tet na veneri

ko će se penje na veneru?
a i odakle ti da tamo ima bregova?

e046.gif
 
ma ,sad ozbiljno....
morala bi ondak redovno da je izbrijavam,ili čerupam...
ajaooooo mrzim kada krene da peče i svrbi kada krenu kedla...
qq pa nema tog qrca za kojeg bi ja moju malu stavila na take muke
e046.gif
 
xpajamacax:
ma ,sad ozbiljno....
morala bi ondak redovno da je izbrijavam,ili čerupam...
ajaooooo mrzim kada krene da peče i svrbi kada krenu kedla...
qq pa nema tog qrca za kojeg bi ja moju malu stavila na take muke
e046.gif


ma zar ti nisi rekla da ides da spavas. da sam znala da si tu ne bi se ovako olako ofirala. a sto se tice brijanja pa jesmo li culi za epilaciju, bezbolna je a i pristupacna tvom dzepu
 
hebeš dzeps...
ko će bre da ide tamo da ga neko prži?
u ostalom draga moja drugarice:roll: znaš TI DOBRO da ja ne volem da me bolIIIIIIIIIIIIi
i sad odo.
for real.
 
na preponi boli...a na bregu ne znam bas...iznad guze ne boli jako...na listu boli kao i na clanku..na vratu takodje boli...ali na listu najvise

mislim da je glupo istetovirati ime osim ako ne planiras sa njimda bides celog zivota
 
e i ja sam tu....ali bolje scekaj malo vremena da prodje jos...ako si u braku neka to bude neki rodjendanski poklon za par godina ili sl...bolje sacekaj

e da,nemam to svuda ali mi je tip koji mi je ovo radio reko gde najvise boli hihi
 
to mora da je najgluplja stvar koju neko mozhe uraditi....i uopshte....recimo nikad nisam video devojq sa tatom na bregu....al vidjam u po.rnitjima....odvratno je...ne samo ime nego bilo shta...nekako mi previshe trashy....nem pojma....nije da imam neshto protiv tatova....al tu mi nekako....***** li ga....degutantno....
 
Neki dan sam polemisala na jednoj temi o tome kako su žene sa Venere a muškarci sa Marsa. Pošto smo ustanovili da na Marsu ima u izobilju čokoladica Mars, a na Veneri brežuljaka, fino smo se dogovorili za kompenzaciju. :wink:
 
hi.gif


jedan lik što ima istetoviranu lobanju i bavi se time (specijalizovan za tetoviranje članaka devojčica iz škole "Luj Davičo" :) ) kazao onomad:
- najviše boli lobanja, qratz i, kod žena DUPE. Fora je da je mišić ČVRST, i da nije preblizu koske, ondaK manje boli (biceps npr boli najmanje). Genitalni predeli, moš misliti, puni nervnih završetaka, pa sigurno boli ako pika niej nabildovana kegelom :mrgreen:

btw,. kružila neka fotka cirkularno, neka cica je istetovirala ĐAVOLA na ribici, i to tako da joj usmine izgledaju kao razjapljena čeljust gosn Mefista....spooky :neutral:
Ah, da, bilo je i u BOJI, crveno- žuto - crno :lol:
 
Nikad ime... I ništa na Veneri:razz:
Ustvari, nikad nisam nešto ni bila luda za tetovažama, sve dok jednom nisam savim slučajno pregledala katalog... I onda sam se u jednu zaljubila:smile: Bila je jako jednostavna, svega nekoliko linija; a neobična - nigde nisam videla. Predstavljala je devojku sa velikim okama. Baš je bila jako, jako lepa.
Ali nisam je uradila, nisam nešto bila pri parama, a i nisam mogla da se odlučim za deo tela:-?
Sad bih je baš uradila8-) Mada, još uvek ne znam gde:?
I znam da mi je bilo bezveze, mada je uobičajeno da neko hoće da se tetovira, a tek onda bira tetovažu. Meni ne bi palo na pamet da nisam prvo videla tu kojom sam se oduševila.
 
Betty:
hi.gif


jedan lik što ima istetoviranu lobanju i bavi se time (specijalizovan za tetoviranje članaka devojčica iz škole "Luj Davičo" :) ) kazao onomad:
- najviše boli lobanja, qratz i, kod žena DUPE. Fora je da je mišić ČVRST, i da nije preblizu koske, ondaK manje boli (biceps npr boli najmanje). Genitalni predeli, moš misliti, puni nervnih završetaka, pa sigurno boli ako pika niej nabildovana kegelom :mrgreen:

btw,. kružila neka fotka cirkularno, neka cica je istetovirala ĐAVOLA na ribici, i to tako da joj usmine izgledaju kao razjapljena čeljust gosn Mefista....spooky :neutral:
Ah, da, bilo je i u BOJI, crveno- žuto - crno :lol:


covece kakav lik. i ja mislim da je to sa nervnim zavrsecima zapravo najbolnije zato se i dvoumim.
 
AntunTun:
to mora da je najgluplja stvar koju neko mozhe uraditi....i uopshte....recimo nikad nisam video devojq sa tatom na bregu....al vidjam u po.rnitjima....odvratno je...ne samo ime nego bilo shta...nekako mi previshe trashy....nem pojma....nije da imam neshto protiv tatova....al tu mi nekako....***** li ga....degutantno....


hvala na muskom vidjenju stvari i slazem se sa tobom u vezi trasha i meni je to prvo palo na pamet, ali zamisli recimo da imas zenu (izvimi neznam da li si ozenjen) i sa tom zenom ti je sex i posle 10 godina neprevazidjen. tu vec u vecini slucajeva pocinje da radi muska ljubomora: sta ako se neko drugi dokopa tog uzitka. prosto ti proradi zelja da na neki nacin zastitis svoju, uslovno receno, imovinu. To ti je kao kad odes da zastitis autorska prava.
 
NatasaNatasa:
Uopšte tetoviranje nečijeg imena mi je skroz bezveze .. naročito na venerinom bregu ... ne bih to nikad uradila.


kada pored ljubavi postoji i neopisiva strast, pozuda itd. posle deset godina veze koja je prerasla u brak, a koji je zatim proizveo jednog malog andjela od sad vec 4,5 godine, svasta ti pada na pamet i vise nista nije odvratno ili bezveze.
 

Back
Top