Тома Николић: Затворена књига за сарадњу са СРС

*BILJA*:
Pa, ti si stvarno Englez, ili se pravish :roll:
Ja ne pamtim da su radikali ikada izlazili na izbore u nekoj koaliciji, bar otkako ja pratim pol. desavanja u Srbiji!
Daj navedi KOJE su to stranke, strancice......ikada usli u Skupstinu na ledjima SRS-a?
Pazi, Toma Nikolic kaze da se ogradjuje od ikakvih koalicija, kontakata i sl. a ti pricas da ce neki "pogaziti datu rec i pridruziti se radikalima" :shock: KOJI?
Toma je dao rec, Toma je dao rec, Toma je dao rec....... :roll:
;) Naravno da su sami izlazili na izbore, ali ja govorim o postizbornim koalicijama. Šta misliš ko će im se prvi prikloniti? Uostalom, da li si čula za prećutne koalicije a to se najbolje vidi u Skupštini. Ja tipujem na našeg premijera, nekako mi je po mentalitetu sličan radikalima, imaju tako neka konzervativna shvatanja, na primer, u vezi ekonomije, prosvete, religije, vojske, o abortusu. Ta osovina SPC(crkva), SRS, DSS, NS i ostatak narodnjačkog bloka, izvinjavam se ako sam nekog izostavio).Takva koalicija nam doneti samo još veću izolaciju. A videli smo kako to izgleda, to se ne sme zaboraviti i ja neću dozvoliti da mi takva demagogija i retorika zamagli pogled na realno stanje.
 
Chávez:
Ево га још једно признање! А шта ћете сад?!? :D :D :D
Позивам надлежне органе да испитају повезаност Војислава Коштунице и Бориса Тадића са земунским кланом. :D

Todorović: Mihajlov je sve pokvario

Potpredsednik Srpske radikalne stranke Dragan Todorović, koga je Dejan Milenković Bagzi optužio da mu je nakon odlaska u Hag Vojislav Šešelj poverio zadatak da bude glavna veza sa "zemunskim klanom", kaže za Kurir da je "Bagzi izneo samo delimičnu istinu".
- Moja veza sa "zemuncima" išla je direktno preko Vojislava Koštunice, a samo ponekad preko Borisa Tadića. Međutim, sve je pokvario generalni sekretar Vlade Dejan Mihajlov kada je optužio vrh Demokratske stranke da je umešan u ubistvo premijera Đinđića. Onda je Tadić prestao da mi se javlja! - ironično je prokomentarisao Todorović Bagzijeve tvrdnje da je vođa radikala odabrao baš Todorovića jer je "lud, i pristaje na sve", dok Tomislava Nikolića i Aleksandra Vučića navodno nije hteo da meša u posao sa "zemuncima" jer su previše "mekani".

Ko ne kapira da onaj ludi Todorovic , sada pravi kao , fazon, od cele price, taj je ludji od njega :D :D :D
 
Englez:
;) Naravno da su sami izlazili na izbore, ali ja govorim o postizbornim koalicijama. Šta misliš ko će im se prvi prikloniti? Uostalom, da li si čula za prećutne koalicije a to se najbolje vidi u Skupštini. Ja tipujem na našeg premijera, nekako mi je po mentalitetu sličan radikalima, imaju tako neka konzervativna shvatanja, na primer, u vezi ekonomije, prosvete, religije, vojske, o abortusu. Ta osovina SPC(crkva), SRS, DSS, NS i ostatak narodnjačkog bloka, izvinjavam se ako sam nekog izostavio).Takva koalicija nam doneti samo još veću izolaciju. A videli smo kako to izgleda, to se ne sme zaboraviti i ja neću dozvoliti da mi takva demagogija i retorika zamagli pogled na realno stanje.
Да ли изолација значи и ако нас ЕУ неће примити бар следећих 20 година ?

Већ недељама у озбиљним часописима нашироко се објашњавају нови ставови уније. То што тај став неко неће да види или неће да верује не значи да се неће догодити. Једноставно, ЕУ више не може да абсорбује даље ширење. Имају својих организационих проблема, непослушност чланица. Устав не могу да донесу - Французи и Холанђани су рекли не.

Како ћемо то бити неизоловани кад (ако) победи "демократски блок" ?
С ким ће то ДС да направи већину ако одбије народњачки блок, СРС и СПС ?
Са свим остатком неће имати ни 40%. :shock:
 
Lacibg:
Лепо је видети бригу о радикалима. И због радикала.
Томи су већ намештали и убиство и то право из уста Наташице Кандић. Не плашим се за његову судбу, више ме брине шта ће она Чедина сиротица с дететом кад овај почне дугогодишње да робија ... Чеда и Беба ће да бистре политику иза решетака и наравно да играју шах. :D :D :D
ljudi ne ide niko na robiju ne budite naivni...
 
Lacibg:
Лепо је видети бригу о радикалима. И због радикала.
Томи су већ намештали и убиство и то право из уста Наташице Кандић. Не плашим се за његову судбу, више ме брине шта ће она Чедина сиротица с дететом кад овај почне дугогодишње да робија ... Чеда и Беба ће да бистре политику иза решетака и наравно да играју шах. :D :D :D

А што се ти бринеш за Чединицу - па снајка је, тј. Чедомир је са таштом и тастом купио

1. РЕСТОРАН "МАДЕРА"

2. РЕСТОРАН "КАЛЕМЕГДАНСКА ТЕРАСА"

две најпрофитабилније кафане у Београду.
 
eremita:
А што се ти бринеш за Чединицу - па снајка је, тј. Чедомир је са таштом и тастом купио

1. РЕСТОРАН "МАДЕРА"

2. РЕСТОРАН "КАЛЕМЕГДАНСКА ТЕРАСА"

две најпрофитабилније кафане у Београду.
Комшија, увек ми жао кад неко женско чељаде остане без "заштите". Шта ћу - балканска крв. Ал, видиш нисам знао за ове детаље Чединог бизниса. Видим, збринута снајка ... :shock:
 
Chávez:
POLITIKA - STRANKE - Petak, Novembar 24, 2006 17:22
Zamenik predsednika Srpske radikalne stranke Tomislav Nikolić izjavio je da je 'vlast počela prljavu kampanju' i da je zato 'zauvek zatvorila knjigu za bilo kakvu političku saradnju sa SRS'.


Nikolić je na mitingu podrške lideru SRS Vojislavu Šešelju, održanom u Domu sindikata, rekao da je vlast smislila da svedok saradnik Dejan Milenković Bagzi u procesu za ubistvo premijera Zorana Đinđića bude toliko vremena u pritvoru, a da svedoči sada na početku kampanje za izbore 'i to tako da svedoči da optuži Vojislava Šešelja'.

'Čudi me da nije još ponekog od nas optužio onako uz put', rekao je Nikolić. 'Može se Bagziju sve kada ga pripreme Rade Bulatović, [Vojislav] Koštunica, [Boris] Tadić i ostali', kazao je Nikolić.

'Mi smo saslušali šta je to imao Bagzi da kaže, a sada neka saslušaju Koštunica i Tadić šta mi imamo da kažemo - započeli ste prljavu kampanju, a mi smo u stanju da odgovorimo na svaki vid kampanje i zauvek ste zatvorili knjigu za bilo kakvu političku saradnju sa SRS', poručio je Nikolić.

Bolje bit mrtav pijan nego mrtav trezan :oops:
 
urospo:
Sve u svemu, obicna je glupost da je Bagzija neko naterao ili nagovorio da nesto kaze.
Здраво Уроше. :wink:

Тај се бандит бори за живот - буквално ! У затвор не жели - напољу га чека метак.
Не би му био у кожи, таман за све милионе које има. Такав људски одпадак да овде кроји политичку сцену ??? Стварно морбидно !
e136.gif
 
Lacibg:
Здраво Уроше. :wink:

Тај се бандит бори за живот - буквално ! У затвор не жели - напољу га чека метак.
Не би му био у кожи, таман за све милионе које има. Такав људски одпадак да овде кроји политичку сцену ??? Стварно морбидно !
e136.gif

E, lave..........kakva nam politicka scena, takav joj i krojac.........
 
urospo:
Sve u svemu, obicna je glupost da je Bagzija neko naterao ili nagovorio da nesto kaze.
Није глупост.Очигледно је да је читав процес пун полуистина и рупа...Монтиран.Не мислим да иза свега стоји Коштуница(као његови политички противници који покушавају то да му натоваре).Увек треба имати у виду страни фактор и њихове интересе...
 
Lacibg:
Да ли изолација значи и ако нас ЕУ неће примити бар следећих 20 година ?

Већ недељама у озбиљним часописима нашироко се објашњавају нови ставови уније. То што тај став неко неће да види или неће да верује не значи да се неће догодити. Једноставно, ЕУ више не може да абсорбује даље ширење. Имају својих организационих проблема, непослушност чланица. Устав не могу да донесу - Французи и Холанђани су рекли не.

Како ћемо то бити неизоловани кад (ако) победи "демократски блок" ?
С ким ће то ДС да направи већину ако одбије народњачки блок, СРС и СПС ?
Са свим остатком неће имати ни 40%. :shock:
ono sto je za nas vazno to je da u narednih 2-3 godine dodjemo u status kandidata jer ce nam to otvoriti sanse za nove investicije...do prosirenja EU ce sigurno doci ali ne pre narednih 6-9 godiana ali je sustina da mi moramo biti spremni kao zaptete puske za prvo prosirenje.
Ako ustav ne bude mogao da se donese od njega ce se odustati a do organizacionih promena ce doci revizijom ugovora iz Mastrihta.
 
jedite_kod_Joa:
Није глупост.Очигледно је да је читав процес пун полуистина и рупа...Монтиран.Не мислим да иза свега стоји Коштуница(као његови политички противници који покушавају то да му натоваре).Увек треба имати у виду страни фактор и њихове интересе...

To je moguce, mada ni u to ne verujem....a mislio sam od ovdasnjih politicara.
Dobro neko rece, on se bori za zivot, to mu je poslednja sansa.
 
jedite_kod_Joa:
Није глупост.Очигледно је да је читав процес пун полуистина и рупа...Монтиран.Не мислим да иза свега стоји Коштуница(као његови политички противници који покушавају то да му натоваре).Увек треба имати у виду страни фактор и њихове интересе...

E, svaka cast Joe, cekao sam dugo , ko ce da potegne strani faktor i njegove interese :D
Dugo nista o Vatikanu, CIA, Mosad , masoni , Soros, kombinaciji nije pisano :wink:
 
Lacibg:
Здраво Уроше. :wink:

Тај се бандит бори за живот - буквално ! У затвор не жели - напољу га чека метак.
Не би му био у кожи, таман за све милионе које има. Такав људски одпадак да овде кроји политичку сцену ??? Стварно морбидно !
e136.gif

Zdravo ;)

Pa da, to je to.
 
_Milanche_:
ono sto je za nas vazno to je da u narednih 2-3 godine dodjemo u status kandidata jer ce nam to otvoriti sanse za nove investicije...do prosirenja EU ce sigurno doci ali ne pre narednih 6-9 godiana ali je sustina da mi moramo biti spremni kao zaptete puske za prvo prosirenje.
Ako ustav ne bude mogao da se donese od njega ce se odustati a do organizacionih promena ce doci revizijom ugovora iz Mastrihta.
Ама Миланче па данас и ДС-овци кажу да смо ми, Србија, скоро све завршили око тога. Немој само и ти Хаг ?! То му дође само као средство манипулације. Имају они где ће улагати веће инвестиције. Уопште, мислим да се више не ради о нашој "подобности" - него о реалним ЕУ унутрашњим проблемима!
 
Lacibg:
Ама Миланче па данас и ДС-овци кажу да смо ми, Србија, скоро све завршили око тога. Немој само и ти Хаг ?! То му дође само као средство манипулације. Имају они где ће улагати веће инвестиције. Уопште, мислим да се више не ради о нашој "подобности" - него о реалним ЕУ унутрашњим проблемима!
pa u redu oko primanja u samu EU se radi o problemimma u samoj EU i kazem ti to se nece resiti u narednih 6-9 godina.
Ali za postojanje statsa kandidata jedina ozbiljna prepreka je Hag.
Ostalo su stvari tehnicke prirode.
 
А, узгред Америка им не дозвољава приближавање нама док не заврше с КиМ. Не знам колико остале колеге мисле да је Америма важна база Бондстил (мало се овде о томе говорило)(мало се вероватно и зна). Тврди се да је ово најјача база у Европи ??!! Не знам тачно по чему.
Дрецун је говорио да је тај пункт кључно важан за војну логистику УСА. И још је рекао да не желе да им база буде у Србији - а тренутно јесте !
 
Lacibg:
А, узгред Америка им не дозвољава приближавање нама док не заврше с КиМ. Не знам колико остале колеге мисле да је Америма важна база Бондстил (мало се овде о томе говорило)(мало се вероватно и зна). Тврди се да је ово најјача база у Европи ??!! Не знам тачно по чему.
Дрецун је говорио да је тај пункт кључно важан за војну логистику УСА. И још је рекао да не желе да им база буде у Србији - а тренутно јесте !
Kosovo je manje vise zavrseno-kakvog god da bude resenje srbija nece moci da vrsi efektivnu vlast tamo-fakticki ono ce ostati nezavisno od Srbije bez obzira sot je formalo biti neko resenje ni na nebu ni na zemlji bar za prvih 10 godina...
 

Back
Top