treba mi savet u vezi frizidera

mojra

Ističe se
Poruka
2.555
nemoj na njih da se ugledas
tako je moj darlin' bacio masinu za ves jer nije hteo da cisti filter :lol: .
ja ga molila da pusti mene da je lepo odsrafim, on je bio uporan da je baci, i krene s njom na deponiju. usput sretne ortaka, koji je uzme, ocisti prokleti filter i sad moja masina radi kod njega... ali su na svu srecu prijatelji menjali deko u kuci, pa su nam dali njihovu koja je bolja od te moje stare.

ljupče

Zainteresovan član
Poruka
364
www.aristonchannel.com/ariston/listofproducts.do
Ja imam kao ovaj na slici, odličan je, a moji roditelji su uzeli sličan po spoljnjem izgledi Gorenje pre jedno 7-8 god., ali su ove plastike, naročito u vratim frižidera popucale, jako je krta plastika.

Prilozi

• 33119_IMGPR_I.gif
    33119_IMGPR_I.gif
    6,3 KB · Pregleda: 71

MirjanaZ

Elita
Poruka
15.261
HoneyBall, progutalo te konzumeristichko drushtvo :P

Poenta garancije je:
"aparat vam se nece pokvariti 5 godina. Ako se to ipak desi - mi chastimo"
a ne:
"aparat vam traje 5 godina. Sta ce posle biti - bolje nemojte ni da proveravate"

...ili je tako bar u Srbistanu, gde tehnichka roba prelazi s kolena na koleno.
Moji matorci imaju fridzh tu negde mog godishta. Jeste da se sav trese i da mu je jedan od papagaja malo pojeo gemenu zaptivku na vratima... ali 'LADI.
da znas da jeste :(
ja imam horor u glavi od pomisli da nesto popravljam
i moja keva ima frigo malo mladji od mene a usisivac je skoro zamenila(posle 25 godina sluzbe)

MirjanaZ

Elita
Poruka
15.261
nemoj na njih da se ugledas
tako je moj darlin' bacio masinu za ves jer nije hteo da cisti filter :lol: .
ja ga molila da pusti mene da je lepo odsrafim, on je bio uporan da je baci, i krene s njom na deponiju. usput sretne ortaka, koji je uzme, ocisti prokleti filter i sad moja masina radi kod njega... ali su na svu srecu prijatelji menjali deko u kuci, pa su nam dali njihovu koja je bolja od te moje stare.
jao ista sam :lol:
mene to sve smara i samo po feng shuiju bacam bacam bacam

penelopa*

Zainteresovan član
Poruka
187
I moj gorenje star 20 godina još uvek šljaka,al mu stalno curi neka vodica ispod,tako da kapiram da je odladio svoje:),a možda mu je samo popustila bešika,ipak....godine su to.:)
A šta kažete naIndesit? Prodavac u jednoj radji mi je rekao -Niposto! Mada...ne znam,meni izgleda mnogo lepo...

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.