Tehnički i registracija

DarkMoon

Elita
Poruka
18.848
Pa ja ne znam gde to može sa podmićivanjem da se prođe tehnički kad kamere sve snimaju.
Na dva mesta smo pokušali i to po preporuci da ne misle da ih neko kontroliše a na jednom od ta dva nam radi prijatelj i kaže da nema šanse.
Ima sanse moj drugar prolazio tehnicki sa neispravnim kocnicama i plus nije imao ni svu opremu ...a kako je prolazio ne znam ....jednom recju serem im se na te kamere ....

DarkMoon

Elita
Poruka
18.848
Mene su na tehnickom drkali zbog zadnje kocnice i morao sam da menjam cilindar a neki prolaze sa probusenim auspusima i propalim trapovima ...i opet kazem serem im se i na tehnicki i na kamere i na sve ....ako su pravila takva neka vaze za sve a ne za nekoga ovako a nekoga onako ....

Ona Marge

Poznat
Poruka
9.435
Meni su bile ispravne kočnice ali su nejednako kočile.
Da ne dužim, i posle podešavanja nije prošlo pa sam se iskeširala za oko 200 evra za kompletno nove i prošla.
Kaže taj prijatelj da je jedan lik isto taj problem imao i da ni posle ugradnje novih (ali ne originalnih) nije prošao jer taj kompjuterski zapis isto ide u arhivu i nema muvanja.

mario80

Buduća legenda
Poruka
42.844
Sve što se ne vidi može i prolazi. Truo auto prolazi bez problema normalno ne ideš u neki fensi tehnički nego preko agencije. Ako je nešto vidljivo onda pitaju dal može. Jbg ne može da se preteruje. A to sa kočnicama ja bi to obarao a treći put ako padne pravac na reciklažu.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.