Трагедија на Каћком мосту! Погинуло четворо чланова Српске радикалне странке.

znas sta mene fascinira.

fascinira me da su ti mostovi tako slabo obezbedjeni tj nepostojanje zastitne ograde ili postojanje neke umetne zastitne ograde .

da je na tom mostu postojala odgovarajuca zastitna betonska ograda + metalna ne bi bilo sanse da bilo ko moze sa mosta da se surva u kanal tj da to probije.

VIdeo sam danas u nekim novinama sliku, a i šiše da je auto, džip valjda, probio zaštitnu ogradu.
E sad što se tiče jače zaštite tipa - beton, za to ne znam, ali mislim da sam video na slici da je metalna ograda bila.
 
NOVI SAD, 14.02.2009

Tanjug

Čeman: Identifikovana tri tela pronađena u kanalu DTD
Dežurni istražni sudija u Novom Sadu Ljubinka Čeman izjavila je Tanjugu da su identifikovana tela tri osobe stradale u džipu koji je je u četvrtak kasno uveče probio ogradu na mostu preko kanala DTD na ulazu u Novi Sad

Poginuli su Sretojka Marković iz Bratunca (31) sa prebivalištem u Novom Sadu, Nevenka Đuričić (27) iz Kule sa prebivalištem u Novom Sadu i Zoran Đaković (53) iz Novog Sada, rekla je Čeman.
Ona je dodala da se za četvrtom osobom koja se nalazila u džipu traga i da se pretpostavlja da je reč o Biljani Tepić (32) iz Kaća.

Čeman je rekla da će posle 15 sati početi istražnje radnje na vozilu koje je iz kanala izvađeno jutros oko 04,30 sati.

O nesreći na novosadskom mostu preko kanala DTD policija je obaveštena u petak posle 16 sati, a nesreća se dogodila oko 23 sata u četvrtak.
 
Tragedija nesagledivih razmera..Toliki zivoti su nestali i to je velika tuga i nesreca i za njihove porodice i za drustvo.Ne zelim da nagadjam sta je razlog udesa.Moze li nas ova gorka istina bar tad osvestiti da je zivot naj vredniji,da je zivot prioritet nad svim vaznim i nevaznim stvarima,delovanjima,koliko danas bi trebali staviti prst na celo i razmisliti sta nam je ciniti da pre svega sacuvamo sopstvene zivote i da ne ugrozavamo tudje.

Neka im je laka crna zemlja a njihovim porodicama i naj blizima iskreno saucesce.
 

Back
Top