Трач вест шапат који сте чули,

избори у периоду фербуар април
колација спс-расим
колаиција дс-(мањине)
СНС самостално
ДСС-НС
СРС самостално
коалиција г17+.лдп-чанкови

нова власт
дс*спс и расим*снс
ДС -СНС-СПС+РАСИМ+ЧОВИЋ
У ПРЕВОДУ
СОЦИЈАЛИСТИЧКА ИНТЕРНАЦИОНАЛА+ САВЕЗ НАРОДЊАЧКИХ ПАРТИЈА+ДЕО ИСЛАМСЕК ЛИГЕ+МАСОНИ
 
Од штампаних медија.

Телевизије су скоро у тоталном мраку.

Број гостију по ТВ емисијама сведен на иста лица са потпуно истим мишљењем.

Где је српска елита , зар је могуће да су врата затворена за једног академика Драгана Недељковића, Василија Крестића и осталих национално свесних , образованих људи.
 
Vasilije je trebao da mi bude gost u jednoj od narednih emisija,ali šta ćete,kada NVO upravlja ovom državom.

..а што ти ја не бих била гост;)
И гледаност и слушаност би била тада највећа у Србији,..а жути би
отпали к`о јесење лишће:zcepanje:
( наравно да не биг сама дошла,...било би изненађења:lol:)

.
 
Vasilije je trebao da mi bude gost u jednoj od narednih emisija,ali šta ćete,kada NVO upravlja ovom državom.

Али оваквих потврда о контроли медија, попут ваше, требало би да се чују и од других уредника.Вама свака част.

Да јавност сазна какву "демократију" је изабрао.

Ено, чим се помене медијски мрак у Србији, нарочуито ако се дирне у светињу Б92, сви скачу у одбрану, ваљда им та мантра са ТВ толико ушла у свест и подсвест да се једино контрааргументима може избити.
 
Од штампаних медија.

Телевизије су скоро у тоталном мраку.

Број гостију по ТВ емисијама сведен на иста лица са потпуно истим мишљењем.

Где је српска елита , зар је могуће да су врата затворена за једног академика Драгана Недељковића, Василија Крестића и осталих национално свесних , образованих људи.

Pa ne moze .Nema srpskih medija .

to je zabranjeno .

Daklem , cuo sam od veoma vaznog i 100x proverenog prijatelja iz Londona , da ni slucajno ne vakcinisem decu protiv ovog novog virusa .

ON retko samoinicijativno zove , sem kad je bas vazno . A do sad , nikad nije pogresio . Bas nikad i ni u cemu .
 
E, mogli bi da pozurite. Chuvam vec par godina flajku ultra fensi vina specijalno za tu priliku... A neshto sam ozedneo. ;) Kakvo ce to slavlje u Srbiji da bude... :vatromet: Jedva chekam. :D

ja imam flasu frankovke, moj drugar u belom potoku na avali, ima vinograd

nije prva liga, nego liga sampiona. a tek sto mirise

za koju priliku? pa ni sam ne znam. zadnje radovanje nam je bilo ulazak rusa u pristinu, ali i to se zavrsilo neslavno. znaci jedino za tako nesto, ali pravo
 
ja imam flasu frankovke, moj drugar u belom potoku na avali, ima vinograd

nije prva liga, nego liga sampiona. a tek sto mirise

za koju priliku? pa ni sam ne znam. zadnje radovanje nam je bilo ulazak rusa u pristinu, ali i to se zavrsilo neslavno. znaci jedino za tako nesto, ali pravo

:ok: :ok: :ok: Нормално... право да буде, не моша... :lol: Е, немам више бона у кеси, дам ти за овај пост чим добијем... :ok: :ok: :ok:
 
cuo sam da RS do 2012 nezavisna ;-) citaj provjereno pouzdano

Sta mislis koliko bi odgovaralo vladajucoj garnituri da Republika Srpska dobije nezavisnost, i da se pripoji Srbiji?
Automatski bi Dodik postao najjaca politcka figura i u Srbiji, i time smanjio uticaj demokrata..
Dodatak tog novog "rezervoara" glasova u vreme kada DS-a jedva skuplja vecinu po Srbiji je poslednje sto bi demokrate htele.
Sve je to jedna velika igra za prost narod.Oni se igraju sa nasim sudbinama, nijednog sekunda ne razmisljajuci o posledicama i buducim generacijama.
 

Back
Top