Test: Da li bi bili nacista u Nemačkoj tridesetih?

Danasnji demokrata u Srbiji je potpuno isto kao nacionalcocijalista u Nemackoj 30-tih godina proslog veka.

Potpuno isti nacin razmisljanja, masovne histerije i jedna stvar koja daje pravi dokaz da ne gresim :
Svi se trude da imitiraju svoga vodju !!!

Ovo ludilo ima svoje vremenske granice isto kao sto se to desavalo pre 70-80 godina.

Danasnji radikal je klasicni mali kompleksas kao sto je bio i Hitler,koji frustracije i impotenciju mora da kompenzuje tako sto ce biti sadista i imati lazan osecaj moci.
Isto kao i Hitler koji je mrzeo Jevreje, jer jer je smatrao da su poseban narod mnogo posebniji nego sto su nemci, pa je dok je gusio decu u komorama, tragao za artefaktima o kojima se pricalo u legendama Jevreja i drugih. Ja mislim da tu moze da se nadje korelacija i objasnjenje zasto vam toliko smetaju demokrate.(ne obavezno glasaci DS).
 
Poslednja izmena:
Danasnji demokrata u Srbiji je potpuno isto kao nacionalcocijalista u Nemackoj 30-tih godina proslog veka.

Potpuno isti nacin razmisljanja, masovne histerije i jedna stvar koja daje pravi dokaz da ne gresim :
Svi se trude da imitiraju svoga vodju !!!

Ovo ludilo ima svoje vremenske granice isto kao sto se to desavalo pre 70-80 godina.

Nacisti su hteli da uniste sve one koji se razlikuju od njih. Na koga li to podseca?:whistling:
 
ne moras ni da razumes nemacki da bi videli tvoje rezultete...ova pesnica je sasvim dovoljna, sve govori
p.s. ustvari nase drage retardirane "patriote" ne znaju ni jedan drugi jezik osim polu srpskog

Jel ti stvarno mislis,da samo Evropski dupelizci znaju jos neki jezik sem Srpskog.
Sem Srpskog,Ruski govorim kao maternji,Engleski govorim solidno . Paz majku mu a ja Patriota.
 
Danasnji radikal je klasicni mali kompleksas kao sto je bio i Hitler,koji frustracije i impotenciju mora da kompenzuje tako sto ce biti sadista i imati lazan osecaj moci.
Isto kao i Hitler koji je mrzeo Jevreje, jer jer je smatrao da su poseban narod mnogo posebniji nego sto su nemci, pa je dok je gusio decu u komorama, tragao za artefaktima o kojima se pricalo u legendama. Ja mislim da tu moze da se nadje korelacija i objasnjenje zasto vam toliko smetaju demokrate.(ne obavezno glasaci DS).

Hitler je mrzeo Jevreje, Srbe i Cigane.

Demokrate su vec ispunile jedan uslov......mrze Srbe.

Verovatno velika vecina njih vec sada mrzi i Jevreje i Cigane ali to se jos toliko histericno ne ispoljava u javnosti, mada ne sumnjam da tu mrznju tajno ispoljavaju na njihovim politickim sekcijama i kruzocima.
 
Poslednja izmena:
Moj rezultat... mada trenutno sam u stanju sniženog praga tolerancije i nisam baš sigurna šta bih sve mogla da uradim samo da mogu ovima pod mojim balkonima :evil::evil::evil:

Inače, možda se ovde neki ljute, ali sem Morrisona i još dva - tri izuzetka od kojih je jedan i ovde prisutan - patriJote uglavnom ne govore strane jezike, čak ni engleski koji je ipak stvar opšte kulture....

Achtung! You are 15% brainwashworthy, 23% antitolerant, and 24% blindly patriotic

Congratulations! You are not susceptible to brainwashing, your values and cares extend beyond the borders of your own country, and your Blind Patriotism does not reach unhealthy levels. If you had been German in the 30s, you would've left the country.

One bad scenario -- as I hypothetically project you back in time -- is that you just wouldn't have cared one way or the other about Nazism. Maybe politics don't interest you enough. But the fact that you took this test means they probably do. I'm gonna give you the benefit of the doubt.

Did you know that many of the smartest Germans departed prior to the beginning of World War II, because they knew some evil shit was brewing? Brain Drain. Many of them were scientists. It is very possible you could have been one of them.

Conclusion: born and raised in Germany in the early 1930's, you would not have been a Nazi.
 
Moj rezultat... mada trenutno sam u stanju sniženog praga tolerancije i nisam baš sigurna šta bih sve mogla da uradim samo da mogu ovima pod mojim balkonima :evil::evil::evil:

Inače, možda se ovde neki ljute, ali sem Morrisona i još dva - tri izuzetka od kojih je jedan i ovde prisutan - patriJote uglavnom ne govore strane jezike, čak ni engleski koji je ipak stvar opšte kulture....


Pa koliko cujem na RTS-u ima ih samo sacica !!!

Ali verovatno im se pokvarila tehnika za brojanje pa stala na 50.
 
Hitler je mrzeo Jevreje, Srbe i Cigane.

Demokrate su vec ispunile jedan uslov......mrze Srbe.

Verovatno velika vecina njih vec sada mrzi i Jevreje i Cigane ali to se jos toliko histericno ne ispoljava u javnosti, mada ne sumnjam da tu mrznju tajno ispoljavaju na njihovim politickim sekcijama i kruzocima.



Kako te nije sramota,sa kim saradjuje radikalna stranka?Da li saradjuje sa organizacijom koja otvoreno i javno propagira mrznju protiv jevreja, Roma,abortusa,crnaca....ne mogu ni da se setim sta je sve na spisku za odstrel, i da jos jednom ponovim kako te samo nije sramota.
 
Poslednja izmena:
Hm , pa ne bih bas rekla. Samo kao uzorak da uzmem ovaj forum, gde pojedini prisvajau pravo na kletve, veru, odredjuju ko je Srbin, a ko nije, ko je ptriota, a ko nije, stvarno ne znam da li ti je odgovor ispravan.


Nema potrebe da se toliko trudis.

Ako imas i kap srpske krvi u sebi dovoljno ce biti da pogledas u dubinu svoga srca i bice ti odmah sve jasno.
 
The Expatriate

Achtung! You are 15% brainwashworthy, 23% antitolerant, and 10% blindly patriotic

Congratulations! You are not susceptible to brainwashing, your values and cares extend beyond the borders of your own country, and your Blind Patriotism does not reach unhealthy levels. If you had been German in the 30s, you would've left the country.

One bad scenario -- as I hypothetically project you back in time -- is that you just wouldn't have cared one way or the other about Nazism. Maybe politics don't interest you enough. But the fact that you took this test means they probably do. I'm gonna give you the benefit of the doubt.

Did you know that many of the smartest Germans departed prior to the beginning of World War II, because they knew some evil shit was brewing? Brain Drain. Many of them were scientists. It is very possible you could have been one of them.

Conclusion: born and raised in Germany in the early 1930's, you would not have been a Nazi.

Smrt fashizmu!
 
Moj rezultat... mada trenutno sam u stanju sniženog praga tolerancije i nisam baš sigurna šta bih sve mogla da uradim samo da mogu ovima pod mojim balkonima :evil::evil::evil:

Inače, možda se ovde neki ljute, ali sem Morrisona i još dva - tri izuzetka od kojih je jedan i ovde prisutan - patriJote uglavnom ne govore strane jezike, čak ni engleski koji je ipak stvar opšte kulture....

kakvim balkonima? Znaci li to ako ne govore strane jezike da su ipak malo uplaseni od Eu i nedostatka granica?
 
Kako te nije sramota,sa kim saradjuje radikalna stranka?Da li saradjuje sa organizacijom koja otvoreno i javno propagira mrznju protiv jevreja, cigana,abortusa,crnaca....ne mogu ni da se setim sta je sve na spisku za odstrel, i da jos jednom ponovim kako te samo nije sramota.


Koja ti je to organizacija? Ima li ime ?

To mora da je nesto iz kuhinje ovih nevladinih organizacija.
 
Pa koliko cujem na RTS-u ima ih samo sacica !!!

Ali verovatno im se pokvarila tehnika za brojanje pa stala na 50.


Nisam znala da RTS diskutuje o žabarima koji pevaju karaoke :otkacio::mrgreen:


potpuno si u pravu.... pogledaj samo koliko je patrijota ispunilo test:hahaha::hahaha::hahaha:

Tja.. klasika... dignu frku, popljuju zapadne 'pi'darije', Mita pošalje f-you image i to je to... kao nešto fol bojkotuju :roll:
 
Danasnji demokrata u Srbiji je potpuno isto kao nacionalcocijalista u Nemackoj 30-tih godina proslog veka.

Potpuno isti nacin razmisljanja, masovne histerije i jedna stvar koja daje pravi dokaz da ne gresim :
Svi se trude da imitiraju svoga vodju !!!

Ovo ludilo imace svoje vremenske granice isto kao sto se to desavalo pre 70-80 godina.

Mi ne nosimo bedzeve Tadica i Cede na reveru. Zna se ko je vojvoda,bog i batina iako je i on vec neko duze vreme na tihovanju u Hagu, to mu ne smeta da vodi sledbenike u svetlu buducnost.
 

Back
Top