Tehnički i registracija

Staklo spolja je jedno, a sočivo unutra nešto drugo. To drugo ne može da se sredi poliranjem. Potrebna je zamena fara ili reparacija.
Није таква филозофија заменити фарове... Пре видим проблем у томе што се фарови праве да буду тако велики и прескупи. Деси се да чујем неку цену предњих фарова... Учини ми се да су позлаћени, толико коштају.
 
Pa ako je saobracajna na tvom imenu onda si zavrsio.
Inace svi patzite od led farova i stop lampi a zamislite kad to pocne da crkava kako cete veselo da prodjete.
Polovna stop lampa za Audi Q3 kosta 250€ i to ako je nadjes.
Mogu misliti koliko su farovi jer jednom sam nasao na pijaci far za Alfu Giuliu koji je bio ful led i na internetu izguglao da je cena 950€.
Zamislite kakv ce to biti biznis da se otvaraju farovi i menjaju led diode.
Dobar dan i 200€ jer je nov 950 a same led diode kostaju nesto sitno.
 
Pa ako je saobracajna na tvom imenu onda si zavrsio.
Inace svi patzite od led farova i stop lampi a zamislite kad to pocne da crkava kako cete veselo da prodjete.
Polovna stop lampa za Audi Q3 kosta 250€ i to ako je nadjes.
Mogu misliti koliko su farovi jer jednom sam nasao na pijaci far za Alfu Giuliu koji je bio ful led i na internetu izguglao da je cena 950€.
Zamislite kakv ce to biti biznis da se otvaraju farovi i menjaju led diode.
Dobar dan i 200€ jer je nov 950 a same led diode kostaju nesto sitno.
Сигуран сам само у то да ће мој следећи ауто да има барем један екран (садашњи нема). Не рачунам мали дисплеј са километражом и температуром.
Па после тога... све ми се чини да ће бити нешто хибридно... Па када буде биће. Сада ми не смета.
 
Pa ako je saobracajna na tvom imenu onda si zavrsio.
Inace svi patzite od led farova i stop lampi a zamislite kad to pocne da crkava kako cete veselo da prodjete.
Polovna stop lampa za Audi Q3 kosta 250€ i to ako je nadjes.
Mogu misliti koliko su farovi jer jednom sam nasao na pijaci far za Alfu Giuliu koji je bio ful led i na internetu izguglao da je cena 950€.
Zamislite kakv ce to biti biznis da se otvaraju farovi i menjaju led diode.
Dobar dan i 200€ jer je nov 950 a same led diode kostaju nesto sitno.
Ja sam video za Škodu s tim da je preko 1000 laganih evrića, a za Elantru kaže mi drugar ... uh, bolje da ne znate. On se slupao pa je zato saznao. Srećom nije kriv pa će mu pokriti osiguranje.
 
Matiranje se resi lako i jednostavno al kad bude crkla led sijalica onda ce biti interesantno.
I ovako na tehnickom ne moze da prodje ako ne radi bilo koja sijalica osim onih za osvetljenje tablice posto to kamera ne vidi.
Kad odem na tehnicki i nekim slucajem ne radi neka sijalica odmah mi na licu mesta zamene a sta ce biti sa ledovima?
Dok nadjes far ili stopku pa dok stigne proci ce bar dva dana u najboljem slucaju ali sta ako je nema na stanju i neizvesno je kad ce da stigne a imate rok 7 dana da to resite?
 
Pošteni evropljani svakih par godina novi farovi, nove šoferke... Reno moraš da kupuješ nov svakih 5 godina jer mu zabaguje softver? Redovan servis takoreći. Ovih dana ću u bg da ugradim novu kinesku xyg šoferku na onu bembaru za 14.000 din sveukupno. Garancija 10 godina.
 
Pošteni evropljani svakih par godina novi farovi, nove šoferke... Reno moraš da kupuješ nov svakih 5 godina jer mu zabaguje softver? Redovan servis takoreći. Ovih dana ću u bg da ugradim novu kinesku xyg šoferku na onu bembaru za 14.000 din sveukupno. Garancija 10 godina.
Кинези хоће нешто да довезу у Србију и да дају 10 година гаранције?

:rotf::rotf::rotf:

Шта да кажем... срећно.

Боље да играш лото.
 
Odakle si?
Polovni krševi se uvek registruju 30 dana unapred. Zašto pa da bi imao vremena sve da popraviš.
Kod mene u kraju viđam neki kombi koji dovozi peciva u lokalnu pekaru, pre neki dan dok sam čekao bus, malo sam ga zagledao, kombi je citroen jumper, star 20-25 godina, prešo milon minimum! Sajtne trule dibidus, nema ih, sav izlupan, izgreban, gume ćelave, bočni retrivozor visi na žici, far napukao, zadnje poziciono nema masku, vozač od spolja otvara vrata kad izlazi... jednom rečju raspad ! Priđem, bacim pogled na nalepnicu i vidim kombi uredno registrovan pre mesec dana! Pitam se na koju foru je ovaj krš prošao tehnički pregled??
 

Back
Top