Tomb Raider: Anniversary

Nisam_Gost:
El neko zna zapeo sam tamo kod onog vodopada kad trebas pokrenuti one zuvcanike velike.Ja sam nasao 2 ona mala zuvcanika a gde je treci???

Podji merdevinama, onamo gde ih postavljas...postavi drugi, podji napred i onda dobro razgledaj...imas tamo po ivice da skaces dok ne stignes do kanapa..onda nastavljas, prosto ;)

p.s. Ja sam stigao u onu prostoriju sa onim kipom koji sedi na fotelju sa slomljenim shakama...moram da nadjem 4 kamena.

Uzasava me sto se sve svodi na nalazenje po 2,3 ili 4 predmeta da bi otvorio nesto, pa onda again.. Chini mi se da onaj deo..ne mogu da se setim tacno, prva misija je na krovu zgrade, kada je juri policija, da je dosta kvalitetnije uradjen sto se tiche priche.
 
Nisu 4 vec 3 kamena koja stavljas na slomljenu ruku i kad ih pretvoris u zlato tek tada ides na mesto obelezeno za njih.
Inace ja se jos uvek mucim oko kentauera jednom sam uspeo da uzmem stit i samo to zasada.
Nikako da ih predjem
 
Izgleda da sam naleteo na bug i to veliki.....5 nivo prvi deo Grcke tamo kod ona 4 grcka boga kad treba da pokupim kljuceve ... odradim troje vrata (tri kljuca) a kad dodjem do posejdonovih vrata udjem unutra prodjem malo kroz hodnik...slede ona standardna vrata iznad kojih ima rupa kroz koju treba da se prodje dakle trebalo bi da povicem rucku vrata se podignu, skocim na onu rupu gore i prodjem dalje.... samo problem je sto su vrata zaglavljena gore i nece da se spuste nikako tako da ne mogu dalje ...bar mislim da ovako treba tako pise u walkthrough -u da neduzim pricu jel bi mogao neko da mi posalje save-ove ako ima neko mozda neka se javi na pvt
 
Ovako, za tvoj problem ne postoji patch. Ali postoje druga dva resenja:

1.Skini multi Savegame installer odavde:http://www.tombraiderchronicles.com/cgi-bin/downloads2/dl.pl?gs_tombraideranniversary_complete
2.Mnogo Bolje i Preorucljivije resenje nego ovo prvo jeste da skines flypatch, instaliraj i pomocu njega ce Lara moci da leti, tako da mozes preleteti gvozdenu ogradu! Mozes ga skinuti ovde:http://www.*************/?cixeljftqnx( Stavio sam Taj File za tebe ;) )
 
Imas Dva nacina Da Ubijes T- RexA:

1. Pucaj u njega dok ne umre!( mnogo Dugo Traje!)
2.Primeni Specijalni Napad! Pucaj u njega dok mu se bes ne napuni do kraja! A onda kad se bude trcao prema tebi Primetices Da se slika zamucuje! u tom trenutku stisni levo ili desno zajedno sa shiftom, i kad se pojavi crveno oko t-rexove glave Pucaj odmah! Onda ce se Slupati U stenu! Ali Ti se Potrudi Da udari u jednu od siljatih ograda sa strane To mu oduzima Trecinu zivota!
 

Back
Top