TEMA ZA PLJUVAČINU! NEOZBILJNI STOP!

SQUID ajde care, mislim da si i sebi dosadio. Poznat si po tome koliko si naporan, i ujedno nezanimljiv. Recenice su ti nepotpune i nemas nikakvu osnovu da zafrkavas nikoga, da ne kazem zasto.

Hedonista, znam te kao razumnog, s toga ne moram da pricam da ste preterali obojica. Gde je tu dzentlemstvo? Obojica ste nisko pali, bas.
 
SQUID ajde care, mislim da si i sebi dosadio. Poznat si po tome koliko si naporan, i ujedno nezanimljiv. Recenice su ti nepotpune i nemas nikakvu osnovu da zafrkavas nikoga, da ne kazem zasto.

Hedonista, znam te kao razumnog, s toga ne moram da pricam da ste preterali obojica. Gde je tu dzentlemstvo? Obojica ste nisko pali, bas.

I dobiće po crveni karton a možda i solarijum ako nastave u ovom stilu....:)
 
SQUID ajde care, mislim da si i sebi dosadio. Poznat si po tome koliko si naporan, i ujedno nezanimljiv. Recenice su ti nepotpune i nemas nikakvu osnovu da zafrkavas nikoga, da ne kazem zasto.

Kao prvo, ne znam ko te je bilo šta pitao, ti krenuo da rešavaš globalne probleme!!!:roll::confused::zper:
Nezanimljiv, kako kome, važno da si ti zanimljiv!!!:zcepanje:
Ja ovde mogu da zajebavm koga hoću, koliko hoću, tu su moderatoru, supermoderatori, i ostali nadležni da to rešavaju.:zper:
 
SQUID ajde care, mislim da si i sebi dosadio. Poznat si po tome koliko si naporan, i ujedno nezanimljiv. Recenice su ti nepotpune i nemas nikakvu osnovu da zafrkavas nikoga, da ne kazem zasto.

Hedonista, znam te kao razumnog, s toga ne moram da pricam da ste preterali obojica. Gde je tu dzentlemstvo? Obojica ste nisko pali, bas.

Baš sam im htela reći ali uštedeo si mi trud pa ne moram da kucam.:manikir:
 

Back
Top