Test: Da li bi bili nacista u Nemačkoj tridesetih?

Joj, ima posle ovog da stignem na crnu listu kod patriJota:hahaha: Eve ga moj rezultat:
The Expatriate

Achtung! You are 15% brainwashworthy, 36% antitolerant, and 10% blindly patriotic

Congratulations! You are not susceptible to brainwashing, your values and cares extend beyond the borders of your own country, and your Blind Patriotism does not reach unhealthy levels. If you had been German in the 30s, you would've left the country.

One bad scenario -- as I hypothetically project you back in time -- is that you just wouldn't have cared one way or the other about Nazism. Maybe politics don't interest you enough. But the fact that you took this test means they probably do. I'm gonna give you the benefit of the doubt.

Did you know that many of the smartest Germans departed prior to the beginning of World War II, because they knew some evil shit was brewing? Brain Drain. Many of them were scientists. It is very possible you could have been one of them.

Conclusion: born and raised in Germany in the early 1930's, you would not have been a Nazi.
 
lepo kaze zena srpski potomci ne `demokratski`

ni u pesme necete uci osim kao `poturice`

неће они ући не само у песме, ко ће их уопште памтити ? Хоће ли се будуће генерације питати да ли смо ми данас имали хлеба да једемо или ће се питати ко је бранио границе, Косово, РС ? Обично се дешава када држава жели да очува своју државност и границе, народ тада трпи, чак гладује, остаје без ичега али не даје се под слуганство вазала. А ми имамо хлеба и игара, а своју државу немамо и идемо под јарам новокомпонованим турцима.
 
poturice si bili domaci ljudi na strani okupatorskog rezima

a kako drugacije ove da upamti narodna (genetska) memorija, pa i kroz pesmu,nego kao strane referente koji sprovode ovde stranu volju, sami kazete da je nato pobedio

nije sala imam gusle, ostalo mi od roditelja, a ti, sta ti imas?

Blagis tebi, ja nemam nista zato i zelim da odete u vecno tihovanje.
 
Blagis tebi, ja nemam nista zato i zelim da odete u vecno tihovanje.

Неће Србија више тиховати, доста је тиховала, и живела у муку, проговарају и зидови данас, све данас проговара кроз реч, истину, песму, живот....све проговара и Србија се буди....можда се само пре времена пробудила....али се ипак пробудила!
 
неће они ући не само у песме, ко ће их уопште памтити ? Хоће ли се будуће генерације питати да ли смо ми данас имали хлеба да једемо или ће се питати ко је бранио границе, Косово, РС ? Обично се дешава када држава жели да очува своју државност и границе, народ тада трпи, чак гладује, остаје без ичега али не даје се под слуганство вазала. А ми имамо хлеба и игара, а своју државу немамо и идемо под јарам новокомпонованим турцима.

Vazal je tebi mazohista u sopstvenoj glavi.Sta su, kud cu, mucenik sam.Idi ottihuj.
 
Poslednja izmena:
Неће Србија више тиховати, доста је тиховала, и живела у муку, проговарају и зидови данас, све данас проговара кроз реч, истину, песму, живот....све проговара и Србија се буди....можда се само пре времена пробудила....али се ипак пробудила!

Tako je.
Srbija više neće trpeti iživljavanja lažnih patriota. :super:
 
Неће Србија више тиховати, доста је тиховала, и живела у муку, проговарају и зидови данас, све данас проговара кроз реч, истину, песму, живот....све проговара и Србија се буди....можда се само пре времена пробудила....али се ипак пробудила!

E bravo, probudila se! I ja kazem.
 
неће они ући не само у песме, ко ће их уопште памтити ? Хоће ли се будуће генерације питати да ли смо ми данас имали хлеба да једемо или ће се питати ко је бранио границе, Косово, РС ? Обично се дешава када држава жели да очува своју државност и границе, народ тада трпи, чак гладује, остаје без ичега али не даје се под слуганство вазала. А ми имамо хлеба и игара, а своју државу немамо и идемо под јарам новокомпонованим турцима.

Ako Bog postoji onda u budućnosti neće biti pitanja ko je koga mučio i ubijao radi granica i laznih ideala.
 
Vazal je tebi mazohista u sopstvenoj glavi.Sta su kud cu, mucenik sam.Idi ottihuj.

Вазал је свако ко жели да пороби моју земљу и мој народ. А само слеп човек може да ћути и да се прави нем. Не сматрам себе ни јадном, ни мучеником, могу само да сматрам христољупцем да с радошћу узимам свој крст и носим га са собом, и што нас пре разапнете пре ћемо васкрснути!!!

А сад ајде ћао!
 
Вазал је свако ко жели да пороби моју земљу и мој народ. А само слеп човек може да ћути и да се прави нем. Не сматрам себе ни јадном, ни мучеником, могу само да сматрам христољупцем да с радошћу узимам свој крст и носим га са собом, и што нас пре разапнете пре ћемо васкрснути!!!

А сад ајде ћао!

Lako tihovanje.
 
Ako Bog postoji onda u budućnosti neće biti pitanja ko je koga mučio i ubijao radi granica i laznih ideala.

Бог постоји, да то знаш не би никада рекао "Ако Бог постоји", и баш зато што постоји, истина је увек на страни Бога а не на страни политиканства и мас медија. Ко је имао лажне, а ко стварне идеале сам Бог ће показати а не Хашки Трибунал. И Хашком Трибуналу ће се судити код Бога.
 
Бог постоји, да то знаш не би никада рекао "Ако Бог постоји", и баш зато што постоји, истина је увек на страни Бога а не на страни политиканства и мас медија. Ко је имао лажне, а ко стварне идеале сам Бог ће показати а не Хашки Трибунал. И Хашком Трибуналу ће се судити код Бога.

Pa sta se mesas u odluke Boga? Cudni su putevi gospodnji, Bog je odlucio da Dabic dr, David ode na tihovanje u Hag.
 
Poslednja izmena:
Вазал је свако ко жели да пороби моју земљу и мој народ. А само слеп човек може да ћути и да се прави нем. Не сматрам себе ни јадном, ни мучеником, могу само да сматрам христољупцем да с радошћу узимам свој крст и носим га са собом, и што нас пре разапнете пре ћемо васкрснути!!!

А сад ајде ћао!

Sve svoje sa sobom i nosi.Ja necu da me niko razapinje.
 
Бога може видети само човек који умре, његово лице, а остатак ћу ти одговорити на пп....није за јавност....

Nisam mislio na njegovo lice.
Mislio sam vise na njegove moci. Tj. moze li nesto on da uradi sa njima.
Mislim, to bi bio vrlo dobar dokaz za mene. :)

Evo, npr. da se neko pomoli da sve poruke nestanu sa krstarice i ostane potis, God did it. :D
 
Pojava nacizma u Nemackoj u to vreme bila je sasvim pozitivna ideja i prihvatljiva narodnim masama.
Najbolja paralela je ako se danas uporedi pojava demokratizma u Srbiji.

I jedno u drugo je napredno, moderno i cool.
I jedno i drugo obecava narodu prosperitet, svetlu i bogatu buducnost, materijalno blagostanje,
I jedno i drugo obecava narodu ono najvaznije EU.
Tadasnja pojava Hitlerovih junkersa danas ima pandan u pojavi "demokratske omladine",
itd....
itd....

Znaci nije samo tada pojava Nacionalsocijalisticke partije u Nemackoj bila prosperitetna i napredna.
I danas je to sasvim isto sa poplavom "demokratskih" stranaka u Srbiji.

Sve je isto samo njega nema, ili mi se samo cini!
Ko bose onaj mali smradez sto onako preti u izbornoj noci.....!

Znaci anketa za ovo pitanje nije potrebna jer se u napred zna rezultat.
Bar 1/4 Srbije bi se uclanila u tu partiju jer je "cool".
 
Poslednja izmena:
Pojava nacizma u Nemackoj u to vreme bila je sasvim pozitivna ideja i prihvatljiva narodnim masama.
Najbolja paralela je ako se danas uporedi pojava demokratizma u Srbiji.

I jedno u drugo je napredno, moderno i cool.
I jedno i drugo obecava narodu prosperitet, svetlu i bogatu buducnost, materijalno blagostanje,
I jedno i drugo obecava narodu ono najvaznije EU.
Tadasnja pojava Hitlerovih junkersa danas ima pandan u pojavi "demokratske omladine",
itd....
itd....

Znaci nije samo tada pojava Nacionalsocijalisticke partije u Nemackoj bila prosperitetna i napredna.
I danas je to sasvim isto sa poplavom "demokratskih" stranaka u Srbiji.

Sve je isto samo njega nema, ili mi se samo cini!
Ko bose onaj mali smradez sto onako preti u izbornoj noci.....!

Znaci anketa za ovo pitanje nije potrebna jer se u napred zna rezultat.
Bar 1/4 Srbije bi se uclanila u tu partiju jer je "cool".

Ma o cemu ti pricas onoliki ljudi izginuli, umirali od gladi, ona babetina naredjivala egzekucije i zatrpavanja krecom, kradje, glad,jad,cemer i smrt na sve strane za vreme Slobe i radikala, i ti sada lupetaras da glasaju za ds i ldp zato sto su cool i da su oni kao nacisti?
Ma vi ste cool, sa vama na vlasti osecamo hladan dodir smrti, idi i ti da tihujes.
 
Poslednja izmena:
Ma o cemu ti pricas onoliki ljudi izginuli, umirali od gladi, ona babetina naredjivala egzekucije i zatrpavanja krecom, kradje, glad,jad,cemer i smrt na sve strane za vreme Slobe i radikala, i ti sada lupetaras da glasaju za ds i ldp zato sto su cool?
Ma vi ste cool, sa vama na vlasti osecamo hladan dodir smrti, idi i ti da tihujes.



Danasnji demokrata u Srbiji je potpuno isto kao nacionalcocijalista u Nemackoj 30-tih godina proslog veka.

Potpuno isti nacin razmisljanja, masovne histerije i jedna stvar koja daje pravi dokaz da ne gresim :
Svi se trude da imitiraju svoga vodju !!!

Ovo ludilo imace svoje vremenske granice isto kao sto se to desavalo pre 70-80 godina.
 
Poslednja izmena:

Back
Top