Tоксични односи

оно што остаје након токсичних односа често страх од везивања, страх од уласка у нову везу, сумња у себе, нарушено поверење ......
како препознати токсичне мушкарце и жене?
Svako moze da bude toksican,pre svega.
A naravno ima i onih bas toksicnih koji ce verovatno biti takvi i sa tobom.A mozda i nece.Mozda se sasvim promene.
Ko to moze znati..
Sve je rizik.
 
оно што остаје након токсичних односа често страх од везивања, страх од уласка у нову везу, сумња у себе, нарушено поверење ......
како препознати токсичне мушкарце и жене?
Kad prevališ 4 banke +
Ne vidiš sitna slova ali registruješ budalu nepogrešivo.

Budalu, toksičnu osobu, negativnu energiju, energetske vampire, one što samo zvocaju, narcisoidne, sebične...itd.
 
kake veze ima
necemo da se ljubimo

jesi brt
vidi se u tvom pisanju dosta frustracija i gorcine
koju kanalises na forumske drugare i drugarice
umesto saosecanja dobijas prezir i uzdrzanost
a sve to jer si malo sivonja koji se pravi jak tako sto ne pokazuje emocije
ugledaj se malo na mene
ja sam mnogo jaci a kad sam tuzan dodjem i plakim
 
Da,jbt.
Ali opet mozes i dalje da se poneki put prevaris.
Ta opcija nažalost stoji uvek.
Najgore je što ovo i nije odgovor na pitanje, stoji da iskustvom i sa godinama više i bolje i brže zapažamo neke osobine kod drugih ljudi, ali ne znam šta bih odgovorio nekom mlađem, kako da se ne za j,ebe i prepozna.
Ako je za neku utehu, da ne izgubi par godina života, može da se prepozna i u prvih nekoliko sedmica. Uglavnom je to posesivnost i neosnovana ljubomora, tipa ona me vidi kroz prozor kako pričam telefonom, onda vidi preko puta ulice ide devojka i priča telefonom ➡️➡️➡️ zaključak: ta devojka priča sa mnom. (Onda ide scena...)
Sa kakvim sam ludačama bio sam sebi sad ne verujem zašto sam pokušavao, treba se na prvi znak okrenuti i otići.
 
Ta opcija nažalost stoji uvek.
Najgore je što ovo i nije odgovor na pitanje, stoji da iskustvom i sa godinama više i bolje i brže zapažamo neke osobine kod drugih ljudi, ali ne znam šta bih odgovorio nekom mlađem, kako da se ne za j,ebe i prepozna.
Ako je za neku utehu, da ne izgubi par godina života, može da se prepozna i u prvih nekoliko sedmica. Uglavnom je to posesivnost i neosnovana ljubomora, tipa ona me vidi kroz prozor kako pričam telefonom, onda vidi preko puta ulice ide devojka i priča telefonom ➡️➡️➡️ zaključak: ta devojka priča sa mnom. (Onda ide scena...)
Sa kakvim sam ludačama bio sam sebi sad ne verujem zašto sam pokušavao, treba se na prvi znak okrenuti i otići.
A pazi.Ljubomora bezrazlozna je jos i manji problem sta sve moze da te zadesi.Da ne verujes.
 
Toksičan odnos ti pruža onaj koji te ne sluša kad pričaš, ne uvažava šta imaš da kažeš, bodri te kad si budala, naziva te budalom kad si presimpatičan i prepun je nekonstruktivne kritike, gura nos gde mu nije mesto, ne poštuje tvoju intimu, etc.
postovana slazem se ! sa izuzetkom guranja nosa gde mu nije mesto
obzirom da se to moze odnositi i na neke druge stvari koje naprotiv mogu priciniti zadovoljstvo

hvala na paznji a i sire
 
како препознати токсичне мушкарце и жене?
Oseti se brzo ako znaš i čvrsto zastupaš svoju stranu.
Dakle, pitanje je gde stojiš ti i koliko je jaka baza.
Toksičan, otrovan=negativan po i u odnosu na tebe, suprotan.
Ako si izgrađena ličnost, nema te sile koja će da ti dozvoli situacije u kojima je neko u odnosu na tebe tokisčan kako sam hoće.
Na prvi odvratan gest bežiš jer je odvratnost to na šta obično reagujemo kao da je toksično po nas.
 
Ta opcija nažalost stoji uvek.
Najgore je što ovo i nije odgovor na pitanje, stoji da iskustvom i sa godinama više i bolje i brže zapažamo neke osobine kod drugih ljudi, ali ne znam šta bih odgovorio nekom mlađem, kako da se ne za j,ebe i prepozna.
Ako je za neku utehu, da ne izgubi par godina života, može da se prepozna i u prvih nekoliko sedmica. Uglavnom je to posesivnost i neosnovana ljubomora, tipa ona me vidi kroz prozor kako pričam telefonom, onda vidi preko puta ulice ide devojka i priča telefonom ➡️➡️➡️ zaključak: ta devojka priča sa mnom. (Onda ide scena...)
Sa kakvim sam ludačama bio sam sebi sad ne verujem zašto sam pokušavao, treba se na prvi znak okrenuti i otići.
Mislim da je vecinom razlika izmedju tog iskustva i neiskustva samo nesto vise verovanja samom sebi. Ima nesto u nama sto nam instiktivno kaze za nekoga da tu nesto ne stima. E sad mladji cesto izbace to iz glave iz zelje za iskustvom, dokazivanjem, celicenjem, cime vec. Sto si stariji samo manje imas tolerancije i onog signala "vec vidjeno".
Jednostavno je u sustini. Gledaj da ti je istinski lepo s tom osobom. Ako imas osecaj kao da hodas po staklu, ili da cesto sta god da kazes ispadne da je nekakva greska, kada nesto lepo zelis da proslavis, da se pohvalis, ta osoba ne bude preterano ushicena sa tobom, poredi te s drugima, u losem si momentu a ta strana i nema nesto saosecanja, generalno ako nemas prostora da se lepo osecas pored te osobe, izbegavaj. To ti je toksicna devojka, decko, ortak, prijatelj, tj nista od toga.
 

Back
Top