Tiiin problemi fifti i norta

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
coece, neam nis protiv vas, niti mogu da kazem da mi se dopadate ili ne dopadate... samo kazem da karakterno vise vucete jedno ka drugom ti i vlajs nego ti i niki...m ozda gresim

nebitno

voleo bih da uspe veza izmedju vas, zasto ne bih, ali iskreno kad vas pogledam nekako se ne uklapate... mada je to vrv moj trip, neam pojma

mada kapiram da te niki voli, emotivan je dosta

coece, neam nis protiv vas, niti mogu da kazem da mi se dopadate ili ne dopadate... samo kazem da karakterno vise vucete jedno ka drugom ti i vlajs nego ti i niki...m ozda gresim

nebitno

voleo bih da uspe veza izmedju vas, zasto ne bih, ali iskreno kad vas pogledam nekako se ne uklapate... mada je to vrv moj trip, neam pojma

mada kapiram da te niki voli, emotivan je dosta

jes voli me posle deset dana ne seri :D da znam da smo totttalno razliciti...al ne znam sa vlajsom nista osim masnih fota nije bilo nekako ne privlacimo se

cini mi se da se niki lako vezuje za ljude, ako prevalite mesec dana moci cete opusteno da ostvarite dugu vezu... zamo ne dozvoli da manipulies tobom, uzmi konce u svoje ruke

pa naravno zar si sumnjao u mene po tom pitanju ? :D al ne znam koji mi se desava...ono do sada sam ih sve imala u ruci bukvalno al njega ne zelim da imam u saci...ili ti u ruci njega ocu da drzim za ruku :D ajoj kako sam se sada is*****la kukala mi majka :D

pa naravno zar si sumnjao u mene po tom pitanju ? :D al ne znam koji mi se desava...ono do sada sam ih sve imala u ruci bukvalno al njega ne zelim da imam u saci...ili ti u ruci njega ocu da drzim za ruku :D ajoj kako sam se sada is*****la kukala mi majka :D

isto i sa sarom, toliko je gotivim da ne zelim da manipuliesm njom, a opet moram da bih odrzao vezu duze od 2 dana

tako da... konce u ruke :D

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back