Thrash Metal

Koji je po vama najbolji thrash band?

  • pantera

    glasova: 6 23,1%
  • Sepultura

    glasova: 1 3,8%
  • Metallica

    glasova: 9 34,6%
  • Slayer

    glasova: 3 11,5%
  • Megadeth

    glasova: 4 15,4%
  • Anthrax

    glasova: 0 0,0%
  • Kreator

    glasova: 2 7,7%
  • ne mogu da se odlucim svi su mi dobri...

    glasova: 1 3,8%

  • Ukupno glasova
    26
  • Anketa je zatvorena .
brate ne zna se... meni su metalika, pantera i sepultura vrhunski trio... pa megadet sam u drugoj klasi... pa ostali sa slejerom na chelu u trecoj klasi... ali ova tri prva neprejebivi za sva vremena!
 
ma kaki pantera je dosta menjala zanrove i sepultura al i ja njih mnogo cenim (pak sad slusam Arise) ali nije mi dzaba slejer najbolji bend u svim zanrovima muzike znaci ne prejebivo haha...netreba ni zaboraviti nemacku trojku i testament ma ima ih al oni prvi albumi iz 80ih su zakon danaslji tres je previse moderan i ne volim ga ima novih uticaja.. . .
 
megadjet se po meni tesko svaruje kad ga slusas nemogu barem ja odma da se nalozim,jer mi je cutan mastejnov glas i po meni malo los za tres al su ga uklopili i nije dzaba megadjed jedan od fantasticne cetvorke
 
pa to... megadjed je ipak megadjed... odlicni su... specificni i odlicni... steta sto je mastejn takav kreten, mogao je saradjivati sa mnogima od tih ostalih tresera i napraviti mnoge neverovatne stvari sa svojim talentom u kombinaciji sa ostalima... ali ***, svadjao se sa svakim ko kreten... posle je zalio a hteo da radi sa kerijem kingom i dajmbegom i metalikom pa su ga svi odjebali... pitam se kako bi izgledala kombinacija njega i sepulture? lol... to bi bila neka cudna stvar...
al meni je i moderni tres dobar kao i onaj iz 80ih... ne znam bas zato sto unose te nove stvari, nije to lose... ipak je onaj stari tres istrosen i retko ko opet moze napraviti onakve stvari kao sto su tada napravljene... samo jos fataliti moze nesto uciniti ;) lol... evo reklama za njih... haha...
 
Ma Mustaine se zajebo shto je ostao bez Friedmana,al' dobro,kao bend josh uvek rasturaju.
On je chak 2 puta ponudio Jeff Watersu iz Annihilatora da predje u Megadeth.Verujem da bi to bilo zanimljivo,samo ga je Jeff odbio,verovatno jer je Mustaine kao lichnost kreten.
 
on je svima nudio, gotovo da je terao kerija da ostavi slejer zbog megadjeda, haha chak se i potuko sa tomom arajom... haha poremecen je... al *** tako je to... ipak ludak pravi dobru muziku, kao i uostalom vecina ludaka na svetskoj muzickoj sceni...
 
megadethslayerlc2.png


:cool: :mrgreen:

catollicana6.png


:twisted: :twisted: :twisted:
 
je lto prvo tom araya ,pa neam pojma ko pa mastejn pa neam pojma ko pa jeff haneman pa neam pojma ko i kerry king...jel su ovi ostali iz megadjeda starog posto ih bas i ne pozajem. . . po facama tim starim

Da, na prvoj slici su dve najmoćnije thrash grupe - Megadeth i Slayer... Sviđa mi se da ih vidim zajedno... :mrgreen: :cool:
Ovi ostali koje nisi nabrojao su Chris Poland, Gar Samuelson i David Ellefson, svi iz Megadetha... Pitam se zašto na slici nema Dave Lombarda iz Slayera, on bi isto trebao da bude na slici...
 
Poslednja izmena:
Da, na prvoj slici su dve najmoćnije thrash grupe - Megadeth i Slayer... Sviđa mi se da ih vidim zajedno... :mrgreen: :cool:
Ovi ostali koje nisi nabrojao su Chris Poland, Gar Samuelson i David Ellefson, svi iz Megadetha... Pitam se zašto na slici nema Dave Lombarda iz Slayera, on bi isto trebao da bude na slici...

Mozhda ih je Lombardo fotografisao pa ga zato nema. :lol:
 

Back
Top