testovi za utvrdjivanje trudnoce

Ja cu danas da uzmem jedan test za utvrdjivanje trudnoce...koji cu? :?:
Da li su svi efikasni? :?:
Nesto mi je mukica u zadnje vrijeme ali....mozda je rano jer treba da dobijem 30.og....a uvjek se meni potrefi da dobijam za praznike , slavlja , svadbe...oce mi se. :evil:
A mozda ovog puta i ne dobijem???? :confused:
 
Vecina tih testova,pa i onih najjeftinijih mora da ima apsolutnu pouzdanost u rezultatu,i da potvrdjuju trudnocu bas tih prvih dana zaceca...recimo moja doktorka kaze da testovi otkrivaju prisutnost "tih" 20 jedinica,a u 8 nedelja trudnoce njih ima vec 50000,znaci veoma male trudnoce....tako da su i oni od 140 din.apsolutno pouzdani!
 
Zavisi od spermatozoida... imaju neki koji se primire par meseci i taman kad misliš da si sigurna a on se zaprca u matericu...mislim sve je to nesigurno, zato najbolji kontraceptivni aparat ti je samlica... partnerku na istu i vrsite seks, kad vidis da nadozilazi, samo sutnes samlicu i ne treba ti maybe baby...
 
marlon:
Zavisi od spermatozoida... imaju neki koji se primire par meseci i taman kad misliš da si sigurna a on se zaprca u matericu...mislim sve je to nesigurno, zato najbolji kontraceptivni aparat ti je samlica... partnerku na istu i vrsite seks, kad vidis da nadozilazi, samo sutnes samlicu i ne treba ti maybe baby...
jesi to sluso buksovce i razgovor sa radomirom belacevicem??
 

Back
Top