The Last Temptation of THE OATH

Dont Break, bio sam veoma iznenadjen kada sam saznao
da imaš 26. godina. Je*ote, izgledaš kao da si:
1) Okončao uspešno višemesečnu borbu sa rakom
2) Prešao planine Albanije peške po ciči zimi
3) Sišao u donji svet sa gitarom da spaseš Euridiku
4) Lutao bezuspešno u potrazi za srećom
Ukratko, izgledaš mnogo matorije.
 
Izgledam matorije?????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hmm,hajde ti budi u braku sa jednom teskom osobom kao sto je moja M.
Ok,izgledam matoro,debeo sam,nosim naocare,gitara mi je druga ljubav,preziveo sam na zalost ne Albaniju nego dva nervna sloma.I samo jos jedan nervni slom moze me odvuci od foruma.
Sta da ti kazem,ludak!
 
Dont_Break_The_Oath:
Izgledam matorije?????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hmm,hajde ti budi u braku sa jednom teskom osobom kao sto je moja M.
Ok,izgledam matoro,debeo sam,nosim naocare,gitara mi je druga ljubav,preziveo sam na zalost ne Albaniju nego dva nervna sloma.I samo jos jedan nervni slom moze me odvuci od foruma.
Sta da ti kazem,ludak!
Pazi da ti zena to ne procita :D
 
Jedino sto imam da ti kazem nakon procitanih tvojih poruka je da zasluzujes maximalno postovanje.Ja pokusavam da ubedim starije ljude oko sebe, koji me ne razumeju, da ne zelim da se menjam, da zelim da ostanem zauvek verna muzici koju slusam jer je volim i ona je sav moj zivot. Zelim da ucim o njoj, da slusam kvalitetnu hard rock i heavy metal muziku i da joj nikad ne okrenem ledja i zaboravim je. Hvala ti sto si odgovorio na moju poruku sto se tice Maidena. Od tebe se mnogo toga moze nauciti. Malo je ljudi kao sto si ti. Grad je preplavljen nalozenim klincima koji slusaju neki NU metal i misle da znaju sta predstavlja. Piju i drogiraju se samo da bi licili na klosare, jer su po njihovom svi metalci klosari i poenta im je da propadnu u zivotu, Meni je toga dosta! Jesam i ja klinka, ali barem ne razmisljam tako debilno! Ja samo zelim da se obrazujem po pitanju dobre, prave muzike!Ako procitas poruku, hvala ti sto si odvojio vremena da saslusas klinku.
 
Simorila:
Jedino sto imam da ti kazem nakon procitanih tvojih poruka je da zasluzujes maximalno postovanje.Ja pokusavam da ubedim starije ljude oko sebe, koji me ne razumeju, da ne zelim da se menjam, da zelim da ostanem zauvek verna muzici koju slusam jer je volim i ona je sav moj zivot. Zelim da ucim o njoj, da slusam kvalitetnu hard rock i heavy metal muziku i da joj nikad ne okrenem ledja i zaboravim je. Hvala ti sto si odgovorio na moju poruku sto se tice Maidena. Od tebe se mnogo toga moze nauciti. Malo je ljudi kao sto si ti. Grad je preplavljen nalozenim klincima koji slusaju neki NU metal i misle da znaju sta predstavlja. Piju i drogiraju se samo da bi licili na klosare, jer su po njihovom svi metalci klosari i poenta im je da propadnu u zivotu, Meni je toga dosta! Jesam i ja klinka, ali barem ne razmisljam tako debilno! Ja samo zelim da se obrazujem po pitanju dobre, prave muzike!Ako procitas poruku, hvala ti sto si odvojio vremena da saslusas klinku.

koliko si sigurna da je to PRAVA muzika ili je to muzika koju ti plasira tv, internet ili bilo sta drugo. Prava muzika su ljudi koji sami prave svoje ploce, sami pisu tekstove, muziku, sami prave aranzmane za obrade, sami osmisljaju omote... imaju tiraze od 200-300 diskova i to skoro podele besplatno... TO JE ROCKNROLL!
dakle ljudi slusajte i nesto drugo, sto nije toliko zastupljeno u stampi, na tvu...
 
CobRa-SiC-:
Jel moze to u kratkim crtama? :?

Choveche potrebno je samo da shvatish da ovaj forum nije napravljen samo zbog tebe vec da svako iznese svoje mishljenje. Shvatili smo mi da si ti iskusan metalac.Svaka chast .Ali ne vredi ti da druge smarash sa time shta treba a sta ne treba da slushaju. :wink:
Slazem se, momche ovo njie definitivno samo tvoj forum :roll:
 

Back
Top