Televizija Pink

Televizija koje dno dna.

Dok sam bio mladji, bila je super, imala sjajan program, serije, filmove, emisije...

Sada je to samo leglo usranog folka, glupavih rijaliti soua, tipa Menjam zenu, VB, sada neka budjava Akademija debelih...

"Ukljuci mozak, ugasi Pink"
 
Televizija pink prestavila je novi vizuelni identitet i novu jesenju programsku semu.Kako vam se dopada novi logo,nove spice i nove emisije koje su krenule od ove nedelje?
Moje je misljenje da smo se svi mi televiziomani vise nadali nego sto smo dobili.Toliko je pompe oko nove seme i nekom novom "pravcu"u kome bi pink trebao da krene,ja ne vidim bas toliku promenu,mozda ce za koji dan biti novih scenografija u informativi i jutarnjem programu pa cemo tada i prokomentarisati...
 
Огавно! Сећам се кад је пинк било написано црном бојом па су променили у белу. То је био шок, а ово сад је огавност.
 
Juce, "saltajuci" kanale, ukljucim PinAk oko 23h i ide neka nova emisija Pink target...
Rekoh, daj da vidim o cemu se radi, jer izgleda kao neka debata...
Odmah na pocetku, neka voditeljka sa dekolteom do pupka kaze kako je prethodnu emisiju gledalo oko 70% URBANE populacije...:rotf:
Kako su oni to izracunali, ostaje misterija...:hahaha:
Posle, kad sam video izlapelog Corbu, onog tzv. geja Azdejkovica i onu babu Ras, brzo sam promenio kanal...
 
Pink ima odlican jutarnji program radnim danima, jos bolji bi bio kad bi pocinjao ranije. Recimo od 06:00, jer ima ljudi koji moraju da ustaju ranije, zbog posla, pa bi im dobrodosle sve informacije koje daju u emisiji.
Takodje im je TV dnevnik odlican, nemam nikakvu zamerku. Dobra im je i emisija, koju su preuzeli sa TV Avala, slike zivota. Ostalo je katastrofa.
 

Back
Top