Tradicija vezana za Uskršnja jaja

Сад се већ дивим таквом савршенству.
Ја, као православац, увек имам осећај да могу боље и да треба да се трудим, да путујем а не да помислим да сам стигао.
Заиста, за дивљење.
Ako si pratio kontekst,mogao bi zakljuciti da je bilo rec o "dvoristu"denominacije u smislu koliko je doktrina u skladu sa Biblijom a ne koliko su pojedinci vjerni i praktikuju oficijalnu doktrinu koju imaju i propovedaju.
Mi ovde ne poznajemo jedan drugoga i ono sto zaista mozemo je da iznosimo oficijalna ucenja i da sve to uporedjujemo sa Pismom. Sto se mene tice ja to i radim a samo da bi utolii tvoju radoznalost ( znatizeljnost) u vezi moje duhovnosti - ja sam veoma cesto navodio da robivek treba i te kako raditi na poboljsanje svog karaktera. Suma sumarum,to znaci da i pored toga sto nam dvoriste moze biti kristalno cisto ( imamo ispravnu, Biblisku doktrinu ) svi mi i to na dnevnoj osnovi cesto padamo i trebamo se podici "sa patosa"...e sad toga ce hriscani biti svesni dok ce ostali mozda u svom ogledalu gledati nekog savrsenog coveka...
 
Znaci, nije ti poznat.
Lepo sam ti objasnio, a ti spinuješ.

Сад се већ дивим таквом савршенству.
Ја, као православац, увек имам осећај да могу боље и да треба да се трудим, да путујем а не да помислим да сам стигао.
Заиста, за дивљење.
Koje savršenstvo?
 

Back
Top