Trampe Preševo za sever Kosova, pa Albanija anektira Kosovo

.........

  • .........

  • .........


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
jesam i moja je bila vise duhovita.Nema potrebom Ustavom naglasavati da je nesto tvoje.
Tema,pravo leigitimitet suverenitet, je samo za zaludjene.Velike drzave se ne pridrzavaju toga,tumace kako zele i po svojim trenutnim interesima.Imate ocigledan primer Rusije i Krima.Siriju Libiju,..ko je jaci pronaci ce pokrice za svoja (ne)dela.Ukoliko bi kojim slucajem Srbija za dve decenije bila na strani ternutno jacega na geopolitickoj sceni,mogla bi najopustenije da sve do jednog siptara protera preko Prokletija, i za to bi iz centra moci koji stoji iza nje stiglo opravdanje u vidu,..
krajnje jednostavno

Upravo...

Pravo koje nema potporu u prinudi je golo pravo.
 
Ja ne bih pristao jer Kosovo moze jako dugo da se drzi kao izolovana pokrajina u zvanicnom sastavu Srbije.
I Srbija i kosovo ce drzati taj status, da ne bude gore...
Tako da Srbija moze jako dugo da od kosova pravi zatvor Njujork 1981.

Rep Srpska je sama za sebe nezavisna, to joj je sposobni Dodig izmuvao.Jeste zeznuo Hercegovinu pa je ona prirepak, ali to ce se izmeniti autoputem, turizmom.
 
Krivicni zakonik RS

Priznavanje kapitulacije ili okupacije

Član 306

Građanin Srbije koji potpiše ili prizna kapitulaciju ili prihvati ili prizna okupaciju Srbije ili pojedinog njenog dela,
kazniće se zatvorom najmanje deset godina
.

:tajna:


Pa, okupacija treba prvo da se proglasi
Okupatorima je sve jedno jel okupirani priznaju okupaciju ili ne...
 
Све је могуће докле су наши спремни да преговарају, а опште је познато да смо ми из свих мировних преговора излазили скраћени; те дај Бугарима, те дај Албанцима, те дај Румунима, те дај Мађарима... и више о пола Србије подељено комшијама. О последњим ратовим да не говоримо. И сад се поставља питање једног Прешева!
 
Ja ne bih pristao jer Kosovo moze jako dugo da se drzi kao izolovana pokrajina u zvanicnom sastavu Srbije.
I Srbija i kosovo ce drzati taj status, da ne bude gore...
Tako da Srbija moze jako dugo da od kosova pravi zatvor Njujork 1981.

Rep Srpska je sama za sebe nezavisna, to joj je sposobni Dodig izmuvao.Jeste zeznuo Hercegovinu pa je ona prirepak, ali to ce se izmeniti autoputem, turizmom.

Od kad to, sta onda srpski politicari traze kod Bakira u Seheru :hahaha:
 
Stvarno ne znam ko stalno izvlači ove priče iz naftalina...
Prvo o kojoj yebenoj podeli pričamo kad ti dobiješ 90% a ja 10%, šta je tu podeljeno ja ne znam...
I šta ima da se deli, ili imamo KIM ili nemamo...Nema trećeg...Sad ga nemamo, izgubili smo ga (iz raznih razloga), a ako ga budemo mogli vratiti jednog dana vratićemo ga i kraj...

I ne znam kakve veze ima KIM sa R.Srpskom...KIM je bilo deo države Srbije, a RS je srpska država koja bi jednog dana mogla da bude nezavisna (a posle da se eventualno ujedinjuje sa Srbijom, to je manje važno)...
Sve ostalo je mazanje očiju i muljanje i kao neko poravnanje..gluposti...
 
MrzU nas pa nam oteli silom, a skroz je moralno da mi drzimo Kosovo iako gradjani Kosova nece srpsku vlast. :lol:

kosovo nije konj pa da ga drzis za ular.Mogli su bez problema izaci na pokrajinske izbore i da uspostave siptarsku vlast u pokrajini po zakonima Rsrbije,ali su se odlucili na demokratske zasede i ubijanje policajaca u "stojadinima",kao i otmice i ubistva lojalnih albanaca.Misliiiim legitimitet suverenitet ovo ono,..
 
kosovo nije konj pa da ga drzis za ular.Mogli su bez problema izaci na pokrajinske izbore i da uspostave siptarsku vlast u pokrajini po zakonima Rsrbije,ali su se odlucili na demokratske zasede i ubijanje policajaca u "stojadinima",kao i otmice i ubistva lojalnih albanaca.Misliiiim legitimitet suverenitet ovo ono,..

Dzaba im sada nudimo autonomiju. Sada oni imaju suverenitet koji nema veze sa Srbijom. Imaju vise od autonomije, a mi im sada nudimo autonomiju. Kasno Marko na Kosovo dodje. To smo trebali tamo negde 1913-e
 
Da nemam zenu i decu 100% bih otisao, i skroz bi bio napaljen da nesto ja sad radim tamo, i da sam bitan.

Da imam, to bi bila druga prica, porazmislio bih sta da radim, zavisi...

imas li ili nemas? Obzirom da ti mrzis parazite ,ocigledno nemas i a neces ni imati.Ti da radis a trudna zena sa jos jednim koje puzi oko nogu da ne rade,takav boljsevizam kod tebe ne prolazi.
zena deca jednako parziti ,no pasaran
 
Dzaba im sada nudimo autonomiju. Sada oni imaju suverenitet koji nema veze sa Srbijom. Imaju vise od autonomije, a mi im sada nudimo autonomiju. Kasno Marko na Kosovo dodje. To smo trebali tamo negde 1913-e

eto sta se dogodi kada se rodis tamo neke osamdeset i neke pa propustis mnogo toga.Pokrajina je oduvek bila autonomna ,ali nekima je to uvek bilo malo.Autonomija kakvu je Evropi jos samo Juzni Tirol uzivao.Ona je uvek bila tu i trebalo je samo izaci na izbore,ali izlaskom bi se pirznala Srbija i dao bi se legitimitet ,priznali bi Srbiju za svoju drzavu.To znaci da nikada nisi ni hteo autonomiju vec iskljucivo i samo secesiju
 
Stvarno ne znam ko stalno izvlači ove priče iz naftalina...
Prvo o kojoj yebenoj podeli pričamo kad ti dobiješ 90% a ja 10%, šta je tu podeljeno ja ne znam...
I šta ima da se deli, ili imamo KIM ili nemamo...Nema trećeg...Sad ga nemamo, izgubili smo ga (iz raznih razloga), a ako ga budemo mogli vratiti jednog dana vratićemo ga i kraj...

I ne znam kakve veze ima KIM sa R.Srpskom...KIM je bilo deo države Srbije, a RS je srpska država koja bi jednog dana mogla da bude nezavisna (a posle da se eventualno ujedinjuje sa Srbijom, to je manje važno)...
Sve ostalo je mazanje očiju i muljanje i kao neko poravnanje..gluposti...

Niste zanimljivi. :mrgreen:
 
eto sta se dogodi kada se rodis tamo neke osamdeset i neke pa propustis mnogo toga.Pokrajina je oduvek bila autonomna ,ali nekima je to uvek bilo malo.Autonomija kakvu je Evropi jos samo Juzni Tirol uzivao.Ona je uvek bila tu i trebalo je samo izaci na izbore,ali izlaskom bi se pirznala Srbija i dao bi se legitimitet ,priznali bi Srbiju za svoju drzavu.To znaci da nikada nisi ni hteo autonomiju vec iskljucivo i samo secesiju

:cepanje::cepanje::cepanje:
 

Back
Top