tinejdzeri/ke

sada se setih
kada smo bili treci razred,tek poceli da ucimo nemacki,ubedila sam ove debile da salutiraju nastavniku,hajl hitler
i postrojila ih ja,a oni jadnici
nisu znalii
recimo da se nastavnik nije bas obradovao:lol::evil:
 
kad pomenu psovanje, pre neki dan zezam se ortacima, kao koliko mozemo da izdrzimo da ne opsujemo...Maks nam bio deset minuta...ne vredi, refleksno izlece...al' nije to do drushtva, takav smo narod :)

pa dobro,jesto to mozhda :) ali dok nisam ishla u shkolu tj dok se nisam druzhila s divljacima nisam psovala jer moji u kuci i ne psuju bash neshto.. :lol: al od tad.. z:lol:
 
donekle me kvari
tj. moje sadašnje društvo je uticalo da malo popustim u školi, da bežim sa časova i sl.
nema prevelik uticaj na mene, ali da utiče- utiče svakako.
 
Не квари.
Има их разних ту, али не видим да имају неки утицај на мене.

Ово ме је подсетило на родитеље који имају фобију да ће друштво покварити њихову децу.
Знате оно кад бране својој дечици да се друже са неким особама.
Или са читавом екипом.
Е, тако једна мајка не да својој кћери да се дружи са мном, да је не бих покварила.
А далеко од тога да сам неки пропалитет.
Шта мислите о таквим родитељима?
Да ли претерују или умеју некада да буду и у праву?
 
Sad ću ovim 'facama' delovati dosadno :lol:
Ne pušim, ne drogiram se, pijem umereno i ne prečesto-poznajem razne ljude, ubeđivali su me milijardu puta...

Što se tiče roditelja, prvo moraju znati kakvo dete imaju...
 
Prvu cigaretu sam zapalila jer sam ja to pozelela.
Prvi put se napila jer sam tako htela.
Isto vazi i za prvi joint, ma za sve vazi isto..
Neke stvari sam nastavila da konzumiram, pa je samim tim usledilo i problematicno ponasanje, izostanci iz sk, jutarnji dolasci kuci i slicno..
Ali, nisam dozvolila nikada da neko vrsi uticaj na mene..Moja volja samo:)
P.S.
Moze se reci da sam iskvarila najbolju drugaricu, uz mene je pocela da pije, stalno izlazi i slicno...:) pa ce joj uskoro i zabraniti da se druzi sa mnom..***, los uticaj..:)
 
Poslednja izmena:
Ja sam zapalio sa sestrom na svoj osamnaesti rođendan, i to mi je draže nego bilo šta drugo. Ne zato što sam uživao u cigareti već u povjerenju sestrinom. Ona inače ne puši.
I nije mi se svidjelo, kad se napijem obavezno povraćam kad osjetim miris cigarete.
Ne kvari me društvo, u svakom društvu sam pomalo vođa upravo ja :mrgreen:
 
A što se tiče droga...
Jeste da imam dugu kosu, ne volim da se brijem, nosim starke, martinke, sviram gitaru, slušam jaču muziku, volim težu književnost... ali opet, rekao sam da ne želim droge.
Samo mogu da se sjebem time :mrgreen:
 
Sve sto sam probao,probao sam ,zato sto sam bio radoznao.
Inace drustvo utice na mene dosta,ali ne na taj konvencionalan nacin ,primetio sam da kad sam sa nekim ljudima, drasticno zaglupim i sjebem se citav i tipa odem na 2 minuta do cesme da popijem vodu i cim se udaljim od njih na vise od 20 metara krece da mi se obnavlja inteligencija i motorne sposobnosti ,na taj nacin utice na mene .
 

Back
Top