Quantcast

Teens & Dzidza

Da li ste probali marihuanu?

• Da

• Ne i nikada necu

• Nisam ali imam u planu

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Demister

Domaćin
Poruka
3.290
Ne bih da tema zvuci kao da propagira marihuanu, nema takvu svrhu pa bih molio moderatore da je ne diraju. z:)

Naime, alkohol vise ne predstavlja taboo u drustvu, pa i kod roditelja, njegovo mesto je preuzela marihuana. Ako ste bilo kad duvali, primetili ste sigurno koliko puno njih duva iako nikada ne bi rekli. U mom odeljenju je vise od pola barem probalo marihuanu, medju kojima sam, da budem iskren i ja. Uostalom 2 najbolja ucenika najvise duvaju (tj jedna vise ne duva otkako su ga provalili njegovi)

Meni ne predstavlja nista specijalno, nikada ne bih uzeo nista jace, iako nije bezopasna kao sto pricaju. Za kracu upotrebu jeste, ali ako predje u naviku moze imati ozbiljne posledice pocevsi od depresije do neplodnosti... O problemima sa roditeljima da ne pricamo. Ja sam imao jako veliki problem jer sam bio uhvacen... najgori osecaj u zivotu!!! (Inace sam svega par puta to radio)

Da li ste probali travu?
Kakvo je vase misljenje o svemu tome?
Da li ste bili nekad uhvaceni od strane roditelja?
Koliko ljudi u vasem okruzenju duvaju?

al bundy

Legenda
Poruka
61.103
1. poceo negde za vreme bombardovanja ... prestao aktivno pre nekih 5-6 godina
2. nemam neko pozitivno misljenje , mada nisam imao neka strasna i losa iskustva , al ne valja svaki dan , otupljuje dosta ...
3. Nikad mi nisu nasli vutru , al zato rizle i semenke jesu x puta , posle godinu -dve se navikli i pomirili sa hudom sudbom
4 . nemam pojma tacno , recimo pola -pola , uglavnom su vi sada ukljucujuci i mene postali alkosi , a vutra slabije , mada ima i onih koji i dalje vare svako dan ....

Poruka
24.508
1. Da
2. Isti **** kao i alkohol,do duse malo je jace,zanimljivije ali i skuplje. Nista specijalno,a ako je isti filing kao kad si pijan i kad predjes na jace onda me ne privlaci droga uopste .
3.nisu me uhvatili, a drzao sam im travu na gajbi,cak sam i pusio kuci! z:D
4.pa ima ih dosta. Ja barem znam 10ak ljudi iako se ne druzim i ne krecem sa drustvom dzankija,mahom su to rekreativci,normalni ljudi zza koje niko ne bi rekao da piju i alkohol. Jedan cak profesionalno igra fudbal,a drugi se bavi aktivno planinarenjem. Sportski zivot nema sta. :D

Petar BSK

Poznat
Poruka
9.983
1. Da
2. Isti **** kao i alkohol,do duse malo je jace,zanimljivije ali i skuplje. Nista specijalno,a ako je isti filing kao kad si pijan i kad predjes na jace onda me ne privlaci droga uopste .
3.nisu me uhvatili, a drzao sam im travu na gajbi,cak sam i pusio kuci! z:D
4.pa ima ih dosta. Ja barem znam 10ak ljudi iako se ne druzim i ne krecem sa drustvom dzankija,mahom su to rekreativci,normalni ljudi zza koje niko ne bi rekao da piju i alkohol. Jedan cak profesionalno igra fudbal,a drugi se bavi aktivno planinarenjem. Sportski zivot nema sta. :D
Kako bre isti filing kao kad si pjan? z:lol:
Kad varis pre bi da zabodes negde,kuliras,tripujes,kad si pijan lomio bi sve po kuci z:D

Direkt

Elita
Poruka
17.564
-Probao pre 2 dine,i od tad ponekad..kad ima..nekad do 3,4 puta mesecno,nekad nijednom u 2 meseca.. Zavisi dal imam zelju
-Moje misljenje je da vutra nije prava droga,jer se moze koristiti i u medicinske svrhe,a ne samo kao opijat.. i naravno,to je prirodni proizvod za razliku od ostalih sintetickih pravih droga.
-Nasli su mi rizle i flop,al to cak nisu ni bile moje.. bem li ga.
-Nekih 30% poznanika duva a da ja znam...inace,samo mali broj ljudi zna da i ja ponekad duvanim :mrgreen: to mi je tako najsigurnije..

Direkt

Elita
Poruka
17.564
I da,nije isti filing ,ne moze da se poredi sa alkoholom..a ja obicno ne mesam jedno i drugo-ne ide mi..
Mnogo je drugaciji osecaj,navutren obicno imam mnogo dobre 3pove i flesheve ,i vata me konstanta paranoja,a kad sam pijan bole me uvo za sve :)

[Ne_Vazim_Se]

Iskusan
Poruka
5.461
Pi je*ote kako ti je uspelo da budesh "uhvacen" a par puta si duvao? :hahaha1:

Mojima su trebale godine da provale da se neshto chudno deshava... :lol:

... a onda mi prvo nashla matora buksnu u dzepu od jashe, pa neka tri-chetri paketa u fioci i na kraju 100-tku u shteku... e tadvec nisam mogao da slazem da nije moje. :mrgreen:

... posle sam i muriji pao c c c... al' ono, to ti sve ide u rok sluzbe ako se plashish nemoj ni duvati samo cesh se zentati dzaba... zato nishta lepshe nema nego zsaloziti buksnu ili na nekoj gajbi, ili na nekoj livadi u tri pi*de materine gde si skroz opushten. z:)

Poruka
24.508
Kako bre isti filing kao kad si pjan? z:lol:
Kad varis pre bi da zabodes negde,kuliras,tripujes,kad si pijan lomio bi sve po kuci z:D
zavisi kako koga sta radi i sa kime duvas. Meni na vuji radi mozak 300 na sat. Bolje razmisljam kad hocu,bolje resavam probleme i boli me uvo za sve,vreme prolazi sporije,zivim za svaki minut koji provodim tako uradjen,misli u glavi 0,potpuno normalno delujem i ponasam se. Imao sam par situacija gde sam imao manje tripove i jednom sam stondiro i to bas zestoko. Sva sreca da sam bio kuci inace bi pao negde i ne bi mogao da ustanem. provalio sam da alkohol u kombinaciji sa vujom anulira dejstvo vutre. Slabije radi kad i pijes!

Petar BSK

Poznat
Poruka
9.983
Marijana moze ba bude i dobra i losa stvar,sve zavisi od ljudi...Evo neki moji pajtosi uzimaju svaki dan,osusili se ko grane,pravise preteruju...Realno trebalo bi legalizovati na neki nacin,zabraniti maloletnicima da uzimaju itd...

gost 228783

Zainteresovan član
Poruka
409
1.Da probao sam prvi put sa 12 godina i ispovracao se kao u usterivacu djavola
Popusim koji dzoint i sada ali retko marihujanu obicno skank
2.Nisam navucen nebih nista jace probao,nista posebno
3.U drustvu ukom se ja kracem(rockeri i punkeri) skoro svi su na nekim drogama vecina na vutri neki na lsd
Nisu me nikad uhvatili,stoji mi pipe na polici radi ukrasa :)
Ali nista me neprivlaci posebno,niko me nije terao niti navlacio sam sam to hteo da probam.Protiv heroina sam skroz !
Za legalizaciju sam !

Poslednja izmena:

[Ne_Vazim_Se]

Iskusan
Poruka
5.461
Marijana moze ba bude i dobra i losa stvar,sve zavisi od ljudi...Evo neki moji pajtosi uzimaju svaki dan,osusili se ko grane,pravise preteruju...Realno trebalo bi legalizovati na neki nacin,zabraniti maloletnicima da uzimaju itd...
Pa to je zato shto ne treniraju i jedu lupam 2 puta dnevno + pushe pljuge 100%... evo ja duvam svaki dan, ali ne pushim duvan, jedem 5 puta na dan i treniram i uopshte nisam smrshao... naprotiv. z:)

GhettoBeograd

Poznat
Poruka
7.910
Neka ovo bude himna:

Hahahah z:Dz:lol:z:lol:
Ova je isto ok z:D

1. jesam i to zbog bivse naterla me, njoj za ljubav z:D ne duvam nesto cesto 2-3 mesecno
2. pisao sam o tome 2-3x ovde i mrzi me da se ponavljam sad.Nemam nista protiv ako si umeren i nisi labilna licnist...u svakom slucaju je manje stetna od pljuga i alhohola.Hemiju i dop nikada necu da probam!
3. ne jer kuci nikada nisam duvao a i unosio rizle
4. pa recimo nekih 50% njih i svi koje ja znam su ok kao licnosti i nisu problematicni neki likovi/ribe i klosari neki.Vecina i bavi se sportom sto rekreativno(teretana) sto treniraju fudbal ili rade negde,uce na faxu

Poruka
7.683
Da li ste probali travu?
Kakvo je vase misljenje o svemu tome?
Da li ste bili nekad uhvaceni od strane roditelja?
Koliko ljudi u vasem okruzenju duvaju?

hehehe, nemrem da biliv :lol:
nem pojma, kod mene je sve laganica
varim neke 3 dine, keva zna, sestra zna i ne znaju da li da se bune protiv toga ili alkohola ali su na kraju odlucile bar da probaju da me odvrate od tezih stvari
carice
nem pojma, u pocetku bila frka sa kevo, sad opusteno, rimva et houm jako cesto, pogotovo sad kad sam se izlomila i lezim po ceo dan
i da, znam lom ljudi koji vare, od 14 do 3o i kusur dina
eto, meni se djaaaaaaaaaa, sve mi se dja :lol:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.