(Tinejdzeri) Klasicna muzika

Ozbiljno je nauka dokazala da su svi ljudi, koji slusaju grand, zatucani?
Ajde mi pokazi dokaze, stvarno bih voleo da vidim to...:D

Ne nisu dokazali da oni koji slusaju grand retardi niti bilo sta tako, ko je uopste povezao grand sa naucnicima :lol: ti? :hahaha:

Rekao sam da je nauka dokazala da slusanje klasicne muzike pospesuje rad mozga, posebnu u periodu razvitka deteta naravno i posle ali u znatno manjoj kolicini, sto znaci da ako slusas grand si manje pametan od onog ko slusa Dvorzaka, Benjamina Brittena ...:lol:

Daleko od toga da ste rardirani, samo mislim da ce jos malo JK i Stoju i ostatak da svrste jos malo pa u klasiku za pospesivanje neurona :hahaha:
 
Ne nisu dokazali da oni koji slusaju grand retardi niti bilo sta tako, ko je uopste povezao grand sa naucnicima :lol: ti? :hahaha:

Rekao sam da je nauka dokazala da slusanje klasicne muzike pospesuje rad mozga, posebnu u periodu razvitka deteta naravno i posle ali u znatno manjoj kolicini, sto znaci da ako slusas grand si manje pametan od onog ko slusa Dvorzaka, Benjamina Brittena ...:lol:

Daleko od toga da ste rardirani, samo mislim da ce jos malo JK i Stoju i ostatak da svrste jos malo pa u klasiku za pospesivanje neurona :hahaha:

Zapravo, nisi uopste to rekao:confused:

A to da klasicna muzika pospesuje rad mozga, znam, ali ti nisi to rekao u posto koji sam ja citirao.:confused:

A ti si retardiran zato sto ovako generalno vredjas siroke mase, to je zaista retardirano i nisam znao da si toliki seljak...:confused::roll:
 
ma debilizam....vec sam rek'o na nekoj temi pre da veicna mojih ortaka koji su obrazovani slusaju uglavnom grand, i muzika nema nikakve veze sa stepenom necije inteligencije / obrazovanja nego pre svega zavisi od licnosti samog coveka ;)

Sad sam se setio da je ovo jedina stvar klasicne muzike koju gotivim....kako je jako ***!!! -.-


obrazovanje nema nikakve veze sa inteligencijom
i sve sve,stari narodnjaci su stvarno nesto od cega ti krv onako,zaigra,sevdah itd,a ko moze da slusa tekst,cak i samu muziku ovih novih sranja(glasice da ne pominjem),po meni stvarno ima neku cudnu zicu
 
pa ja sviram klavir,ali ne volim da slušam klasičnu muziku
u stv. volim ali samo moonlight sonatu volem sva 3 stava ali najomiljeniji mi je treći
i isključivo volim tu sonatu kad je svira ovaj simpatični čikica
evo ovo je 3 stav
volim još neke stvari ali me mrzi sad da postavljam
u slučaju da se ne vidi
 
Zapravo, nisi uopste to rekao:confused:

A to da klasicna muzika pospesuje rad mozga, znam, ali ti nisi to rekao u posto koji sam ja citirao.:confused:

A ti si retardiran zato sto ovako generalno vredjas siroke mase, to je zaista retardirano i nisam znao da si toliki seljak...:confused::roll:

Whatever :roll:

Nisi se ni potrudio da ukapiras sta sam hteo da kazem, a to sto si ti isuvise licno shvatio ,,amnje pametni,, ili koji vec deo posta, nije moj vec tvoj problem .

Ni od koga ne trazim da deli moje misljenje da je klasicna muzika bolja od JK Stoje i ostale druzine, ali ipak su tu muzicki strucnjaci sa diplomama sa najvecih univerziteta koji ce Vam potvrditi isto ...
 
Ja nisam ni rekao da je Stoja bolja od klasicne muzike, i rekao sam da to ne slusam i ne podnosim, tako da nemoj izvrtati moje reci.:lol:

Samo sam hteo dokaz da su oni koji slusaju grand, zatucani...zato sto si rekao da je nauka to dokazala.;)
 
Ponekad klasicna muzika bas opusta, moram da priznam, Recimo Plavi Dunav ili Mocartova simfonija #40...
Ja licno, (Da se pojedini ne bi pronasli :lol: )

U prvoj i drugoj godini imali smo muzicko kao obavezan predmet i tu se meni muzicko zgadi kao predmet jer mi je bio jako smoran, monoton bezperspektivan jer se citavo ucenje muzickog svelo na bubanje po pedeset stranica i odgovaranje tj recitovanje svega sto smo prethodne nekoliko neprospavane noci ucili, medjutim zadese se par puta casovi na kojima mi slusamo muziku raspoznajemo autore i komentarisem,cak smo jedared imali cas na kome nam ona pusti muziku neku a mi ponesemo tempere i crtamo tj prenosimo ono iz ,,uveta,, na papir I takvi casovi su mi bili jako zanimljivi !

I sad, na kraju svakog polugodja smo imali odredjeni broj pesama koje sami nalazimo i potom ona nama pusti nekoliko pesama obicno je bilo oko 7-8 pesama koje odgovaramo ali na disku za polugodje imamo najmanje 50-tak iz perioda u muzici koje smo do tada ucili :heart: I tada , tj te dve godine sam casove muzickog shvatao kao mucenje medjutim, po zavrsetku te dve zaista paklene godine se u meni probudila radoznalost da pustim ponovo i odlusam po neku pesmu i tako ...

I onda uzivam, stvarno opustaju, onog ko se stvarno udubi u pesmu ... Malopre sam pustio Vodic kroz orkestar za mlade i sestra kad mi je usla u sobu pogled je bio :huh:
Mnogo lepa :heart::heart:


Molim vas odlustajte samo malo, mene potseca na Pirate sa Kariba :hahaha:


 
Ja nisam ni rekao da je Stoja bolja od klasicne muzike, i rekao sam da to ne slusam i ne podnosim, tako da nemoj izvrtati moje reci.:lol:

Samo sam hteo dokaz da su oni koji slusaju grand, zatucani...zato sto si rekao da je nauka to dokazala.;)

Pa nemam dokaz kod sebe, mogu da probam da nadjem na guglu, ali ne mogu da kazem pouzdano celu teoriju ali mogu pouzdano da kazem da postoji . Citao sam u politikinom zabavniku
290.gif
 
Pa sta hoces da ti kazem pobogu, ne mogu da ti objasnim nesto sto ne znam kako da objasnim kad nisam dovoljno strucan pobogu. :confused:

Gledaj sad:
sad ti hoces da kazes da ljudi koji slusaju Cecu,Minu slinu i ostale rahiticne sabane a ne slusaju klasicnu muziku su zatucani :roll:


:eek:

Da upravo to hocu da kazem :lol:
Nije satro nego nauka dokazala :lol:
Pa i klasicna je kvalitetna sto samim tim iskljucuje mogucnost da ti slusas ,,kvalitetnu muziku,, jer si rekao da je ne slusas :rumenko:

Ozbiljno je nauka dokazala da su svi ljudi, koji slusaju grand, zatucani?
Ajde mi pokazi dokaze, stvarno bih voleo da vidim to...:D

Ne nisu dokazali da oni koji slusaju grand retardi niti bilo sta tako, ko je uopste povezao grand sa naucnicima :lol: ti? :hahaha:

Rekao sam da je nauka dokazala da slusanje klasicne muzike pospesuje rad mozga, posebnu u periodu razvitka deteta naravno i posle ali u znatno manjoj kolicini, sto znaci da ako slusas grand si manje pametan od onog ko slusa Dvorzaka, Benjamina Brittena ...:lol:

Ti si rekao da je nauka dokazala, ja sam hteo da vidim dokaze istog...:)
 

Back
Top