Toma tvrdi da će biti vlade sps-ds

А може и Марка Милошевића ти? Кукали сте колики је злочинац, а он ослобођен оптужби. Јел уопште тукао неко те отпораше или није хехехехехе. Јадници бедници

Kad bih se, kao ti, stalno vraćau o prošlost od dveta ne bih video šumu, što reče ovde(više puta) jedva uvažena koleginica:mrgreen:

Pa jel šešelj pravio vladu sa vešticom sa dedinja? I šta se desilo? Zamerili ste mu?:lol:
Ovde se sve zaboravi za tri dana.
Bitno je šta će ta vlada da uradi,.
 
Ма јесте, бар тако коментаришу гласачи ДС, чије коментаре читам по сајтовима Блиц-а, па чак и на сајту ЛДП читам сличне коментаре, па сајт У92. Није Курир. Него, јеси ти стварно тако ... или се само правиш?
 
Ма јесте, бар тако коментаришу гласачи ДС, чије коментаре читам по сајтовима Блиц-а, па чак и на сајту ЛДП читам сличне коментаре, па сајт У92. Није Курир. Него, јеси ти стварно тако ... или се само правиш?

koliko njih komentariše? sto od milion i po?
ne loži se:mrgreen:
 
Само се ти прави тако наиван. Када се то деси, веруј ми, нећеш се ни чути, а можда ћеш и ти тада нападати то исто. Но, сачекајмо да видимо ко ће направити већину, јер није све готово.
 
Само се ти прави тако наиван. Када се то деси, веруј ми, нећеш се ни чути, а можда ћеш и ти тада нападати то исто. Но, сачекајмо да видимо ко ће направити већину, јер није све готово.

Još malo pa da me ubediš:lol:

Nego ja čekam ovaj Vučićev Veliki Protest najavljen za sledeću nedelju:mrgreen:
 
Još malo pa da me ubediš:lol:

Nego ja čekam ovaj Vučićev Veliki Protest najavljen za sledeću nedelju:mrgreen:

ti stvarno verujes da ćemo za četiri godine ući u eu?holandija neće da ratifikuje ssp,ok,dobićemo tu pomoć i biti na beloj šengenskoj listi ali ulazak u eu 2012?
a i da vidimo koliko če ova vlada potrajati,biće interesantno kada na tv-u budu novinari provocirali socijaliste i demokrate oko devedesetih,miloševića i đinđića,pa još vuk,čanak,suljo,inače najkvarniji likovi u celoj ovoj priči od 11.5 su krkobabići i palma
 
Господине Јанг, биће готово када се формира влада. До тада, ништа није готово. Сад, политички готови радикали не могу бити. Запамтите да ако СРС буде у опозицији, само ће ојачати, а никако ослабити. Ко ће ту бити највећи губитник у влади СКЕЊ СПС ПУПС БЕТОВЕН? Па СПС наравно. Зашто? Због балона и осталих глупости које су правиле демократе када је умро њихов председник странке, а народ то памти. Да ли ће та влада трајати дуго? Не, неће. Ценим да ће се кренути са нередима широм Србије, јер је извесно да ДС продаје Косово и Метохију због лажне наде да ће ући у ЕУ. Да ли ће Дачић икада прећи цензус? Не, неће. Да ли ће СКЕЊ коалиција изгубити поверење својих бирача? Да, хоће.
Pa ukoliko dodje do te vlade na celu MUPa i udbe nece biti Kostunicina crnogorska mafija Nikitovic,Jocic i Bulatovic tako da cu se svaki pokusaj izazivanja nereda kaznjavati po vazecem KZu - prvo elektricni pendrek u bulju pa onda par meseci sexa u Padinjaku pa ces da vidis kako ce splasti volja za krsenjem javnog reda i mira .
 
Уколико дође до нереда, мислим да немаш довољно интелигенције да схватиш то, али ево ја ћу ти рећи, прва ће на удару бити полиција уколико крене на демонстранте. У фебруарским нередима је доказано да пиолиција нема никакав ауторитет у Србији.
 
Уколико дође до нереда, мислим да немаш довољно интелигенције да схватиш то, али ево ја ћу ти рећи, прва ће на удару бити полиција уколико крене на демонстранте. У фебруарским нередима је доказано да пиолиција нема никакав ауторитет у Србији.
U februarskim neredima je pokazani da policija ili bar neko iz njenog vrha nije imao volje da uspostavi javni red i mir sto su i ministri iz "narodnjacke " koalicije i javno priznali , sta mislis da par stotina navijaca nisu mogli da rasteraju da su hteli ,nemoj biti naivan i glup
 

Back
Top