Quantcast

TORTE: recepti, saveti, ideje...

Belo lence

Zainteresovan član
Poruka
156
U nadi da još neko posećuje ovaj forum( primećujem da nestaje, zahvaljujući velikoj drskosti i primetnom bezobrazluku male grupice), pišem ovde.

Naime, da li mi neko može napisati kako da napravim oblake na gornjoj torti( biće na dva nivoa). Oblaci bi morali biti od neke mase napravljeni, ne od fondana, ali moraju biti penasti. Torta se dekoriše fondanom- znači šlag ne može kao ni slatka pavlaka. Da li imate neka iskustva s tim?

Hvala dobri ljudi!

Kittycat11080

Zainteresovan član
Poruka
199
U nadi da još neko posećuje ovaj forum( primećujem da nestaje, zahvaljujući velikoj drskosti i primetnom bezobrazluku male grupice), pišem ovde.

Naime, da li mi neko može napisati kako da napravim oblake na gornjoj torti( biće na dva nivoa). Oblaci bi morali biti od neke mase napravljeni, ne od fondana, ali moraju biti penasti. Torta se dekoriše fondanom- znači šlag ne može kao ni slatka pavlaka. Da li imate neka iskustva s tim?

Hvala dobri ljudi!
Mozda da napravis od krema za muncmaloow, on je vazdusast, kad se ohladi drzi oblik a ne smeta ni fondanu verovatno jer ja istog sastava kao rojal.

- - - - - - - - - -

TORTE I KOLAČI - VANILICA ARANĐELOVAC
Vanilica se bavi proizvodnjom torti, domaćih sitnih kolača i keksa. U ponudi imamo veliki izbor domaćih sitnih kolača i torti, kao i ceo asortiman proizvoda namenjenih trgovinama za dalju prodaju.
Postoji i Vanilica u NS, ne znam ko od vas Vanilica ima taj ukus torte ;)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.