Treba mi service pack1 za WIN XP

N

nemluk

Gost
Potreban mi je service pack 1 za WIN XP . Iformacija gde da ga nadjem na internetu odnosno na kojoj adresi. Win XP mi mi nije legalan pa neznam da li cu moci da instaliram srpski meni zbog kojemg mi je i potreban service pack 1 .
 
OPET TI JA ODGOVARAM!!! 8)
ServicePack1 za Windows XP je poprilicno velik, ako se dobro secam preko 120MB, tako da ako nemas neku bolju konekciju od dial-up ne znam da li je vredno truda i skidanja...

Bolje pogledaj kod nekih drugara da li imaju mozda CD koji je izasao pre dva tri meseca sa casopisom "Mikro".Na CD-u imas ceo SP1.

Ako hoces ipak da skidas potrazi ovde http://www.microsoft.com/WindowsXP/pro/downloads/servicepacks/sp1/default.asp
 
Moguce je instalirati service pak (srpski) na bilo koju verziju Win Xp. Meni je svaki put uspjelo. On nije kako rece ovaj 120MB. On je ni manje ni vise nego 4,5 MB. Skini sa neta i pokrenui instalaciju, naravno kad si online.. Pozdraav.. Usput ima i na krstarici ovaj pak. Ne znam tacno adresu, ja sam skinuo.. Pozdrav jos jednom...
 
Leka:
Na nelegalne XP-ove se ne moze dodavati SP1 ili SP2,barem meni nije uspevalo :wink:
,ali na corporate edition mozes dodavati pojedinacne ispravke,ali ne i SP2.
Na nelegalan Windows se moze instalirati SP1, samo ti treba originalni kod (molim moderatora da mi vise ne brise poruke kad ovo stavim, mozda ljudi vise nece postavljati ovakva pitanja).
Izzy:
Moguce je instalirati service pak (srpski) na bilo koju verziju Win Xp.
Jeste moguce je
Izzy:
Meni je svaki put uspjelo. On nije kako rece ovaj 120MB. On je ni manje ni vise nego 4,5 MB. Skini sa neta i pokrenui instalaciju, naravno kad si online.. Pozdraav.. Usput ima i na krstarici ovaj pak. Ne znam tacno adresu, ja sam skinuo.. Pozdrav jos jednom...
Sto se tice instalacionog fajla on zauzima (kod mene) tacno 125 MB, a to cudo od 4.5 MB sto si skino mozda je samo deo zakrpe iz SP1...
8)
 
Ja koristim nelagalni Windows Xp Professional sa SP1 i plus sam skinou sve dodatne zakrpe sa Microsoft-ovog sajta, odnosno Windows® Update. Znaci svakako je moguce instalirati SP na ilegalnu verziju Windows-a ali pod uslovom da postoji originalni CD-KEY kaosto rece neko...

p0z~ :roll:
 
Nije potrebno imati origininalni CD KEY za XP da bi se instalirao SP1 na piratski XP.
SP1 se ne moze instalirati na XP ciji su cd key-evi na tzv black listi,a to se resava na sledeci nacin:
:P
............................
Tesko da je SP1 izasao pre dva tri meseca na disku MMIkroa-izasao je 10 meseca 2002 godine.
 
ako imaš staru verziju xp pomoću hak.prog.xp key changer možeš prijaviti Microsoft-u svoj xp kao legalan i onda posle možeš da stavljaš service pack 1 kako god hoćeš a možeš i da uradiš update ostalih dodataka kako izađu na internetu.ćao
učite ljudi malo
 
bogda:
ako imaš staru verziju xp pomoću hak.prog.xp key changer možeš prijaviti Microsoft-u svoj xp kao legalan i onda posle možeš da stavljaš service pack 1 kako god hoćeš a možeš i da uradiš update ostalih dodataka kako izađu na internetu.ćao
učite ljudi malo

A zastoda prijavi svoj Xp kao legalan? Iz kog razloga? On MOZE da instalira i SP1 i SP2 na ilegalni sistem bez problema i plus da skine celokupni Windows Update sa :
http://v4.windowsupdate.microsoft.com/en/default.asp
Microsoft samo skenira tvoj sistem, radi propravke na njemu , ali ne identifikuje ga kao ilegalni.
Ali, i da ga identifikuje sta te briga? Instalirao si sve zakrpe - toje bitno

p0z~ :roll:
 

Back
Top