THE SMASHING PUMPKINS

nisam ih slušala nešto posebno, ali pesma Ava Adore je divna ^^ tekst posebno
icon14.gif

I End is the beginning...Is the end8-)
 
To je album sa ovim pesmama iz filma? Da ne downloadujem neki virus :(?!

Ovo je najnovija pesma koju sam spominjala da sam skoro čula na MTV-u. Sviđa mi se.

U SVAKOM SLUČAJU VREDI ODVOJITI 2-3000 DIN. ZA KONCERT :D

Nije to album s pesmama iz filma ali je zato odlican i nemoguce je da zakacis virus sa Rapidshare-a
zato ti preporucujem da ga skines.Ja sam skinuo pre 15 min i sad preslusavam:)
 
@milenaidaki
Ajd' da bacim koment da ne pomisle ljudi da sam pozer... hehehe


Zezam se... dobar band... inace volim alternative stvari... :D


Nema šanse da neko to pomisli!

Samo alternateve udara u dušu! U centar! Lepo odlepiš kad slušaš i sam se osećaš malo Freak! Malo sam preterala, ali otprilike tako...:D

Nego, Pumpkinski izgleda da nisu loši na koncertu, deluje mi da dobro zvuče, bar po klipovima na YouTube...
 
Nema šanse da neko to pomisli!

Samo alternateve udara u dušu! U centar! Lepo odlepiš kad slušaš i sam se osećaš malo Freak! Malo sam preterala, ali otprilike tako...:D

Nego, Pumpkinski izgleda da nisu loši na koncertu, deluje mi da dobro zvuče, bar po klipovima na YouTube...


Iskreno, alternative je jedini "pravac" koji i dan danas funkcionise kako valja...
Samim tim, i INDIE... koji je nasladink svega toga...

Inace, Pumpkins savrseno zvuce na koncertu, bar po onim klipovima s' youtube-a... :D
 
Iskreno, alternative je jedini "pravac" koji i dan danas funkcionise kako valja...
Samim tim, i INDIE... koji je nasladink svega toga...

Inace, Pumpkins savrseno zvuce na koncertu, bar po onim klipovima s' youtube-a... :D

Nekako alternative uglavnom mogu da prepoznam, ili bolje rečeno osetim. Čula sam i za INDIE, ali nisam načisto šta je to. Kad imaš vremena nabroj mi par grupa koje sviraju takvu muziku. Ili su to možda baš nepoznate grupe?

Kad porastem kazće mi se samo... :D
 
Nekako alternative uglavnom mogu da prepoznam, ili bolje rečeno osetim. Čula sam i za INDIE, ali nisam načisto šta je to. Kad imaš vremena nabroj mi par grupa koje sviraju takvu muziku. Ili su to možda baš nepoznate grupe?

Kad porastem kazće mi se samo... :D

Hmmm... Ajd' posto trazis...
Evo sada cu da potrazim na youtube-u...

Npr... Evo Bright Eyes... i njihova fenomenalna First day of my life

Preslusaj... Znaci... zakon! :mrgreen:
 

Back
Top