testovi za utvrdjivanje trudnoce

У веома, веома малом проценту - може.
Али шта сад то теби значи? Проверићеш поново и отићи код гинеколога, или ћеш се уљуљкивати тиме да је тест мооооожда погрешио? :confused:
 
molim vasw pomozite mi, meni je test pokazao da sam trudna,na testu su pokazale 2 jako crvene linije. da li u nekom slucaju moze i da pogresi?odgovorite mi????????

Na onom uputstvu, kolko znam, pise da ako pokaze negativno, moze da pogresi, a ako pokaze pozitivno ne moze, al sve ti je to dzaba, nista ti to ne veruj, idi ti lepo kod doktora, on ne moze da pogresi, umesto da budes "pametna" kao ja i kupis 10 testova da uradis, pa skontas da je UZ bio 3 puta jeftiniji, pa na kraju o5 moras kod ginekologa. Zakazi pregled za sutra UZ je 1000-1500 dinara kod privatnika, ne treba ti ni zdravstvena, nista sem LK. Podaci su poverljivi. Inace, koliko znam, u drzavnim se svuda zakazuje, Bog te pita za kad ce ti zakazati.
 
Poslednja izmena:
Pozdrav svima
Ja sam na nekim stranim web stranicama čitala da je evaporaciona linija sivkasta ili čak i bezbojna i da se po tome razlikuje od "prave" koja pokazuje trudnoću, a koja se pojavljuje sa par sati zakašnjenja. Meni se desilo upravo to da se 2-3 sata poslije urađenog testa pojavila ljubičasta linija koja bi ukazala na to da postoji trudnoća (znači, iste boje kao i kontrolna, samo svjetlija malo), pa sam zato i istraživala to o evaporacionim linijama. U stvari sam prerano radila test, poslije 7 dana se odmah poslije 2-3 minute pojavila lijepa ljubičasta linija, a poslije pregleda kod doktorice, nije više bilo nikakve dileme :)
 

Back
Top