Treba mi pomoc!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
gluposti
zašto da se seli? mislim u našoj zemlji gej populacija uopšte nije toliko ogrožena..
moš misliti, prebili nekolicinu na jednom skupu pre pet godina.. i to je bilo to
a ivo je dao savet kakav bih i ja, samo što ne umem da sročim tako lepo.. daklem, budi to što jesi, nemoj da se plašiš ali ne paradiraj.

Greshish... ali mnogo. Gej populacija je ugrozenija samo u jebenom Iranu... Na primer, ja sada da proshetam sa dechkom po sred kneza, i da se drzimo za ruchice i ljubakamo... garantujem da ne bi proshao minut bez da nas neko napadne... A pogotovu je zajebano u njegovim godinama... najbliza okolina... Znachi koliko sam puta ja dobio batine zbog toga... mislim ne smeta mi, kao fizichki bol onako, nije mi problem. Prosto, dva bilmeza pajdomanska me drze, a treci mi tiltuje lobanju u kontinuitetu sa pitanjem: A shto pushish *****? koje ide na repeat.. I osecao sam se prokleto jadno... zato shto niko nema prava da to uradi... ali se desilo... Ne bih ni prichao o glupom malerisanju tipa... mrsh po vodu... ja donosim vodu... oni je prosipaju i iznabadaju me i o5... mrsh po vodu... i takva malerisanja... koliko ih je bilo ni ja se ne secam... Kako god, sve ovo napisah radi demantovanja, gore navedene boldovane izjave...
P.S. Jednog lika ( jedini mi ostao duzan iz te ekipe ) samo chekam da izadje sa mardelja... iskidacu mu meso sa vrata zubima :evil:
 
Evo, ovako stoji stvar... ja sam gay, sta cu kad mi je takva priroda... Ceo zivot provodim usamljen jer su me "drugovi" u osnovnoj odbacili samo zbog toga... Zaista je tesko biti gay u nasoj zemlji, zbog homofobije prvenstveno... Zaljubljen sam u jednog decka, a i on u mene, i planiram da se smuvamo... E, sad... u srednjoj skoli se plasim toga ako neko sazna da sam gay da me ne prebije sa nekom grupicom i sta vec... Zaista se plasim da cu jednog dana izgubiti zivot ako neko sazna da sam gay... Molim vas pomozite mi, zaista sam dosta propatio i ne znam sta da radim...:(

bice sve u redu..
 
pa dobro, kako ja nikad nisam videla da je neko napadnut?
a stalno viđam ljude kako se šetaju i da, drže za ruke..
i reci, jesu li i tebe maltretirali u školi i oko nje?

Eh, sada me podseti na mamu :cmok: To ona mene stalno pita kada se svadjamo. Pa shto ja nisam videla sve te pegle o kojima ti prichash? Kako ja vidim samo normalnu decu po parku, a ti stalno vidish neke probleme? E, pa to je zato shto smo iz dve sasvim razlichite bajke... Ne vidish ti i da se neko drogira, jer ti to ne radish... Ali chinjenica je i dalje da se deshava to shto se deshava... bez obzira shto nije tako lako vidljivo... I da ti odgovorim... Jesu. Ali ne zbog toga... do pola osmog su me maltretirali iskljuchivo zato shto bejah shtreber... I u shkoli, i oko shkole i u kraju i svuda...
 
Eh, sada me podseti na mamu :cmok: To ona mene stalno pita kada se svadjamo. Pa shto ja nisam videla sve te pegle o kojima ti prichash? Kako ja vidim samo normalnu decu po parku, a ti stalno vidish neke probleme? E, pa to je zato shto smo iz dve sasvim razlichite bajke... Ne vidish ti i da se neko drogira, jer ti to ne radish... Ali chinjenica je i dalje da se deshava to shto se deshava... bez obzira shto nije tako lako vidljivo... I da ti odgovorim... Jesu. Ali ne zbog toga... do pola osmog su me maltretirali iskljuchivo zato shto bejah shtreber... I u shkoli, i oko shkole i u kraju i svuda...
da ne ispadne da te maltretiram i ja, al izgledako da su neka deca stvorena za maltretiranje,
tačnije, nije bitan povod, što reče ivo, cvikeri, debljina, štreberstvo, mislim u mom su odeljenju driblali jednu zato što puši(!)
maltretirani ste zato, i samo zato što odajete utisak nekoga ko ne može da se odbrani. ne kažem da ste krivi ili loši, al tako je.. a kad se sve to preraste, kad se maltretirani pomiri sa sobom, a nasilnici sa svetom, sve to i prođe.
+
ja vidim i čujem i drogiranja i tuče i silovanja, ali i saobraćajne nesreće, užasne bolesti i šta sad?
 
da ne ispadne da te maltretiram i ja, al izgledako da su neka deca stvorena za maltretiranje,
tačnije, nije bitan povod, što reče ivo, cvikeri, debljina, štreberstvo, mislim u mom su odeljenju driblali jednu zato što puši(!)
maltretirani ste zato, i samo zato što odajete utisak nekoga ko ne može da se odbrani. ne kažem da ste krivi ili loši, al tako je.. a kad se sve to preraste, kad se maltretirani pomiri sa sobom, a nasilnici sa svetom, sve to i prođe.
+
ja vidim i čujem i drogiranja i tuče i silovanja, ali i saobraćajne nesreće, užasne bolesti i šta sad?


nesreće, bolesti-njih ne možemo da sprečimo, a maltretiranje bi mogli...
 
Evo diplomatskog odgovora :

Ne znam prijatelju, "borba, borba i samo borba"

Svi imaju probleme u zivotu, neko manje, neko vise, moras se suociti sa svojim ako mislis dalje.Nikom nije ruzicasto i nikom uvijek ne cvetaju ruze
 
pa da, ali znaš kako postoje one babe koje na sve strane samo vide bolesti i ne izlaze iz kuće da se ne bi zarazile/otopile na suncu/pale na ledu, pa onda ne sedi na ladnom betonu, jao promaja je itd..
e koliko god te babe smarale sa bolestima toliko i pojedini omladinci smaraju sa nasilnim ponašanjima.,
+
taj se deo mog posta i nije odnosio na maltretiranja samouka, nego na.. errrrr.. pegle... i to kako ja živim u neko drugoj.. bajci..
Pa shto ja nisam videla sve te pegle o kojima ti prichash? Kako ja vidim samo normalnu decu po parku, a ti stalno vidish neke probleme? E, pa to je zato shto smo iz dve sasvim razlichite bajke... Ne vidish ti i da se neko drogira, jer ti to ne radish.
 
Koliko ja vidim druze, imash dve opcije...
1. Poslushaj Iva Afrikanca... idi u teretanu, uleti u neku peglu, kupi utoku... sve u svemu - prestani da se plashish, pa shta ti Bog da. Zapamti, mozesh da umresh samo jednom...
2. Pali iz zemlje - idi u neku " normalnu " zemlju... koju god...
Svejedno, videcesh kada malo porastesh da se i to menja... ( ne mislim na sexsualno opredeljenje, nego na ljude iz okruzenja ) ...
P.S. Ne dozvoli sebi da patish iako to nisi zasluzio... zivot je kuchka, a ti budi josh veca...
P.P.S. Ja sam prvo iskustvo sa dechakom imao pri kraju osmog osnovne... i prochulo se po shkoli ( valjda se hvalio magarac da je nekom popushio, strashno... )... ne mozes da zamislis kako je meni bilo... ******, skupih muda i odoh korak dalje... Sada ( posle shest godina )... vecina ljudi koji su mi bitni zna da sam bi... znaju i ostali... ali ne smeju da mi kazu nishta u lice... samo mi je smor kada odem iz drushtva... stalno neke priche iza ledja...

Па јес, лепо каже овај момак, набавиш утоку! И онда, дечко, кад неко почне да те зеза, ти лепо побијеш двојицу-тројицу, па си решио ствар! А у затворима и онај ко није геј - постаће! Милина једна!
 
da ne ispadne da te maltretiram i ja, al izgledako da su neka deca stvorena za maltretiranje,
tačnije, nije bitan povod, što reče ivo, cvikeri, debljina, štreberstvo, mislim u mom su odeljenju driblali jednu zato što puši(!)
maltretirani ste zato, i samo zato što odajete utisak nekoga ko ne može da se odbrani. ne kažem da ste krivi ili loši, al tako je.. a kad se sve to preraste, kad se maltretirani pomiri sa sobom, a nasilnici sa svetom, sve to i prođe.
+
ja vidim i čujem i drogiranja i tuče i silovanja, ali i saobraćajne nesreće, užasne bolesti i šta sad?

Pa da... Slazem se u potpunosti... tako to ide kod svih zivotinja... i pas ce te napasti ako oseti strah...
+ pa dobro kada vidish i chujesh sve to, odakle ti onda pricha... ma prebiju nekog jednom u pet dina i to je to... sranja se deshavaju svaki dan... ovo je opasan grad...
P.S. Ja sada nemam tih problema, sada sam ja gazda ( svi prejaki stariji likovi u kraju su popadali )... nego chisto rekoh da podelim svoje iskustvo sa momkom... mozda nauchi neshto i iz tu]e greshke... manje boli nego kada uchish iz svojih...
P.P.S. Da ne ispadne da te maltretiram i ja... muhahaha pa reci slobodno ****** pa normalno da te malerishu kada si mali debil... au bre pa nisam ja toliko osetljiv :mrgreen:
 
Па јес, лепо каже овај момак, набавиш утоку! И онда, дечко, кад неко почне да те зеза, ти лепо побијеш двојицу-тројицу, па си решио ствар! А у затворима и онај ко није геј - постаће! Милина једна!

... zatvor :rumenko:
 
Hvala ljudi, zaista ste divni! Vidim da me vecina, mogu reci i skoro svi podrzavaju... Sto se tice nabildanosti tela, imam ja misice kamene, al' sam nestabilan emotivno i to mi je veciti problem... Sad sam u poslednje vreme kao dobio neko samopouzdanje, videcemo sta ce biti kad podjem u skolu... Nemoguce je a da moji u odeljenju, a i sire, ne saznaju za moj identitet s obzirom da bash bash imam nameru da budem sa tim deckom. Bas me je iznenadilo to da nije proslo ni pola dana, a vec imam dve strane o ovoj temi... Pozdrav svima koji me podrzavaju, a ja cu da pokusam da se stabilizujem...:)
 
Hvala ljudi, zaista ste divni! Vidim da me vecina, mogu reci i skoro svi podrzavaju... Sto se tice nabildanosti tela, imam ja misice kamene, al' sam nestabilan emotivno i to mi je veciti problem... Sad sam u poslednje vreme kao dobio neko samopouzdanje, videcemo sta ce biti kad podjem u skolu... Nemoguce je a da moji u odeljenju, a i sire, ne saznaju za moj identitet s obzirom da bash bash imam nameru da budem sa tim deckom. Bas me je iznenadilo to da nije proslo ni pola dana, a vec imam dve strane o ovoj temi... Pozdrav svima koji me podrzavaju, a ja cu da pokusam da se stabilizujem...:)



samo nemoj ti vremenom da postaneš đubre, a ostalo će doći na svoje ( ja još uvek mislim da javno ne govoriš o svom sexualnom opredeljenju, ali to je tvoja stvar) Srećno!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top