Tema orjentisanosti

Kako ste orjentisani?

• pro-istocno(rusija,kina)

• pro-zapadno(amerika,nato)

• Neutralac

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Draza je umro puno pre njega, fajront na kvadrat.

И то је тачно, заболе ме и за тог, нит ја прдим о њему, нит он из мене. А ти причаш ко да те је другим заседањем АВНОЈ овластио да председаваш Народним Комитетом Ослобођења Југославије и штитиш права радног народа. То беше неке '43. Ај сагледај ширу слику, бар малкице.

Poslednja izmena:
И то је тачно, заболе ме и за тог, нит ја прдим о њему, нит он из мене. А ти причаш ко да те је другим заседањем АВНОЈ да председаваш Народним Комитетом Ослобођења Југославије и штитиш радног народа. То беше неке '43. Ај сагледај ширу слику, бар малкице.

Ja sam samo slikovito odgovorio na temu, nisam vam ja kriv sto se na to lovite ko ....da ne budem prost.

Ja sam samo slikovito odgovorio na temu, nisam vam ja kriv sto se na to lovite ko ....da ne budem prost.

Не прецењуј се не пецаш никог, ја чим видим Титу сетим се да је Југа умрла и одма ми топло око душе. Него ти указујем на твој проблем озбиљне врсте то је да на питања исток, запад или неутралност, ти качиш слику Тите. Да си реко земље трећег света, Судан, Либан, Гадафи и несврстани па да разумем.

ljudi umiru.
ideje pak neke prezive.

komunizam ala staljin/tito je umro. tuto - finito.

srpstvo ce ziveti doveka.
i drazino ime je uz stepino, milosevo, karadjordjevo.

titovo ime pak....

budalastina, zlo jednog sumanutog vremena

Drazino ime je spomenuo i general Alferd Jodl na sudjenju u Nürnbergu, kad je nabrajo na koga je sve Wehrmacht i Waffen SS mogao da se osloni.

Stro se tice Tita...

tito-bye-drzavniki.jpg

ljudi umiru.
ideje pak neke prezive.

komunizam ala staljin/tito je umro. tuto - finito.

srpstvo ce ziveti doveka.
i drazino ime je uz stepino, milosevo, karadjordjevo.

titovo ime pak....

budalastina, zlo jednog sumanutog vremena

Поредити просечног герилца из другог светског рата са ове три блиставе личности је једнако небулозно, да извинеш.

Не прецењуј се не пецаш никог, ја чим видим Титу сетим се да је Југа умрла и одма ми топло око душе. Него ти указујем на твој проблем озбиљне врсте то је да на питања исток, запад или неутралност, ти качиш слику Тите. Да си реко земље трећег света, Судан, Либан, Гадафи и несврстани па да разумем.

Sudan Liban i Gadafi...

Al Qaida i Hesbolah...

Neka hvala...

Drazino ime je spomenuo i general Alferd Jodl na sudjenju u Nürnbergu, kad je nabrajo na koga je sve Wehrmacht i Waffen SS mogao da se osloni.

Stro se tice Tita...

Aha... Reko je to samo ovim rečima ...

Šef Gestapoa za Srbiju, pukovnik Vilijam Fuks, rekao je na suđenju u Beogradu „da je Gestapo Mihailovića uvek smatrao za neprijatelja broj jedan".
Adolf Hitler uvek je smatrao srpske nacionaliste najvećim neprijateljem na Balkanu. Čak i pri kraju, 22. avgusta 1944, Hitler je feldmaršalu Maksimilijanu fon Vajhsu i Hermanu Nojbaheru, očigledno saznavši za nameru da se predaju Amerikancima, naglasio da „razume se, nema pomena o davanju oružja četnicima", i podvukao da Nemačka mora „odlučno da se odupre svakom planu za stvaranje velike Srbije".
General Albert Jodl izneo je Hitlerove poglede: „Srpska vojska ne sme da postoji. Čak je bolje izložiti se izvesnoj opasnosti od komunizma".

"Die serbischen Tschetniks von Dragoljub Draža Mihailović und das Serbische Freiwilligenkorps von Dimitrije Ljotic kollaborierten im Jugoslawischen Bürgerkrieg 1941-1945 mit den Besatzertruppen der Achse"

http://de.wikipedia.org/wiki/Kollaboration

Treba da prevedem?

Ma sve jedna do druge Jodlove reči... Sve je to on lično izjodlovao....:hahaha:

Kako te bre nije sramota... Mator čovek, imaš 100 godina, a lažeš!:rtfm:

Back