Transferi posle SP

Levi bek meksičke fudbalske reprezentacije, Karlos Salsido, postao je novi član ekipe PSV-a iz Ajndhovena.

Ovaj 26-godišnji fudbaler, koji je igrao u timu Čivas de Gvadalahara pre seobe u Evropu, dres holandskog šampiona će nositi u naredne četiri sezone.
 
ludi_milojko:
Dobre igre na Svetskom prvenstvu omogućile su napadaču reprezentacije Tunisa, Ziedu Žaziriju, da za sumu od čak 7 miliona € pređe iz francuske ekipe Troa u Šahtjor iz Donjecka.
Ovakva transfer mogu da realizuju samo rusko-urajinski klubovi cije gazde preko kupovine SMESHNIH fudbalera peru pare.
Sedam milona evra za nekog ELEBAKA iz Tunisa! Pa mogao je da bira od polovine evropskih i juznoamerickih napadacha.
I opet ne mogu da budu prvaci Ukrajne. :lol:
 
@ PLes
ja sam umeren Grobar


Anri je najbolji napadač sveta, tako da ne moram o njemu da pišem.
Rejes i Van Persi mogu igrati i kao napadači, kao krila, i kao polušpicevi.
Adebajor je najbloji mladi igrač Afrike(iz Togoa je), ali je vrlo, vrlo smotan(ne znam kako je onda najbolji mladi u Africi, ako nemaju boljeg onda :roll:)
Valkot ima 17 godina, teško da će zaigrati, ali je Fabregas već uveliko igrao u njegovom uzrastu.

Rosicki je zamena za Piresa(otišao u Viljareal).
Riberi će možda doći, ali i Mančester UTD. ga hoće, pa će biti "rat" nega i Arsenala.

O navodnom dovođenju Bufona, su bile priče, teško(skoro nikako)će to ići.
Čak su postojale priče da će se Vijera vratiti, ali bi morao biti rezervista.

Što se tiče Bertdnera, visok je, mlad je( i to vrlo mlad), ali njegovo vreme će doći tek za par godina, a i velika je konkurencija.
 
Možda će, kao navodno on je pristao na 5-godišnju ugovor.
Ali nije valjda zaboravio da je ulazio u igru, sa 17 godina, i bio u startnoj postavi pre jednog Vijere.
Usotalom može on da želi da ode na mars, ako ga neda klub.
 
PLESsitnihDEMONA:
Rejes i Van Persi,nisu klasicni strajkeri kao Zigic. Ne znam za ostale osim Anrija.
Zigic za sad ostaje i to je kraj price. Zvanicno potvrdjena informacija. Mozda ode tek na zimu.

U Arsenalu je cijelu prošlu sezonu kao klasični napadač igrao samo Anri u prvih 11 i još Rejes ili Van Persi kao polušpic.
Pored Anrija nikada ne bi zaigrao u prvih 11
 

Back
Top