Tоксични односи

оно што остаје након токсичних односа често страх од везивања, страх од уласка у нову везу, сумња у себе, нарушено поверење ......
како препознати токсичне мушкарце и жене?
Valjda nas iskustvo služi nečemu?
Fora je u tome što ima "zilion" modaliteta, adut koji nepogrešivo odzvanja, iako ga ponekad ne čujemo ili ne želimo čuti, jeste kako se osećamo u prisustvu te osobe.Jer to je neko ko te ne usrećuje, nego rasplače, sa njim ne "rasteš" nego se vratiš u krug, ne ideš nigde pa zato nigde i ne stižeš, jer to je gov.o koga se moraš što pre rešiti! ..."ćorsokak"!
Neko ko je uvek tu za tebe,...ali samo kad treba da ti "potkreše" krila, da ne bi letela!
Čim prepoznaš,...beži što pre i što dalje!
 
Poslednja izmena:
Nije lako otkriti i shvatiti da je osoba nama bliska, koju mi dozivljavamo bliskom, neko ko je los prema nama. To pomesa sa fake dobrotom prema nama.
Ako se ta osoba na pocetku veze pretvara dok vas ne osvoji i sa vase strane se pojave emocije jako tesko je napustiti takvu osobu i izici iz zacaranog Kruga.Vi imate neprestanu borbu jer vas takvi uvlace svakodnevno u Konflikte i diskusije.Crpe svu snagu i pozitivnu energiju iz vas.Ne vjerujete vise ni svojim usima i ocima jer vas konstantno manipulisu.Ja sam to tako dozivjela u vezi .Sad uz pomoc psihologa pokusavam vratiti svoje samopouzdanje i vjeru u sebe.Isto tako ucim da prepoznam na vrijeme takve osobe i zaobidjem ih.....Na greskama moramo uciti....z:poz:
 
Ako se ta osoba na pocetku veze pretvara dok vas ne osvoji i sa vase strane se pojave emocije jako tesko je napustiti takvu osobu i izici iz zacaranog Kruga.Vi imate neprestanu borbu jer vas takvi uvlace svakodnevno u Konflikte i diskusije.Crpe svu snagu i pozitivnu energiju iz vas.Ne vjerujete vise ni svojim usima i ocima jer vas konstantno manipulisu.Ja sam to tako dozivjela u vezi .Sad uz pomoc psihologa pokusavam vratiti svoje samopouzdanje i vjeru u sebe.Isto tako ucim da prepoznam na vrijeme takve osobe i zaobidjem ih.....Na greskama moramo uciti....z:poz:
Moja podrška i brz oporavak! 🙂🍻
 
Po zračenju , ne moraju ni da progovore.
A kada i to urade , može da se overi i potpiše.
Sve je više i više toksičnih osoba...
Hm...Možda sam i ja nekome toksična..
Neka vrsta otrova sigurno jesam.
Tačno.Više ti i ne treba nikakav "detektor".
Što neko reče,..."samo se okreneš oko svoje ose"!
Ljudi se okruženi ovakvim ljudima na poslu, u prvojbitnoj porodici, školi,...najmanje što im treba je da budu i zatvoreni u četiri zida (ako ti je tamo bolje samoj, nego kad si sa njim).
P.S. Ne msm konkretno na tebe, k'o što ne mislim i na sebe! 😁
 
Poslednja izmena:
оно што остаје након токсичних односа често страх од везивања, страх од уласка у нову везу, сумња у себе, нарушено поверење ......
како препознати токсичне мушкарце и жене?
moraš sresti i nekoliko toksičnih da bi moglada prepoznaš netoksičnu vrstu, bez tendencija da izgubiš samopouzdanje zbog pogresnih koraka.
lično iskustvo u prepoznavanju je suština, a ne tudja iskustva i saveti
 
..svemu se danas daju kojekakvi analiticki nazivi..

Po nekom mom poimanju, toksicna veza ne postoji, postoji samo nas los osecaj dok smo u vezi sa nekim
ko nam ne odgovara iz nekog razloga, nije taj neko kriv za to...a ako nam ne odgovara, sta koji moj trazimo pored njega..
Nekom ce taj neko da odgovara bas takav kakav jeste, meni dakle ne odgovara i cao...
Oni koji ostaju u takvim vezama samo zato da ne bi bili sami, dzaba bacaju drvlje i kamenje na druge osobe, sami su krivi...
 
..svemu se danas daju kojekakvi analiticki nazivi..

Po nekom mom poimanju, toksicna veza ne postoji, postoji samo nas los osecaj dok smo u vezi sa nekim
ko nam ne odgovara iz nekog razloga, nije taj neko kriv za to...a ako nam ne odgovara, sta koji moj trazimo pored njega..
Nekom ce taj neko da odgovara bas takav kakav jeste, meni dakle ne odgovara i cao...
Oni koji ostaju u takvim vezama samo zato da ne bi bili sami, dzaba bacaju drvlje i kamenje na druge osobe, sami su krivi...
Upravo! 🤩
 
..svemu se danas daju kojekakvi analiticki nazivi..

Po nekom mom poimanju, toksicna veza ne postoji, postoji samo nas los osecaj dok smo u vezi sa nekim
ko nam ne odgovara iz nekog razloga, nije taj neko kriv za to...a ako nam ne odgovara, sta koji moj trazimo pored njega..
Nekom ce taj neko da odgovara bas takav kakav jeste, meni dakle ne odgovara i cao...
Oni koji ostaju u takvim vezama samo zato da ne bi bili sami, dzaba bacaju drvlje i kamenje na druge osobe, sami su krivi...
postoji, nazalost
kad se dvoje nadju i samo se ebu
zakunu se da nece biti nista vise osim ebanja

a onda se jednom od njih nesto u glavi desi
pa im krene propiranje ono malo duse, tj mozga

onda ne znaju ko u onom bosanskom vicu
dal dolaze, jedno drugom na noge
zbog ebanja, kolaca, il onog treceg sto ih guzi oboje

to se zove toksicna veza
 
postoji, nazalost
kad se dvoje nadju i samo se ebu
zakunu se da nece biti nista vise osim ebanja

a onda se jednom od njih nesto u glavi desi
pa im krene propiranje ono malo duse, tj mozga

onda ne znaju ko u onom bosanskom vicu
dal dolaze, jedno drugom na noge
zbog ebanja, kolaca, il onog treceg sto ih guzi oboje

to se zove toksicna veza
e, bas ti sto se kunu ja im odma poverujem..znas kad, malo pa jos i sutra..

Taman posla da se u glavi ne desi nista nakon odnosa..pu pu daleko bilo...😊
 
postoji, nazalost
kad se dvoje nadju i samo se ebu
zakunu se da nece biti nista vise osim ebanja

a onda se jednom od njih nesto u glavi desi
pa im krene propiranje ono malo duse, tj mozga

onda ne znaju ko u onom bosanskom vicu
dal dolaze, jedno drugom na noge
zbog ebanja, kolaca, il onog treceg sto ih guzi oboje

to se zove toksicna veza
To je "Kres šema", nije toksična veza!:fdlan:
 
sema je kad traje najvise mesec dva
tokiskologija je u pitanju kad se to razvuce na godine
hihihi pa hajde dobro..u takvoj vezi dakle jedan voli drugi ne voli ali ipak ostaju zajedno godinama zarad seksa...
Onog koji voli, razumem. Covek voli, lepo mu je, trudi se dakle da se i tebi nesto u glavi desi
kao i njemu..ali gle cuda, u tvojoj glavi se nista ne desava a ipak ostajes u takvoj vezi..klik, help?..:ceka:
Znaci druze, nije veza toksicna, toksican si ti i to sam po sebe...:lol:
 
hihihi pa hajde dobro..u takvoj vezi dakle jedan voli drugi ne voli ali ipak ostaju zajedno godinama zarad seksa...
Onog koji voli, razumem. Covek voli, lepo mu je, trudi se dakle da se i tebi nesto u glavi desi
kao i njemu..ali gle cuda, u tvojoj glavi se nista ne desava a ipak ostajes u takvoj vezi..klik, help?..:ceka:
Znaci druze, nije veza toksicna, toksican si ti i to sam po sebe...:lol:
kad je jednom klik
klik je i onom koji nije kliknut
jer je sad duplo vezan
qresom i klikom od drugog koji mu ide na q
a nema snage da zbog klika izadje iz veze
posto mu je jos uvek do qresa
ali sa svakim sledecim qresom
taj qres nije vise samo qres
vec qres sa klikom

a ako na takom qresu i dalje ostane
onda je i on kliknut
al zesce od kliknutog/e
 
Ako se ta osoba na pocetku veze pretvara dok vas ne osvoji i sa vase strane se pojave emocije jako tesko je napustiti takvu osobu i izici iz zacaranog Kruga.Vi imate neprestanu borbu jer vas takvi uvlace svakodnevno u Konflikte i diskusije.Crpe svu snagu i pozitivnu energiju iz vas.Ne vjerujete vise ni svojim usima i ocima jer vas konstantno manipulisu.Ja sam to tako dozivjela u vezi .Sad uz pomoc psihologa pokusavam vratiti svoje samopouzdanje i vjeru u sebe.Isto tako ucim da prepoznam na vrijeme takve osobe i zaobidjem ih.....Na greskama moramo uciti....z:poz:
Ajoj, razumem tačno očemu pričaš.
Strašno i želim ti oporavak bukvalno i da od sada nikad više ne upadneš u to živo blato.
To čak nije ni "veza" to je već neki stepen neke dijagnoze, neću ja sad lupetati, dobro je da imaš psihologa pa će ti on/ona reći da li je ta osoba stručno rečeno psihopata ili sociopata ali narodski je LUDAK.

Ali da te nasmejem.
Kaže Mujo Hasi: "Jarane, čekaj me pred sudnicom, tužio sam Ibru što mi ukro auto"
Dva sata kasnije...
Haso: Đes ba dvije čuke, šta je bilo?
Mujo: Šuti, ništa me ne pitaj, izgubio sam na sudu!
Pa lijepo, kako...onaj Ibro je im'o tol'ko dobrog advokata da sam i ja počeo da sumnjam da sam uopšte i imao auto...

E, to ti je to. Drži se. ;) :)
 

Back
Top