Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da smo spojili forume "Košarka", "Fudbal", "Tenis" i "Ostali sportovi" u novi forum "Sport" koji se nalazi u kategoriji "Život".

TORTE: recepti, saveti, ideje...

ladyns

Aktivan član
Poruka
1.328
E Daco moja to je jeftino, ja ga kod nas na pijaci placam 190 din....juce sam uzela uuniveru c kakao i mogu vam reci da lepo mirise kad se peku korice, pravim korice za bronhi tortu i uopse ne smrdi kao kada sam jednom prilikom stavila neki domaci, mislim da je bila tempova robna marka....al ni ovaj c nije bas jeftin....ne secam se cene, a i bio je na snizenju....
evo i ocena i komentari drugih
http://www.oceni.rs/restorani-i-hrana/hrana/kakao-prah-centroproizvod/

dana SA

Zainteresovan član
Poruka
126
Nisam vas pratila neko vreme pa sad nemam dovoljno bona za sve.
Moracu da nadoknadim sutra.Divne torte Daco, Princes,ali Ivana i njen podvig sa novcanicama .
attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

Poslednja izmena:
Poruka
23.141
Evo je, mala malecna plazma, teška 3kg. :(

350q6g5.jpg

Kidi, koja mi se činila niska, no nije bila, još je spram plazme izgledala džinovska. :)

28subnd.jpg

I beze kore u kombinaciji sa malinama i filom sa puterom, koje su toliko curile, da sam samo menjala papirne ubruse, i mislila da će do kraja na tacni ostati palačinka, jer im se duša istopila. :( Ali, nije se dala. Ostala je visoka kako je trebalo da bude, a kako, nemam pojma.

d785v.jpg

Kata Sombor

Aktivan član
Poruka
1.042
Kato gde ima u Madjarskoj taj secer? Negde blizu granice?
Muz i ja cesto idemo poslom za Su pa nam je to blizu da skocimo. Vidim da je kakao Tescov. Nisam primetila secer kada smo bili. Ali da li mi idemo na Kelebiju ali na onaj drugi prelaz nemam pojma ;-)

Daco su znas li ti na koji smo prelaz mogli ici? ;-)
Daco kako ti se cini mixer?

Imaš Tesco u Baji ( prelaz kod Bačkog Brega ) i u Segedinu ( prelaz kod Horgoša )

Kata Sombor

Aktivan član
Poruka
1.042
E Daco moja to je jeftino, ja ga kod nas na pijaci placam 190 din....juce sam uzela uuniveru c kakao i mogu vam reci da lepo mirise kad se peku korice, pravim korice za bronhi tortu i uopse ne smrdi kao kada sam jednom prilikom stavila neki domaci, mislim da je bila tempova robna marka....al ni ovaj c nije bas jeftin....ne secam se cene, a i bio je na snizenju....
evo i ocena i komentari drugih
http://www.oceni.rs/restorani-i-hrana/hrana/kakao-prah-centroproizvod/

Ja sam probala i ovaj i nije mi se nešto dopao . A sad čitam ove cene pa ste me totalno zbunile . Ili ja nisam dobro zapamtila cene ili je to ovde toliko skuplje . Doduše sad kad sam bila forinta nikad nije bila slabija , a cene su nekim čudom ostale iste . A i išla sam radnim danom , jer oni vikendom smišljeno menjaju kurs eura zbog naših " turista " , pa sam i tu malo ućarila . No otom potom , sledeći put ću proveriti i i cenu onog sa mačkicom i ove , baš me sad interesuje ...

beli labud

Zainteresovan član
Poruka
315
I ja koristim nedicinski alkohol iz apoteke. Ranije sam u vodi rastvarala ali nije valjalo.

Forumasice moje, hocete li mi reci da li za cvetnu livadu kore trebaju biti onako hrskave kao za npr. kinder ili kinder bueno ili su onako malo mekse?

Umutila sam 5 belanaca sa 200gr secera i kasikom sirceta. Ubacila na u rernu zagrejanoj na 250C, a zatim smanjila na 150 i tako mi je stajala 45 min. ali mi nije onako hrskava kao za KB.

Doduse za KB malo drugacije susim.

Da li da ujutru pravim novu? A ovu da ostavim nama? ;-)

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.