Tokio Hotel

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Umukni!!!Vi antifanovi ste veliki luzeri jer vredjanjem nishta ne postizhete i svoj dragoceni zhivot uzalud troshite na vredjanje TH-a i drugih bendova!

Ma nemoj bre da mi se uzrujavas,iskocice ti senfara. Bolje da ga trosim nego da ga ni nemam ko ti. Lol jer si ti toliko glupa il' se pravis? Jer pazi malo je nelogicno da 15-godisnja osoba bude toliko ogranicena i da ima tako bedan recnik. Zar nisi primetila da u svakom od tvojih postova su prisutne reci i fraze: umukni,th je najbolji,antifanovi... itd. ?Sve upucuje na shizofreniju kod tebe.
 
Ma nemoj bre da mi se uzrujavas,iskocice ti senfara. Bolje da ga trosim nego da ga ni nemam ko ti. Lol jer si ti toliko glupa il' se pravis? Jer pazi malo je nelogicno da 15-godisnja osoba bude toliko ogranicena i da ima tako bedan recnik. Zar nisi primetila da u svakom od tvojih postova su prisutne reci i fraze: umukni,th je najbolji,antifanovi... itd. ?Sve upucuje na shizofreniju kod tebe.

Sta je to SENFARA?
 
Ma nemoj bre da mi se uzrujavas,iskocice ti senfara. Bolje da ga trosim nego da ga ni nemam ko ti. Lol jer si ti toliko glupa il' se pravis? Jer pazi malo je nelogicno da 15-godisnja osoba bude toliko ogranicena i da ima tako bedan recnik. Zar nisi primetila da u svakom od tvojih postova su prisutne reci i fraze: umukni,th je najbolji,antifanovi... itd. ?Sve upucuje na shizofreniju kod tebe.

Ja da nemam zhivot, ne bih bila na ovom 4umu niti bih ishta radila, idiote jedan!!!:otkacio:
I meni je totalno nelogichno da osoba koja je blizu 20-te godine da se ponasha nepristojno i da vredja sve oko sebe bez razloga!!!Po svom intelektu i ponashanju se ne bi pretpostavilo da imash vishe od 4 godine!Dete, odrasti već jednom, imash 19 godina, i nemoj da se pravish da si centar univerzuma i da se chitav svet vrti samo zbog tebe!:rtfm:Razumem da ne volish TH i njihove fanove, ali ti preterujesh, i ne valja preterivati ni u chemu, inache će ti se osushiti i istopiti chmar!:thumbdown:
 
Jedan dan odem ja sa par ortaka do radnje jedne sa swakakwim stwarchicama i gledamo bedzewe lol kad ono xD bedz od maidena i njihowim slowima pishe tokio hotel i dole pozers lol kako jako XD :hahaha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top