Quantcast

Teen problemi (Obavezno pročitati uvodni post) vol. 2

snowtrooper

Buduća legenda
Poruka
36.716
pa i da popustim sebi sam ga popustila ne njoj

a avgust nema veze nikakve sa ovim, ja odoh (hvala Bogu)

jednostavno ženi dosadno u njenom životu i moji uspjesi su joj sve
jer boga ti kako reći komšinici da je milica dobila manje od 10, strašno

- - - - - - - - - -

idem na pivo poslije, smiriću se :D
:fdlan:

Imao sam tu muku sa caletom, nema leka za to osim da se pred majkom i komsinicom pohvalis nekom nizom ocenom. To bi moglo da je smiri na neko vreme ili da je razljuti da dobijes jedno dobro svadjanje kada ostanete same.

Popi jedno pivce i za mene :flert:

Wizzzz

Aktivan član
Poruka
1.059
Poz ljudi.

Svaki zimski i letnji raspust sestra od ujaka dodje kod mene da boravi.
Dodje na minimalno 7 dana.
Mene je to polako pocelo da nervira i zivcira.
Tipa mnogo je razmazena i drzi neke silne dijete, a kad mama iznese rucak na sto ona koluta ocima i kaze da joj se to ne jede i onda joj moji spremaju nesto drugu. Skace po krevetu, pusta muziku do daske, pucka zvakom i omalovazava mi babu i dedu.
Aj da je ona mala, vec ona ima sada 16 godina. Kod mene dolazi vez 10 godina ako ne i vise.
Sad sam zavrsio letnji ispitni rok i gle cuda, eto najavila se da ce doci vec sutradan. DAN POSLE KRAJA ROKA ONA DOLAZI.
Znaci ja nemam vremena za sebe.
Kako bih mogao da joj skrenem paznju da nije vise mala i da je bespotrebno da dolazi vise na posetke tokom raspusta?
Ja sam poslednji put kod njih bio na raspustu 3 dana i to pre 8 godina.
Vise ne znam sta da radim , sizim.
GLupo mi je da je oteram ali kad dodje i kad je pitam koliko ce biti i kada cujem 10 dana komiram se momentalno. Ja za tih 10 dana izgubim privatnost.
Ujnu i ujaka boli briga, oni je puste kod nas i oni su mirni, imaju svoju privatnost, manje obaveza i vise slobodnog vremena.
Da li mozete da mi pomognete kako da resim ovaj problem?

TalaWolf

Aktivan član
Poruka
1.728
Pa ti si o tome ranije trebao pričati sa roditeljima. Da im kažeš ja je ne bih, recite da nismo tu, bla bla. Ili se spakuješ i ti nazad sa njom.
Jeste da je gost, ali da vidiš kako bi jela šta joj spremim ili bi gladovala xD
Sve u svemu sada je malo kasno, sledeći put se bolje dogovori sa roditeljima i iznesi im problem, sam da rešavaš nema neke vajde, ne živiš sam.

TalaWolf

Aktivan član
Poruka
1.728
Tako ti i treba kad hoces da budes najbolja, umesto zlatna sredina.
Bože zašto ne bi bila najbolja u nečemu što je zanima? Tada je lakše učiti, tada je lakše posvetiti se tome. Ne znači da zlatna sredina nema interesovanja za predmet, ali ako ti se nešto mnogo svidi, nećeš stati samo na površnom znanju, nego kopaš dublje, a to dovodi do bolje ocene, ne? :)

georgejune

Zaslužan član
Poruka
148.122
Poz ljudi.

Svaki zimski i letnji raspust sestra od ujaka dodje kod mene da boravi.
Dodje na minimalno 7 dana.
Mene je to polako pocelo da nervira i zivcira.
Tipa mnogo je razmazena i drzi neke silne dijete, a kad mama iznese rucak na sto ona koluta ocima i kaze da joj se to ne jede i onda joj moji spremaju nesto drugu. Skace po krevetu, pusta muziku do daske, pucka zvakom i omalovazava mi babu i dedu.
Aj da je ona mala, vec ona ima sada 16 godina. Kod mene dolazi vez 10 godina ako ne i vise.
Sad sam zavrsio letnji ispitni rok i gle cuda, eto najavila se da ce doci vec sutradan. DAN POSLE KRAJA ROKA ONA DOLAZI.
Znaci ja nemam vremena za sebe.
Kako bih mogao da joj skrenem paznju da nije vise mala i da je bespotrebno da dolazi vise na posetke tokom raspusta?
Ja sam poslednji put kod njih bio na raspustu 3 dana i to pre 8 godina.
Vise ne znam sta da radim , sizim.
GLupo mi je da je oteram ali kad dodje i kad je pitam koliko ce biti i kada cujem 10 dana komiram se momentalno. Ja za tih 10 dana izgubim privatnost.
Ujnu i ujaka boli briga, oni je puste kod nas i oni su mirni, imaju svoju privatnost, manje obaveza i vise slobodnog vremena.
Da li mozete da mi pomognete kako da resim ovaj problem?
karni ti to blago cici