Transferi posle SP

Bogami se Arsenal ZESTOKO pojachava! Drago mi je zbog toga!
Gotivim ih jer su posle Machestera iz devedesetih godina jedini pravi i organizovani klub.
Ne moj da mi salecu ovi liverpulovci i celzijevci. Liverupl je jadan vec 15 godina,a Celzi je mafijashki klub.
 
100 miliona je sića za ludog Rusa(ako je Rus uopšte).
Uostalom nije ih stekao svojim teškim i mukotrpnim radom :mad:
Real je za sve one Galaktikose da 500 miliona za 3 godine, a ovak će toliko, za jednu godinu, kupujući 3-4 igrača.
 
Taj Roman iz dana u dan pokazuje koliko je SNOB !!! Ne znam samo zasta ce mu toliki igraci (osim sto preko njih pere pare). Misli li neko da mu poshalje neku inspekciju u klub. U zivotu ne bih otisao da igram za Celzi...i uopste za bilo kakav klub slican Celziju.
 
Mediji su do sada kaku povezivali sa realom, on je rekao da mu je drago sto se real interesuje za njega,ali lepo mu je u milanu,produzio je ugovor i nece da ide......a za celzi....pa sad,sve zavisi od uprave...da li ce prihvatiti ponudu ili ne...ako prihvate nek se teraju u k***** dok ne pocrkaju svi vise me milan ne interesuje....za pirlu i gatuza su mnogi bili zaintereovasni..arsenal itd...ali posto je milan ostao u prvoj ligi nista od toga...gatuzo je jos pre rekao da ih izbace i u seriu c on ostaje u milanu.......
 
KAKA’: ’Flattered but devoted to Milan'
7/17/2006
MILAN - In an interview with Spanish sports daily AS, Kakà said he was flattered by the attention of Real Madrid but we would not be leaving Milan: ’I am happy in Milan and fine at a great club like Milan. I am devoted to Milan and that is why I renewed my contract until 2011.’
 

Back
Top