telo

koliko volite i kako tretirate svoje telo
mislim u fazonu dal više volite da ste obučeni, diskretni, neprimetni
ili rado landarate goli po stanu, plaži, ulici


Stalno sam fizicki aktivna, radim vezbe, plivam, idem u teretanu.
Nemam potrebe da se razgolitim kad idem negde jer mi i obucenoj telo dolazi do izrazaja.
Sasvim diskretno i normalno.
 
ma moras na inicijaciju dok te ne primimo :zag:
Ali moraš da priznaš da Tanji dobro ide. Ili je izučavala prezentacije najuglednijih forumašica, ili je veoma talentovana. Usudio bih se reći da je forma posta na profesionalnom nivou, dobro ne baš na idealnom jer ima još da radi na strukturi rečenice i upotrebi određenih fraza. Recimo ovde fali ''osećam se zadovoljno u svom telu i volim njegovu zrelu lepotu'', ''primećujem kad me muškarci zadivljeno gledaju'', ''sitne nesavršenosti su deo mog šarma''.
 
Ali moraš da priznaš da Tanji dobro ide. Ili je izučavala prezentacije najuglednijih forumašica, ili je veoma talentovana. Usudio bih se reći da je forma posta na profesionalnom nivou, dobro ne baš na idealnom jer ima još da radi na strukturi rečenice i upotrebi određenih fraza. Recimo ovde fali ''osećam se zadovoljno u svom telu i volim njegovu zrelu lepotu'', ''primećujem kad me muškarci zadivljeno gledaju'', ''sitne nesavršenosti su deo mog šarma''.

Sta time hoces da kazes?
 
Ali moraš da priznaš da Tanji dobro ide. Ili je izučavala prezentacije najuglednijih forumašica, ili je veoma talentovana. Usudio bih se reći da je forma posta na profesionalnom nivou, dobro ne baš na idealnom jer ima još da radi na strukturi rečenice i upotrebi određenih fraza. Recimo ovde fali ''osećam se zadovoljno u svom telu i volim njegovu zrelu lepotu'', ''primećujem kad me muškarci zadivljeno gledaju'', ''sitne nesavršenosti su deo mog šarma''.

a ko je tanja?
 
ima dana i trenutaka kad smo bas ono u saglasju, kao npr danas> kad radi ono sto voli, moje me telo voli, i ja njega..*plivanje, sex, setnja, bilo kakva fizicka aktivnot, redovan odmor, umerena klopa
ima dana kad ga kasapim nemilosrdno..nespavanjem, dzank klopom, dijetama, stresom..onda me ne voli, niti ja njega volim
i tako celog zivota, toplo ladno..:roll:

i ja tako!
 
BQ8JLHyCUAAYWco.jpg:large

ova ko 45 dima

Ш'а ти имаш против 45?
 
Stalno sam fizicki aktivna, radim vezbe, plivam, idem u teretanu.
Nemam potrebe da se razgolitim kad idem negde jer mi i obucenoj telo dolazi do izrazaja.
Sasvim diskretno i normalno.

А ја сам била сигурна да добро познајем српски језик.

Ови појмови су ми потпуно непознати :neutral:


Иначе, задовољна сам својим телом, а видим да се и другима допада :ogledalo:

А не третирам га баш много, скоро па уопште.
 
Poslednja izmena:

Back
Top