Tema orjentisanosti

Kako ste orjentisani?

  • pro-istocno(rusija,kina)

  • pro-zapadno(amerika,nato)

  • Neutralac


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
ha ha

U svetu je pojam jugoslovenski znacilo sve najbolje, a sta danas prvo pomisle kad im kazes Srbin?

Haag i Srebrenica.

I sve zbog ljubitelja pijanih bradonja iz WW2...

Зависи шта подразумаш под светом. Ако мислиш на запад, просечном човеку су и појмови југословен и србин непознати, а оним реткима што знају су синоними за дивљака са балкана. Са друге стране интелигенција зна да је српство старије од југословенства. Ако ти је лепо да се спушташ на тај ниво чединих хашишара и западне пропаганде изједначања Срба и српске историје са Хагом и Сребреницом искрено те жалим. И ако ти је то разлог југословенства нек ти је Бог у помоћи.

Мада мислим да то причаш јер си тренутно у гарду.
 
Зависи шта подразумаш под светом. Ако мислиш на запад, просечном човеку су и појмови југословен и србин непознати, а оним реткима што знају су синоними за дивљака са балкана. Са друге стране интелигенција зна да је српство старије од југословенства. Ако ти је лепо да се спушташ на тај ниво чединих хашишара и западне пропаганде изједначања Срба и српске историје са Хагом и Сребреницом искрено те жалим. И ако ти је то разлог југословенства нек ти је Бог у помоћи.

Мада мислим да то причаш јер си тренутно у гарду.

Sta je to gard?
 
Зависи шта подразумаш под светом. Ако мислиш на запад, просечном човеку су и појмови југословен и србин непознати, а оним реткима што знају су синоними за дивљака са балкана. Са друге стране интелигенција зна да је српство старије од југословенства. Ако ти је лепо да се спушташ на тај ниво чединих хашишара и западне пропаганде изједначања Срба и српске историје са Хагом и Сребреницом искрено те жалим. И ако ти је то разлог југословенства нек ти је Бог у помоћи.

Мада мислим да то причаш јер си тренутно у гарду.

Tako stvari stoje na zalost, govorim iz licnih iskustava, iz tudjih iskustava i iz onog sto se o nama UGLAVNOM culo po medijima zadnjih 10-15 godina po Evropi i svetu.

Ali to ne treba da naglasavam, nije bila jedna tema o tome ovde, koja bi obicno pocinjala sa "Skandal!", jeli tako?

Volio da je tu kolega Monti da ti isprica jednu anegdotu iz Afrike da vidis i kroz taj mali primer kako daleko je pojam "jugoslovenski" poznat.
 
Tako stvari stoje na zalost, govorim iz licnih iskustava, iz tudjih iskustava i iz onog sto se o nama UGLAVNOM culo po medijima zadnjih 10-15 godina po Evropi i svetu.

Ali to ne treba da naglasavam, nije bila jedna tema o tome ovde, koja bi obicno pocinjala sa "Skandal!", jeli tako?

Volio da je tu kolega Monti da ti isprica jednu anegdotu iz Afrike da vidis i kroz taj mali primer kako daleko je pojam "jugoslovenski" poznat.

Хаха, како то стоје ствари у африци. Злу вориор воли титу :super:

Селективан ти је појам света, а западни медији су веома веродостајон извор истине. Ал ј.б.г кад немаш трунке ту накардну државу ваташ се за сламке за које иначе не би.
 
Хаха, како то стоје ствари у африци. Злу вориор воли титу :super:

Селективан ти је појам света, а западни медији су веома веродостајон извор истине. Ал ј.б.г кад немаш трунке ту накардну државу ваташ се за сламке за које иначе не би.

Svet je Jugoslaviju cenio, Srbiju je bombardovao, svet je Jugoslaviji davao novce,
oruzje 1948, Srbiji je dao sankcije i embargo, to nije slamcica vec cinjenica, nikad
Srbija nece biti ni senka one Jugoslavije u ocima sveta, u ocima ljudi, to je nasa
tragedija i nesretna sudbina, ali sami smo odlucili.

Ti mozes da se rugas Titu, ali on je bio rado vidjen gost gde god je isao, pa bila to Bela Kuca ili neka vukoyebina u Africi.

Ni to nije slamcica vec cinjenica.
 
Niste mi jasni...

Ovo je "gard"

mirko_cro_cop.jpg


On na to figurativno cilja pokusavajuci da sam sebe ubedi kako se ja branim.
 

Back
Top