Tomb Raider: Anniversary

Pre Neki Dan Restartovao sam sistem( Neki gadni Virus Me je napao)i Primetio sam da ponovo mogu da igram Tomb Raider Annviersary!Ali ne zelim da mi opet istekne licensa, zato
hakeri pomozite mi! Dok jos imam vremena! Sigurno neko zna kako da zaustavi Tajmer!
 
Evo ja da vam kazem kako da "produzite" licencu, tj da igrate neograniceno: rizican nacin je da se petljate po registry bazi, a drugi nacin je vrlo jednostavan: ako vam danas radi igrica (ili ako znate kad vam je radila), onda svaki dan podesavajte datum na kompjuteru da bude isti kao danas tj dan kad vam je igrica radila! vrlo prosto resenje, ja sam to radio sa programom phanta morph jer sam imao demo verziju
 
poceo sam da igram igricu kako zbog posla a i obaveza nisam mogo da igram svaki dan

i sta da radim istekla mi licenca kako to da resim da bih mogo nastaviti igricu bez novog instaliranja

pozdrav

a pokusao sam sa promenom datuma ali nece izgleda treba program za to
 
Presao sam onaj gde treba da pronadjem one 4 amajlije (kao neka buba, kamen, krst i neki pas valjda) To sam stavio u onaj veliki kip i otvorila mi se ona kapija. Usao sam unutra i stigao do zagonetke koju nema sanse da provalim. Katastrofa koliko sam se cimao Na zidu su tri slike, a ja moram da vrtim u krug ono sra*e (ne znam kako drugacije da ga nazovem) Moram da ubodem pravu kombinaciju a nemam blage veze odakle da pocnem i sta da gledam i sa koje strane. Pomagajte molim vas...
 
E, pa,blago vama sto se igrate....
Ja sam konacno nasla vremena za Laru i pokusala da skinem igricu sa neta...
Medjutim, pokusam da je instaliram, stigne skoro do kraja skale, onda stane, zablokira i to je to.
Posto mi se straaasno igrala, i vec sam se iznervirala sto nece ni da se instalira, ja odem do grada i kupim lepo novi pirat.
Dodjem kuci, ponovo pokusam,isto. Staje na istom mestu...ma sve isto...
Probala sam i da napravim jos mesta na hardu (mada ga imam sasvim dovoljno, 25GB), i nista.
Ne znam da li je neko imao slicnih problema, pa se to nekako moze resiti...
ili smo ovaj prodavac i ja skidali sa istog sajta koji ima neki bug, pa cu morati ponovo da kupujem....
Sve u svemu ja nikako da pocnem.... pih...

@ Dacman divljak 43-23 eto, probaj ovo da hakerujes kad te odbanuju...
 
kopiraj na hard pa odatle pokusaj da instaliras.

Evo, pokusala... ne vredi.
Ali : iako mi prekine instalaciju pred sam kraj, postoji u ProgramFiles kao da je instalirana...
Tu sam probala da iskopiram crack i pokrenem igricu, ali onda mi se pojavi crn ekran
(kao da pocinje igrica), pocne i muzika i pise na ekranu
out of range 35,6 kHz / 87 Hz
na sta se to odnosi...?
 
jao opet taj problem što je imao onaj lik...pogledaj ovu temu možda ti pomogne http://forum.krstarica.com/threads/196886

najbolji sajt za download je www.zamunda.net

e, hvala... da, to je isti problem... probala sam razne refresh rate ali i dalje slicno.
nego kako se ulazi u safe mode igrice, videla sam da tamo pise:

'Udji u safe mode igre i promeni rezoluciju i refresh rate
recimo stavi 1024x768 i 60Hz'

kako to da uradim?
 
Nije safe mode igrice, vec sistema...
Restartujes komp, i dok se pali pretiskas F8... Onda ce da ti se pojavi meni, i imas vise opcija, medju kojima je i "run in safe mode". Odaberes to i to je sve.

probala sam da pokrenem igricu iz safe moda i pisalo mi je ovo:

"This game requires a DirectX9.0c capable graphic card.
Your card or driver does not support DirectX9.0c 3D acceleration."

moja graficka kartica je ASUS RADEON A9550 (hm...)
i sad sam pokusavala da pronadjem neke drajvere, ali mi bas i ne ide...
odakle da ih skinem...?
hvala puno za sve dosadasnje instrukcije
(kad sama nesto petljam, obicno sve zeznem, ovako ide bolje : )
 
Nije safe mode igrice, vec sistema...
Restartujes komp, i dok se pali pretiskas F8... Onda ce da ti se pojavi meni, i imas vise opcija, medju kojima je i "run in safe mode". Odaberes to i to je sve.
jeste safe mod igrice.
Ne sve ali vecina igrica ima safe mod za ulazak bas zbog ovakvih stvari. Kao sto imas ikonicu za start igre imas i ikonicu za safe mod ulaz u igru ;) (nalazi se u start meniju ne na desktopu)
 

Back
Top