Treba mi pomoc oko odluke

Направи списак шта ти смета и, евентуално, ако имаш нешто да похвалиш код цимерке, а онда седи лепо с њом и отворено попричај о свему, тачку по тачку. Кад завршиш, саслушај и ти њу, па онда види да ли можете да се договорите к'о људи или не. Пробај на леп начин, али (и, овде не кажем да треба да тражиш свађу!) ако се и посвађате, још боље за тебе - неће ти бити непријатно, како си рекла, да одеш од ње.
Или ћете се договорити, или нећете, трећег нема. У оба случаја знаћеш шта треба да радиш. Срећно! :)
 
Ovako, molim za pomoc
Ove godine sam bila sa jednom cimerkom u sobi, nikada se nismo posvadjale, cak smo se dobro i slagale
E sad, ona se iskreno meni nije svidjela uopste, sto se tice higijene i jos nekih stvari
I sada imam priliku da odem od nje, sto sam i nameravala, medjutim ona se vec uselila u sobu i to me malo koci... jer mi dodje neprijatno
I takodje strah me je da u nekoj novoj sobi ne bude haos i prljavstina kao sto je bilo u ovoj kad sam dosla (citajete-kupatilo uzasno)
I sad sam na nekoj raskrsnici, ne znam sta da radim
Kontam..ako je kupatilo uzasno mogu da pitam majstore da poprave to sto treba, ali opet neee znam
Molimzapomoc
Ако ти смета нехигијена других то мораш да кажеш било коме. Ко је навикао на свињац а живи са другима у смештају мора да мења навике. Поготово пушачи су егоисти.. студенти немарни.
 
Ok, a zasto se ne skapiras i kazes joj u lice stvari koje te iritiraju?
Dva puta sam joj spomenula sta mi je zasmetalo
Oba puta nalazi opravdanje za to sto je uradila, a sta vise drugi put, posto ne moze da podnese kritiku, ona meni prebacila neke stvari koje sam ja prestala da radim kad mi je na njih skrenula paznju...
Iskreno..tad sam se iznervirala i zapitala...ok kakva si osoba kad ne mozes da podneses kad ti neko kaze nesto...a bas sam se trudila na lep nacin da joj ukazem na to
 

Back
Top