Tolerancija na B92!...

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
eh da... kada krenete da pričate gadosti o meni
tj. pre nego što počnete, moram napomenuti da vaše reči, tj. ljudi koji se ponašaju kao pravi fašisti, čak i uzdižu vrednosti koje su meni odraz zla i izopačenosti... ne znače ništa, niti meni, niti generalno
 
Ma zabole me **** !
Oni su meni krivi zato sto je Milosevic danas u Srbiji popularniji nego sto je ikad bio,dok je bio na vlasti. I Seselj naravno!
Tako da mi mnogo vriste jaja za sve to u kompletu...
Bitno je da prenose Champions League !!! Aleeee,aleeee,aleee aleeee...!!! :D

Inace...skoro sam citao u novinama (Blic) da je B92 televizija kojoj veruje oko 35% ljudi koji prate informativni program. Cini mi se da je RTS prvi sa oko 45%....
 
PLESsitnihDEMONA:
Ma zabole me **** !
Oni su meni krivi zato sto je Milosevic danas u Srbiji popularniji nego sto je ikad bio,dok je bio na vlasti. I Seselj naravno!
Tako da mi mnogo vriste jaja za sve to u kompletu...
Bitno je da prenose Champions League !!! Aleeee,aleeee,aleee aleeee...!!! :D

Inace...skoro sam citao u novinama (Blic) da je B92 televizija kojoj veruje oko 35% ljudi koji prate informativni program. Cini mi se da je RTS prvi sa oko 45%....

Ples bre brate na cemu si danas :lol: Do juce lepo pricasmo o svemu a sad SM najpopularniji u narodu..i Seki. Pa brate moras da shvatis da je juce Seltik pobedio Rangersa samo iz jednog razloga: Ne zato sto je bio pun stadion, ne zato sto su svi bili pijani, ne zato sto su urlali ko ludaci....vec zato sto su oni to ZELELI vise od cega. Znaci moze da 92 prenosi i sudjenje u Nirnbergu i sudjenje Sadamu i istrazne postupke nad Iracanima u Quantamo bay-u to ne menja na stvari. Ceo svet prati sudjenje i manje vise su svi saglasni da je to farsa i da ih SM ZAJEBAVA. Tragedija nasa i sramota, posle svega sto nam je uradio u Srbiji. 92 veruje procenat gradske populacije Beograda i niko vise. To su price za malu decu. U Srbiji niko nikom vise ne veruje nista a kamoli 92 ili RTS-u. Njihova najveca sramota je da pljuju po zemlji u kojoj su i to rade za pare i obecanu slavu...a to ce dobiti kad i tebi i meni izraste ku*ac kao chicha drazin. :lol: :lol: :lol:
 
raindog:
e pa shta cesh kad se ne uklapam u profil chestitog srpskog nacionaliste degenerika :lol:
ipak je to jedno fino i kulturno mesto, i lepo shto su te izbrisali i ne treba da ostane nikakvog traga od takvih poput tebe ( a ovde ih boga mi ima podosta )

B92 je civilizirani Forum na kojem bi čitava plejada paćenika koji se okupljaju na ovom forumu bila izbrisana već posle trećega posta (marlon, seremita, migud, commodore, jabuchilo)..
I ne samo da bi oni bili izbrisani, već i njihove shizofreni postovi....
Jer taj Forum predstavlja odraz intelektualne Srbije.....
Volio bih da i Forum Krstarice postane isto takav.... 8-)
Pitam se zašto Inco koji je redovni posjetilac toga foruma takvo što ne uvede i ovdje... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
 
analiticar:
B92 je civilizirani Forum na kojem bi čitava plejada paćenika koji se okupljaju na ovom forumu bila izbrisana već posle trećega posta (marlon, seremita, migud, commodore, jabuchilo)..
I ne samo da bi oni bili izbrisani, već i njihove shizofreni postovi....
Jer taj Forum predstavlja odraz intelektualne Srbije.....
Volio bih da i Forum Krstarice postane isto takav.... 8-)
Pitam se zašto Inco koji je redovni posjetilac toga foruma takvo što ne uvede i ovdje... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Zalosno... Na tom forumu dovoljno je da civilizovano izrazis misljenje koje je u suprotnosti sa njihovom ideologijom ( ako se to tako moze nazvati ) i bices izbrisan ( znam iz licnog iskustva).
 
analiticar:
B92 je civilizirani Forum na kojem bi čitava plejada paćenika koji se okupljaju na ovom forumu bila izbrisana već posle trećega posta (marlon, seremita, ,
Jer taj Forum predstavlja odraz intelektualne Srbije.....
e vidis iako imam razlicite politicke stavove od pomenute dvojice oni su po meni veoma intelektualni pogotovo marlon.
a ti idi na svoj b92 pa tamo budi civiliziran. nas ostavi na miru
 
banegad2004:
e vidis iako imam razlicite politicke stavove od pomenute dvojice oni su po meni veoma intelektualni pogotovo marlon.
a ti idi na svoj b92 pa tamo budi civiliziran. nas ostavi na miru

Ja posjećujem i forum No.1 u Srbiji, ali i oni čiji rejting nije baš najbolji, tj čiji je rejting zahvaljujući nacističko-fašističkim idejama šačice posjetilaca u konstantnom padu... :sad: :sad: :sad:
 
banegad2004:
e vidis iako imam razlicite politicke stavove od pomenute dvojice oni su po meni veoma intelektualni pogotovo marlon.
a ti idi na svoj b92 pa tamo budi civiliziran. nas ostavi na miru

e bane ja sam za to da se banuju svi koji misle razlicito,pa da ostanu samo mod koji nece postovati,a ni posecivati forum,i doticni gospodin,pa da vidis kako sve vrca od civiliziranosti i tolerancije-
mada mu za takve stvari ne treba forum dovoljan bi bio i blog....;-)
 
Truman:
A pa ako ako kazes da je ovo No 1 oprosteno ti je :)

Bio je dok njime nisu zavladali frikovi tipa BL/Kim/Mihailo, seremita, marlon, Jabuchillo, commodore koji su čitavom forumu nametnuli crtu srpskog-nacionalističkog Foruma, doveli do toga da svi koji imaju drugačije mišljenje (Crnogorci i Bošnjaci) budu banovani, a teme koje im ne odgovaraju KONSTANTNO i PLANSKI uništavaju bezveznim chatanjem... :x :x :x
Zar nije grijeh da šačica korisnika uništi čitav jedan Forum koji je najstariji u Srbiji i Crnoj Gori i prvo mjesto ustupi SC i B92....
Isto tako, na B92 otvaranje po 562 korisnička naloga kao na Krstarici (primjer BL) nije mogućno...Mora se prijavit samo statična IP adresa! 8-)
 
СТРАШНО УГРОЖЕНА ПРАВА ПОЛИТИЧКИХ МАЊИНА
ХАПСЕ НЕВИНЕ ЉУДЕ ГДЕ СТИГНУ
УХAПШEН JEДAН OД ВИНOВНИКA ИНЦИДEНТA НA ФOЛOЗOФСКOМ ФAКУЛТEТУ
ДРУШТВO - AКТУEЛНO - Чeтвртaк, Нoвeмбaр 10, 2005 22:56 РТС

Нoвoсaдскa пoлициja ухaпсилa Гoрaнa Дaвидoвићa, jeднoг oд припaдникa нeoнaцистичкe групe 'нaциoнaлни стрoj' кoja je синoћ упaлa нa aнтифaшистичку трибину нa Филoзoфскoм фaкултeту у Нoвoм Сaду и мaлтрeтирaлa учeсникe, рeчeнo je у СУП-у Нoвoг Сaдa.

Пoслe тoг хaпшeњa, пoлициja oчeкуje дa ћe у крaткoм рoку идeнтификoвaти и ухaпсити и oстaлe члaнoвe тe групe, кoja je пoслe трибинe изaзвaлa нeрeдe и нa кoнцeрту у студeнтскoм клубу 'Грaдилиштe', гдe je у тучи кojу су изaзвaли, jeдaн млaдић избoдeн нoжeм.

У сaoпштeњу Министaрствa унутрaшњих пoслoвa сe кaжe:

'У Нoвoм Сaду, 9. нoвeмбрa oвe гoдинe, oкo 19,50 чaсoвa, у прoстoриjaмa Филoзoфскoг фaкултeтa, у тoку oдржaвaњa нeприjaвљeнoг jaвнoг скупa – трибинe пoд нaзивoм 'Фaшистичкa прeтњa' у oргaнизaциjи 'Aнтифaшистичкe aкциje Нoви Сaд' у сaрaдњи сa упрaвoм Филoзoфскoг фaкултeтa, дoшлo je дo нaрушaвaњa jaвнoг рeдa и мирa.

Тoм приликoм у кинo сaлу je упaлa групa нeидeнтификoвaних млaдићa, jeднaкo oбучeни у црним пaнтaлoнaмa, мaртинкaмa, спидфajeр jaкнaмa бeз oбeлeжja, a зaтим je jeдaн oд њих пришao jeднoм oд oргaнизaтoрa трибинe и зaдao му удaрaц oтвoрeнoм шaкoм у прeдeлу лицa, a зaтим су сe oбрaтили прoфeсoру кojи je држao гoвoр и упутили му нeпристojнe рeчи.

Нaкoн тoгa су пoбaцaли лeткe сa тeкстoм eкстрeмнe сaдржинe, у чиjeм пoтпису стojи 'Нaциoнaлни стрoj'. Нa крajу су сe, чувши дa je пoлициja oбaвeштeнa o нaвeдeнoм дoгaђajу, удaљили сa лицa мeстa.

Припaдници пoлициje eфикaснoм aкциjoм су идeнтификoвaли jeднoг oд изгрeдникa, Гoрaнa Дaвидoвићa [1975] из Нoвoг Сaдa и уз зaхтeв зa пoкрeтaњe прeкршajнoг пoступкa привeли гa нaдлeжнoм oргaну зa прeкршaje.

У тoку je интeнзивaн рaд нa идeнтификaциjи и хвaтaњу oстaлих из групe.'
 

Back
Top