Teens & Dzidza

Da li ste probali marihuanu?

  • Da

  • Ne i nikada necu

  • Nisam ali imam u planu


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Pa znas kako sve je dobro umereno ali ovde je to zajebano mnogi pocnu tako a zavrse kao klosari na horsu zajebano je to zato sam protiv dopa...al ovo mi je ok
P.s.i mene je prva naterala da probam kad sam imao 12 godina koji je to blam bio kad sam se ispovracao
 
Realno gledano, alkohol je jedna od najpotentnijih droga. Podiže adrenalin, guši racionalno razmišljanje i ubija motoriku. Sreća u nesreći je da manje razara nerve od THC-a. Sa druge strane THC slabije i kraće deluje na nervni sistem, ali više razara sinapse. Na kraju krajeva, kad sve saberemo, rakija je mnogo gora droga od vutre, samo je društveno prihatljiva.

Vutra, heroin, ekseri,... sve su to dosadne droge. Nemam baš neku želju za njima. Samo sediš, "lepo ti je" i tako... Ma neću da mi bude lepo.

Jedino što bih zaista probao,al to je želja pusta, jeste meskalin. Kastaneda.....
 
Pa znas kako sve je dobro umereno ali ovde je to zajebano mnogi pocnu tako a zavrse kao klosari na horsu zajebano je to zato sam protiv dopa...al ovo mi je ok
P.s.i mene je prva naterala da probam kad sam imao 12 godina koji je to blam bio kad sam se ispovracao

Pazi ja recimo ne pusim pljuge,cak sta vise i gadim ih se jer mi niko u porodici ne pusi(keva,cale i burazeri) a sto se tice marihuane tj. vutre naucno je dokazano da je manje stetna od cigara jer ne stvara zavisnost i ne izaziva rak pluca i ostale bolesti koje cigare izazivaju. I veruj mi ja jos nisam cuo da je neko ko se naduvao napravio neko sranje tipa da je ubio nekog,zgazio kolima ili slicno sto ljudi rade kada se napiju ;) cela ta frka oko marihane je u tome sto je to precica ljudima koji onda predju na dop ili nesto drugo i sjebu sebi zivot i ljudima oko sebe...takvih je malo jer - oko 10% onih koji duvaju predju na dop i uniste sebi zivot.Isto sad ja mogu da kazem da ako pijes da ces biti alhoholicar :)

znas kako veruj mi tih 10% ili manje sto predje sa vutre na dop ili nesto jace i gore su labilne licnosti i oni bi svakako i da nema vutre se navukli direktno da dop ;) ako znas sta hoces u zivotu i nisi p.icka od coveka to ne moze da ti se desi...

ja znam 10ak likova koji imaju po 25-27 god i duvaju od srednje a skroz su ok ovako,niti su prsli psihhicki niti propali fizicki(naravno od vutre ne mozes da propadnes fizicki kao od dopa,hemije itd.) i jos su zavrsili ozbiljne fakseve...pravni i ekosnomski recimo :) ja znam da nikada necu uzeti u zivotu u niti dop a ni hemiju tipa lsd,speed i ostalo i necu da sjebem sebi zivot ;) I Dzordz Bus je priznao da je u mladosti probao vutru :D
 
Poslednja izmena:
Realno gledano, alkohol je jedna od najpotentnijih droga. Podiže adrenalin, guši racionalno razmišljanje i ubija motoriku. Sreća u nesreći je da manje razara nerve od THC-a. Sa druge strane THC slabije i kraće deluje na nervni sistem, ali više razara sinapse. Na kraju krajeva, kad sve saberemo, rakija je mnogo gora droga od vutre, samo je društveno prihatljiva.

Vutra, heroin, ekseri,... sve su to dosadne droge. Nemam baš neku želju za njima. Samo sediš, "lepo ti je" i tako... Ma neću da mi bude lepo.

Jedino što bih zaista probao,al to je želja pusta, jeste meskalin. Kastaneda.....


come on now, lets all take some mescaliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinee!!
 
znas kako veruj mi tih 10% ili manje sto predje sa vutre na dop ili nesto jace i gore su labilne licnosti i oni bi svakako i da nema vutre se navukli direktno da dop ;) ako znas sta hoces u zivotu i nisi p.icka od coveka to ne moze da ti se desi...

Zanm jednu devojku koja je evoluirala u dva meseca od antinarkomana do dop-kurwe... Taj stadijum sa lakim drogam je galantno zaobišla i odma krenula da se puca... Ej živote....
 
Realno gledano, alkohol je jedna od najpotentnijih droga. Podiže adrenalin, guši racionalno razmišljanje i ubija motoriku. Sreća u nesreći je da manje razara nerve od THC-a. Sa druge strane THC slabije i kraće deluje na nervni sistem, ali više razara sinapse. Na kraju krajeva, kad sve saberemo, rakija je mnogo gora droga od vutre, samo je društveno prihatljiva.

Vutra, heroin, ekseri,... sve su to dosadne droge. Nemam baš neku želju za njima. Samo sediš, "lepo ti je" i tako... Ma neću da mi bude lepo.

Jedino što bih zaista probao,al to je želja pusta, jeste meskalin. Kastaneda.....

Ih sad'... svako 'oce da mu bude lepo. :mrgreen:

come on now, lets all take some mescaliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinee!!

Pa ajde ako ocete zavrshicu vam... imam i neke dobre churke, uside sa Ozore... povoljno. :mrgreen:
 
To si upravu,i alkohol se svstava u drogu sto je istina zajebanije je biti alkos nego na dopu mnogo se teze skida...a obicno ni koji su bili na nekoj jacoj drogici se skinu sa nje i zamene je alkoholom ...al v idis meni u porodicu pusi cale,keva pusio pre deda ali niko neduva,nepijae ja sam jedini izrod
 
Ja mrzim cigare,al nekad volim joint da zapalim...
Prosle godine smo za jesenji raspust(koji je trajao mnogo duze zbog svinjskog gripa) rivali svaki dan po 3 komada min.. Otkidali se ko stoke
Posle toga me je totalno smorilo,i nisam 3 meseca uzimao.
inace,nekad nznm koliko je jaka pa stondiram momentalno :mrgreen: najgore srranje
zato malo vise volim pivo jer znam odredjenu kolicinu koja mi je potrebna da mi bude opustencija..a i to uzimam samo kad sam extra smoren
 
*** ima raznih ljudi,ja sam relativno rano poceo da varim,pijem,pusim...ali imao sam priliku da se upucam u venu ali sam odbio i to vise puta nisam se kolebao rekao sam sebi jos ranije nikad i tako je i bilo
 
Eto da budem jasan, ne zanima mene stondiranje, zujanje u ušima, ja bre oću ovo:


a evo i texta

When you open the packet
You don't see a powder...
You see thousands of tinny, shinny, shimering crystals...
They flet in kaleidescope of glowing psychedelic rainbow colours
Your vision and sense of colours comes alive
In a new and special way
All the colours became richer than you ever seen before


Como on now let's all take some Mescaliiiiiine.....



bem vasz:mrgreen:
 
na lsd-ju mozes doziveti tkzv. horor trip...tad si naebo :mrgreen:

aj ljudi,imate li neke cudne dozivljaje,tripove ili slicno >? XD
evo moj poslednji:
blejim sa jos 2 ortaka onako navaren,mi nesto snimali ,slusali ziku.. i odjednom se cuje neko lupanje napolju.. Mi prvo mislili da ovi cigani pored cepaju drva,al bilo je veoma kasno.
Onda su udarci postali jos jaci, a provalili smo da je neko gadjao prozor.
Kamenom,ili necim..
Mi se zivi usrali,ko li je to? moze biti murija,neki ubica,komsija ..ko zna.
Posle dvominutne agonije i cutanja,culo se lupanje na vrata-kad ono to nas ortak koji nije mogao da udje zbog zakljucanih vrata :mrgreen:
Pa je zato gadjao KUPUSOM nas prozor :hahaha:
Lik ladno otkinuo 6,7 glavica kupusa iz baste i gadjao nas da ga cujemo :rotf:
A mi smo se tako istraumirali da nije zdravo
 

Back
Top