Quantcast

тренутна дешавања

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vasilij Zajcev

Veoma poznat
Poruka
13.058
Опет ми је неко обрисао сасвим легитимну поруку без образложења?

Је л' могу да затражим јавно образложење брисања моје поруке и зашто банујете људе као на траци?

Уништавате дух ове теме.

Lúnasa

Buduća legenda
Poruka
35.957
Inače, jes da sam libtard i proponent ljuckih prava i to, al majke mi, diskriminisao bih ljude u javnom prevozu na osnovu smrada. Ako smrdiš - napolje.

Ljucka prava se ionako mogu ograničiti u slučajevima opšteg interesa... mislim da je opšti interes da se ne ugušiš u prevozu od smrada.
Ajde bogati od smrada još niko nije umro :hercegovac:

stugots

Veoma poznat
Poruka
14.177
Pura Moca je juce napisao jedan post koji sadrzi 150 psovki i za to je kaznjen: https://forum.krstarica.com/threads/obavestenja-o-prekrsajima-korisnika.896835/post-39303721

Preklinjem vas, nemojte pokušavati od foruma da napravite sterilno okruženje. Dobićete samo frustrirane korisnike i moderatore koji su opterećeni suštinski nebitnim stvarima. Dal je ovaj napisao "*****", dal je onaj napisao "*****", dal je ovaj napisao "jbg"... pustite ljude da budu ljudi.

A Mocu realno treba da odbanujete ili mu ako ništa drugo smanjite na c1, jer se čovek zezao, albeit da je to zezanje uvrnuto lol, ali je zezanje. Postoji neka dinamika i ovde među ljudima u skladu sa njihovim senzibilitetima, imaju svoj način komunikacije, svoje fazone... ja razumem da je tebi to delovalo kao vređanje ako ne visiš ovde često i ne znaš te ljude, al zato valjda imate moderatore na svakom pdf-u. Oni to treba da znaju, oni te ljude viđaju ovde svaki dan.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.