The Rolling Stones

  • Začetnik teme iluzionista
  • Datum pokretanja
vanesssa56:
Ne bi bilo lijepo da ti sada spominjem mamu i njene polne organe...

A za to "najgori ste" - hvala na civilizacijskom odnosu prema svijetu ;)
Imao si od koda to da nauchish ;)
:lol: :lol: :lol:
a ovo je civilizacijski?!?!

ma koga sve shiptari netje dovesti... :roll: ceo svet im se dodvorava, sad i cg i stonsi...

a stonsi su me vishe smorili... dolaze 15 puta a ne dolaze ni jednom... to je valjda ova nova pricha.. opstajesh ako se vrtish po novinama... a onda su me bash razocharali...
 
vanesssa56:
Sto jes - jes !
Ti ne morash da ih gledash

normalno, niti bih, sve i da dobijem karte. mada, voleo bih da dodju, čisto da vidim koliko ljudi je spremno da da 50-100 evra, da bi gledalo gomilu undead-ova na mašinama za održavanje života.

btw, ne verujem da bi došli u rupčagu poput budve u crnoj gori, ili uopšte u crnu goru, kad smo već kod toga. ipak i ti matorci moraju da održe neki nivo.
 
Nego, da ne repliciram SVIMA na ISTE RIJECHI - "DOSADNI MATORCI"" i "STO CE ONI U SELENDRI", hehehe, pa zar Michael Doughlas, Paris Hilton, Roman Abramovich, Catherine Zeta Jones , Jurij Lushkov (gradonachelnik Moskve - Rusija), gradonachelnik New Yourka Juliani... NE DOKAZUJU SUPROTNO OD VASHIH TVRDNJI?

hahahaha
bash ste malo izolovani ! ! !
 
vanesssa56:
Nego, da ne repliciram SVIMA na ISTE RIJECHI - "DOSADNI MATORCI"" i "STO CE ONI U SELENDRI", hehehe, pa zar Michael Doughlas, Paris Hilton, Roman Abramovich, Catherine Zeta Jones , Jurij Lushkov (gradonachelnik Moskve - Rusija), gradonachelnik New Yourka Juliani... NE DOKAZUJU SUPROTNO OD VASHIH TVRDNJI?

hahahaha
bash ste malo izolovani ! ! !

wow, paris hilton i juri luškov su bili u crnoj gori...cenim da je svakom pravom djetiću srce ispunjeno ponosom kad je čuo da je njegovu zemlju posetila jedna paris hilton :lol:
 
Elvin:
wow, paris hilton i juri luškov su bili u crnoj gori...cenim da je svakom pravom djetiću srce ispunjeno ponosom kad je čuo da je njegovu zemlju posetila jedna paris hilton :lol:

A jesu.. ovaj (Lushkov ) uzeo vilu u blizini Herceg Novog - isto kako brat od onoga Shumahera jeli Michael (ne znam tachno njegovo ime) u stvari Ralph !

A Paris ko Paris.. vidjeh je ljetos !
nista specijalno. Atraktivno obucena (*ebi me - style)
 
pa, koliko sam pratio taj lushkov je idiot, nešto kao ken livingston u londonu, ali možda grešim.

a što se tiče paris... ako neko misli da je ona riba... bolje da odma ide kod oftamologa. bolje da ste doveli j. jammeson.
 
ali oni jesu matori i dosadni
a svaki koncerti im je zaista kao poslednji
jer svakog trenutka mogu da odapnu.
uvek su mi bili toliko smešni
onako matori i obučeni skorz fenci i tako kul
ne kao neki penzioneri kao što se očekuje.
 
LPhoklica:
ali dobro, voliš ih
voli ih

ja ne bih volela da mi neko intruduje temu
o nekom mom dragom bendu, tako da ću sada da prestanem

Ja ih NE VOLIM, ali poshtujem to sto rade vec 40 godina...
Zamisli rad u jednoj firmi 40 godina... uh.... A njihova muzika JESTE bez veze, ali TREBA VIDJETI ipak LEGENDE.
 
Ma dzaba i Stounsi i Majkl Daglas i Ketrin Z. Dzouns ( koji su, inace, krocili na tlo CG na 120 min. dok se natankuje gorivo i posluga ocisti jahtu ) kad tamo nema tekuce VODE u 21. veku....
Nek vam je sa srecom, uzivajte u zivotu.
 
Nanu-Nana:
Ma dzaba i Stounsi i Majkl Daglas i Ketrin Z. Dzouns ( koji su, inace, krocili na tlo CG na 120 min. dok se natankuje gorivo i posluga ocisti jahtu ) kad tamo nema tekuce VODE u 21. veku....
Nek vam je sa srecom, uzivajte u zivotu.

Jeste u pravu si...Provjeri ..Evo ti ;)

http://www.travelpixel.net/travel_blog/wordpress/michael-douglas-catherine-zeta-jones-montenegro/

duglas050518_300.jpg

Ovo je slikano u Kotoru. ;)
A evo ti i ovo... Mozda postanemo i komshije :lol: :lol: :lol:

http://www.starpulse.com/news/index.php/2006/07/24/michael_douglas_aamp_catherine_zeta_jone
 
Whitesnake:
Ne 40 nego 45 godina vec...ispravka :D
Mada sve je moguce kod tih crnogoraca,kriminal je to.Mislim....Milo Djukanovic,shta reci :)

Dobro Koverlejl Dejvide...
Pushti me Mila i Milovica, i Sveta i Svetovica, i Srba i Hrvata i Crnogoraca...(i ostalih)
Dakle 45 godina rada, ej !
PA na ovom forumu su ljudi koji u prosjeku imaju po 17 - 18 godina.
No ako vidimo da oni rade 45 godina, ovi (vlast) ce da popnu granicu odlaska u PENZIJU !
Reci ce : " KAD MOGU ROLLING STONES-i - MOZETE I VI, ada chush! " ;)
 
vanesssa56:
Ja ih NE VOLIM, ali poshtujem to sto rade vec 40 godina...
Zamisli rad u jednoj firmi 40 godina... uh.... A njihova muzika JESTE bez veze, ali TREBA VIDJETI ipak LEGENDE.
da,opstali su 40 godina jer im je muzika bezveze.....kad se ovako nesto cuje,mozes samo da se smejes ili sazaljevas onog koje to rekao,ostalo je suvisno
 

Back
Top