Tramp: Uvodimo carine na automobile iz EU

EU se "plaši" gubitka radnih mesta.. Tj pod tom parolom nastupaju.. Međutim ja ne mislim da se ovde radi o nekom realnoj pretnji već mislim da se radi o zaštiti jednog dela koji upesno lobira da bi zadržao svoju poziciju.. Te carine se legalno i danas mogu izbeći samo što je to komplikovano i traži dosta zajebancija.. Sto, velikim nije nikakav problem,.
 
Uveo je carine.

Rusoguška mera kojom siromaši sopstvenu populaciju, da bi se seljaci na Križi radovali

Господар Трамп је присталица слободног тржишта.

Царине су средство притиска на пијаног Јункера, јер и ЕУ има царине на американске афтомобиле.

Треба направити нове међународне уговоре где ће све царине бити избрисане, а овако, Јункер увео царине на Трампове аутомобиле а сад Трамп треба да не уводи царине на Јункерове афтомобиле.

нема смисла.

Само реципроцитет, до слободне трговине где ће све царине између цивилизованих држава бити укинуте.
 
Баш та, закони слободног тржишта су добродошли све док интереси групе нису угрожени.

Да. Угрожени су интереси Америчког народа.

Америчка кола се царине у ЕУ, па нема смисла да не буде и обратно.

Док се ЕУ не сагласи да укине царине за Америчку робу и услуге.
 
TRAMP OPET PRETI EVROPI "Ako ne bude dogovora, uvodimo CARINE na evropske automobile"

I.Z.K. 22.01.2020. 11:48

Američki predsednik Donald Tramp ponovo je zapretio Evropskoj uniji, rekavši da će ukoliko se ne postigne dogovor između SAD i EU, nametnuti carine od 25 odsto na uvoz automobila iz Evrope.

- Sa Evropskom unijom je teže pregovarati nego sa bilo kim drugim. Oni već godinama iskorišćavaju našu zemlju - rekao je Tramp za "Foks Njuz" u Davosu gde je u toku Svetski ekonomski forum.

On je ponovio svoju pretnju carinama.

Na kraju, biće veoma lako jer, ako ne možemo da napravimo dogovor, moraćemo da stavimo carine od 25 odsto na njihove automobile - rekao je on. ...
-------------------------------------------------------------------------------------

To Trampe :super: samo oštro sa evropskim sisicama :ok:
 
Господар Трамп је присталица слободног тржишта.

Царине су средство притиска на пијаног Јункера, јер и ЕУ има царине на американске афтомобиле.

Треба направити нове међународне уговоре где ће све царине бити избрисане, а овако, Јункер увео царине на Трампове аутомобиле а сад Трамп треба да не уводи царине на Јункерове афтомобиле.

нема смисла.

Само реципроцитет, до слободне трговине где ће све царине између цивилизованих држава бити укинуте.
Da ali on se ponaša kao da njemu Junker šteti tako što mu šalje besplatne Poršee.

U stvarnosti, to je koristilo američkom narodu, dok nije uvedena ova ruska mera autodestrukcije.

Kao što vidiš Tihi se raduje, a to je nespojivo sa nama normalnima a.k.a. nepratišama ruskih malignih portala.

"Čemu se Tonolan raduje to je loše" - konfučij
 
Да. Угрожени су интереси Америчког народа.

Америчка кола се царине у ЕУ, па нема смисла да не буде и обратно.

Док се ЕУ не сагласи да укине царине за Америчку робу и услуге.
Сад ми говориш да слободно тржиште није било фер.
 

Back
Top