povrede prekršajno kažnjenom licu S.B. koji je preminuo 4. februara 2024. godine, navodi se u saopštenju Uprave za izvršenje krivičnih sankcija.
Uprava za izvršenje krivičnih sankcija ističe da "neće tolerisati ponašanje onih zaposlenih koji zaobilaze jasno propisane procedure prilikom obavljanja njihovih radnih dužnosti i zbog toga će biti najstrože sankcionisani".
- Ističemo i da smo o svim svojim saznanjima obavestili nadležno tužilaštvo koje će utvrditi da li ima elemenata krivičnog gonjenja - dodaju iz Uprave.
Podsećamo, zatvorenik S.B. stariji od 70 godina koji je preminuo u zatvoru u Padinskoj Skeli , bio je na izdržavanju kazne od 30 dana za kršenje Zakona o javnom redu i miru.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Jezivo, a preminuli sedamdesotogodišnjak osuđen na 30 dana zatvora.

neko kome se zamerio ga je spakavao na 30 dana, da više nikada ne izadje
i smestio ga u sobu sa krvopijama...da ga ne rokne on, nego oni...
i kao nije ubistvo, nego je podlegao povredama! uje! zamisli!
nisu oni njega ubili, nego je on podlegao! sam si kriv što nisi živ!
 
Valjda MORA postojati gradacija zatvorenika?
Ovi do mesec, ovi do 6, ovi do god ...
Pa u razlicita krila zatvora
To i mene čudi , mada ranije sam čuo priču o begu dvojice zatvorenika iz valjda Požarevca , Pošto doušnici prate svaki mig, geg , krivi pogled i odmah znaju šta zatvorenik namerava , dvojica zatvorenika nisu bila sumljiva tim doušnicima i zatvorskom osoblju pošto je jedan imao da odleži još dvadeset godina a drugiii još dva -tri meseca. Nisu računali da je ovaj drugi toliko lud da će pokušati bekstvo. I tako su oni neupadljivi kopali tunel ispod zida i uspeli su da izađu ali su ih na kraju pohvatili . Inače da su se dva dudogodišnja zatvorenika spanđali odma bi ih provalili.
Ovaj sa malom kaznom je kasnije napisao i knjigu , mislim da je bio taksista.
 
Jezivo, a preminuli sedamdesotogodišnjak osuđen na 30 dana zatvora.
Ma ustaška propaganda kojekude, priča je iskonstruisana, nevešto, amaterski.

Ko bi silovao 70-togodišnjaka, kod toliko mlađih, idi begaj ?

Koji 70-togodišnjak bi pristao da umesto novčane kazne ode u aps, sa sve reumom, benignom hierplazijom, katakaktom, demencijom i veštačkim kukom ?

Smejurija brate. :kafa:
 
Шокирала сам се када сам прочитала вест а мене интересује разлог због чега је овај човек био осуђен , да није био у питању неки педофил или силоватељ , углавно такве силују по затворима , ако није то у питању , онда не знам .
 
Шокирала сам се када сам прочитала вест а мене интересује разлог због чега је овај човек био осуђен , да није био у питању неки педофил или силоватељ , углавно такве силују по затворима , ако није то у питању , онда не знам .
Nije bio pedofil niti silovatelj, za takva djela se ne kažnjava prekršajno.
 
u državi gde su na vlasti psihopata, lezbejka, nepismeni ministri i lopurde ništa me ne može iznenaditi.. tako imate da je na nekom nivou gradske vlasti u Kruševcu čovek koji je pokušao da siluje devojku koja je da bi se spasila skočila kroz prozor i poginula..kad je neko postavio pitanje: kako je to moguće? dobio je odgovor da je taj pošteno odslužio svoju kaznu.. šta dalje da pričamo.. SNS zlo vlada Srbijom.. i ti upravnici u tom zatvoru su garant u SNS u.. a moguće i ti silovatelji
 
To se zove klasifikacija i postoji u svakom zatvoru. Ovi su bili svi ista kategorija - prekršajci.
Tesko da su ovi nasilnici prekrsajci.
Ako ode u zatvor zbog sitne kradje nece bas toliko da se iskvari za par meseci pa da siluje ljude metlom.
 
Tesko da su ovi nasilnici prekrsajci.
Ako ode u zatvor zbog sitne kradje nece bas toliko da se iskvari za par meseci pa da siluje ljude metlom.
Pa piše u objavi:

"četvorica prekršajno kažnjenih lica za koje se sumnja da su naneli povrede prekršajno kažnjenom licu S.B"
 

Back
Top