The very secret diaries of our members

Midnight Rambler:
@LPhoklica
Nista se ti ne brini, meni je u sustini svejedno da li ce me "Aleksandar" banovati sa foruma. Nista ne gubim. Oni gube.
Imas pozdrav od mene
Ja sam uz tebe.
e, ali nemoj da kažeš Saši, plaši me njen bes. Nemoj da slušaš nju, slušaj mene, potrudi se da ne izazivaš nikoga. Loše su prošli oni koju su to radili, a tu ne mislim samo na ban...
 
:lol: :lol: :lol:

Jaoj,sto je ovaj MR smesan... :lol: Trebalo bi da uradis nesto sa tim tvojim besom...

Ne znam da li primecujes, ali ti si taj koji se stalno nesto prepire sa drugima i da su tvoji komentari koji izazivaju... Ne znam stvarno u cemu je tvoj problem...

Ali bez brige, ne utices na mene... ;)

I jos nesto... Ja sam rekla da je malo teze banovati... Ali ne i da je nemoguce... ;)
 
LPhoklica:
Ja sam uz tebe.
Znam. I ja sam obicno na strani boljih, lepsih, pametnijih. Isti idu sa istima.

LPhoklica:
e, ali nemoj da kažeš Saši, plaši me njen bes. Nemoj da slušaš nju, slušaj mene, potrudi se da ne izazivaš nikoga. Loše su prošli oni koju su to radili, a tu ne mislim samo na ban...
Sto, da nece mozda da me biju ? :lol:
 
Midnight Rambler:
LPhoklica:
e, ali nemoj da kažeš Saši, plaši me njen bes. Nemoj da slušaš nju, slušaj mene, potrudi se da ne izazivaš nikoga. Loše su prošli oni koju su to radili, a tu ne mislim samo na ban...
Sto, da nece mozda da me biju ? :lol:
Neće nemoj da brineš. Samo ćeš se, ako nastaviš posvađati sa svima i izbuti želju da dolaziš. To ti dođe kao ban.
 
~ovaaaj.... ponovo na strani 1. :p
ovo je jedna dobra staaaara temica. Poshto trenutno nemam inspiraciju da je lichno osvezhim [a sumnjam da cju ikada imati], zamolila bih chlanove da je prelistaju malko... a Alexx reche da zheli da se bavi ovim. Otprilike, ono shto sam stavila na ~Za nas, o Andreju, jeste odavde (:
 
Oki ljudi evo da oživimo temu malo... suština je znači zezanje... pisanje dnevnika nekog odavde jednog ili više njegovih dana kako želite... možete na engleskom ili na srpskom u svakom slučaju na nekom jeziku koji ovde razume većina populacija :D Ja sam se trudio da bude smešno a ne glupo... i kao parodija... pa se nadam da neće biti hard feelings...
Dakle predstavljam vam jednu stranicu dnevnika našeg moderatora Dovle

08:00h Zeeev... polako sam se probudio, iako bih radije još spavao moram ići na fax. Ali opet sam je sanjao, sinoćnje druženje mi očigledno nije bilo dovoljno, a tako nam je bilo lepo zajedno san je samo nastavio već odlično veče. I tu smo bili samo nas dvoje bez ikog da nas ometa, imao sam je samo za sebe koliko god da poželim njene obline samo za mene... ahhh moja divna Zastava 101. Valjda joj nije bilo hladno u garaži sinoć... jeste da je vrućina za centralno grejanje, al ostavio sam grejalicu uključenu... valjda prozori nisu zamaglili.
09:00h Ahh posle jutarnje rutine stigoh da doručkujem. Mmmmm doručak je bio prelep, mirisao je skoro lepo kao benzin. Uh, al su dosadne, sestre me opet gnjave kako previše vremena provodim uz auto. Šta one uopšte znaju o autima? Nikad neće moći da razumeju ljubav muškarca prema mašini. A sad da se opustim uz Top Speed.
10:00h Ovi forumaši nisu normalni, jedno veče a ~Za nas~ je porasla za 15 strana... a i ni jedan post o kolima... čak ni o vožnji... šta li oni rade po ceo dan? A vidi tek ove nove teme "Izrasla mi je jedna dlaka na grudima, dal će i druga?" postavio SexyDechko '94 Zar ne zna da je to tema za podforum Savremen Muškarac??? Lock.. uhhh kako me ta moć pali... skoro kao moćni [font=Arial, Helvetica, sans-serif]Mercedes Benz 300 SL Gull Wing Coupe. Aaaaaaaaa Sara je na MSN-u kako je ona divna... Sinoc pre povratka kuci sam joj skoro dva sata objasnjavao razliku izmedju strukture asfalta na putevima u nasoj zemlji i u Nemačkoj i kako to utiče na potrošnju guma pri skretanju kod kružnog toka. Jesam bio malo opširniji ali znam da će joj to koristiti kad bude polagala vožnju. Ona tako divno sluša ni trepnula nije! Ali zato njena kuca Suzy, posle 5 minuta zaspi. Uhhh još glupih tema na forumu... ali je sam se tako lepo ispričao sa Sarom ona je tako dobar slušalac.
12:00h Kakooo vreme leti... pa treba na fakultet da krenem... nadam se da je moj drug Mare već došao. Bez njega je tako dosadno tamo, pitam se koliko li je cura zbario sinoć? Uhhh tu priču ne smem propustiti... bolje da požurim...
12:05h Krenuo sam na fax, imam osećaj da ću danas dobiti neku 10-ku. Moj Seminarski rad na temu "Primena računara u dizajnu boljih sistema protiv proklizavanja" će ih sve rasturiti! :)
12:15h Stigoh konačno na fakultet, pobogu kako ljudi sporo voze... Toliko su spori da imam osećaj da vozim suprotnom trakom... ako im kola mogu da idu preko 160 neka idu barem toliko... ovako samo usporavaju saobraćaj. A tek oni tramvaji... zašto uopšte šinska vozila imaju prednost??? Ahh evo ga Mare i predavanja će uskoro početi...
18:30h Dobio sam 9! Lopovi!!! :evil: Kako tema može da bude previše o automobilima a premalo o kompjuterima... kad su tu kompjuteri zbog automobila... ali ipak... za 1305 strana ispod 9 mi i ne smeju dati! S maretom je bilo baš zanimljivo! Jadan dečko... njega samo sponzoruše saleću :( ne još jedno veče su mu uništile sponzoruše koje su mu ubacivale svoje brojeve u piće! Nije ni čudo što nikako da upozna neku normalnu devojku... kad je opkoljen tim fuxama. :( Predavanja su bila baš lagana danas, profesor je bio ljubazan da tiho predaje pa sam mogao da čitam Autobild bez ometanja.
21:00h Ahhh idem uskoro na pijanku s društvom! Zamislite Jamezit Kurtović je došao u Pančevo!!! :-D :-D :-D Al bolje da pazim šta radim inače će mi Sara opet razbiti flašu viskija o glavu :( Ahh potrudiću se da je ne razočaram...
Šteta što i ona ne može doći da se zajedno veselimo uz Jamezita ali lepo sam joj rekao... samnom joj nema nikakvog zezanja dok ne položi vožnju! Jeste sad malo tužna zbog toga... ali kasnije će mi biti zahvalna!
oko 03:00 jojaosjojs kjako eeebilo dobrooo jazmazit je carinaaaaa!!!!!!!!!!!!! a kako diobra kopla vozi.. ZzZzzZzzz spavama sanhjam šuhmahrer jaj

PS Izvinjavam se zbog svih pravopisnih i gramatičkih grešaka... kasno/rano je... a ni ja nisam baš pismen ;)
[/font]
 
bash si glupa. kako ne razumesh moj dzhouk?
mislim electra. :)

a vidim primili ste se zhestoko na ovo Alexxovo, a cho'ek se bash potrudio.
chak se i Dovla potrudio da ne skonta da je sve ovo sprdnja.
kazhem ja yebo sve ovo. ne vredi ovima. marva je marva.

chikam da se napishe moj dnevnik.
devojka koja to napishe dobije poljubac od mene, a mushkarac dobije...... pa eto stisak ruke (znam da cje shinodi biti zhao zbog toga...). :)
 
iako je ogromna vecjina vas polu-retardiranih nekreativnih smorenih smorchina jedva sposobna da izdrzhi bilo kakvu naraciju duzhu od SMS poruke, a da osmisli istu je nesposobna, to nije razlog da se ne da podrshka od mene ovoj temi.

idemo malo u buducjnost.
document year: 2027.
location: Belgrade, somewhere out of "krug dvojke". very out.
document name: On The Air Tonight (the very secret diary of Alexxandar)

I started tonight at ten o'clock with my ordinary words:
"Good evening, people, my name is Alex, and I'll lead you through the empire of alternative music.".... but, there was something special..... "after this song, I will annunciate the name of our famous guest".... music begun. it was really underground music... aca lukas "diabolic". I felt through the speakerphone wavin' of the millions listeners while they were jumpin' with.... Belo, oko mene sve je belo...sat na ruci, kosulja, cipele, odelo....na celo, stavljam prst na celo....glava mi aterira i drhti mi telo".

After the song, ringing of the phone... first occuration tonight in my studio. I said:
"I have to annunciate the guest, but nevermind!... tell us your musical wish! where u r from? your name?"
"Milanka from Shabac, deep sh.it."
... I was confused.... "but.. why... sh.it?"
"Fu.ck you and your musical wishes, my man putted the fuc.kin' gun on his brow, not a finger, while "diabolic" was noised from the radio!!! He's drunk like you, bas.tard! C'mon now, persuade him to displace that gun...... I will call him, and I will say that's my husbend on the phone... he will be affraid and I think he will shoot the phone."
"He's not your husbend?"
"No, deep s.hit. My husband drive a truck now somewhere in the Turkey. He's my neighbourgh."
"OK...."
Zvonkooooo c'mon on phone. There's my husband... he wanna hear u...."

I heard just big BANG! .... and screaming.... but the phone line was still alive.
"My compassion... if someone think that our studio is guilty for this, call our jurisdiction on 011/493-308. Good night."

Yes... u heard well... our studio is very big and we have jurisdiction, six climate-equipage, four rooms, and two secret rooms with the chiks, beer, plasma TV, and great collection of retro po.rno movies. rooms are secret because of my wife Sofffy. but now she's gone somewhere on the Andi mountains, she went to Chilean guerilla to fight against American globalism. She left me alone with four little childrens who are always messed with fuc.kin' food, like really little Bosnian children from the american movies 'bout war in SFRJ. But I don't care. They are big enough.... Mashinka is 4, Josip Broz Aleks is 2.5, Jovanka is 1.5, and my darling, Ernesto Che Sofio is nay three months old.

So.... fu.ck the children. I stopped on my guest.
"Now, my dear auditorium, it's time to our veeeery very special guest - legend of serbian music underground. Johntra from Borcha Greda!!!".... chaos begun. Johntra entered my room and set right by me! First I admitted his great song.... tebe vole omladina mlade zhene... ti si ostavio trag... ja sam poshao tvojim tragom..., and than other songs like: kad smo bili mali mali majke su nas oblachile oblachile... .... and after that songs we talked in late of the night.

Now it's six o clock, in the morning.
I'm so tired but I can't sleep. I think... I'm missin' my wife? Where's she? ... when we was young, she was deep in the Bosnian forests... and I dreamed every night 'bout us - I will go with Arkan's Tigers deep into enemy territories, killin' fu.ckin' wild and miscellaneous sorts of natives there, while we arrive in Banja Luka. There's big tower on the castle and Sofffy in that tower.... Oh, fu.ck .... I'm not missin' my wife while I'm surrounded whit that chicks that my friend Mile bought on Ibarska magistrala.
But I'm really missin' something now....

Ringin' of the phone. Whuz da fuk now, in six o clock?
"You're Alexxandar.", voice said.
"Yea."
"Policeman here. Please come into station."

What da fuk now?
Where're my kids? I think that is something 'bout my kids. Maybe Milanka from Shabac kidnapped my kids! Oh no... what I will say to Sofffy when she come here with her red pentagonal star tattoo on her's boobs, and kalashnjikov in hands? I'm fuc.ked up now.

I arrived to police station...
"Good morning, officer. My name is Alexxandar. U know where r my kids?"
"No.... u just lost your pocket-book. Here it is."

whuh.
one song for good night. it was really hard night!

Komaaa.

Kad si tezak trista nevolja
imas stvari vise od prijatelja
kad svaku ljubav unapred prezalis
i na svoj zivot tri tacke stavis

Al' s tobom opet ucim sve
da hodam i da govorim
da zelim i da osecam
sa tobom novorodjen sam

Ti me dizes, ti me dizes iz kome
bas si dobra u tome
dok me gledas krv mi opet gori
i srce mi se bori
a vec sam bio hladan i beo
ti me dizes iz kome
al' mrtav sam vec zivot ceo

Kad je sve pod znakom pitanja
i kraj tebe nikog nema vise
zaboravis tad da si stvarno ziv
u tvom telu samo djavo dise

Al' s tobom opet ucim sve
da hodam i da govorim
da zelim i da osecam
sa tobom novorodjen sam...
 
rofl1.gif
rofl1.gif
rofl1.gif

ahahahaha presmijah se posebno od dijela imena djece pa do kraja.... ahahahahahha....
rofl1.gif

keep:
karton Tuborga/Hajnekina/Beksa i forumashica po zhelji?
dogovoreno.
keep:

evo se ja dobrovoljno prijavljujem ((;
 

Back
Top