Tatule

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
®:
Liki, pa kako se ondaK možeš sjećati... 8-) :razz:


Btw, si gledala film Urga? :lol:

ma,na mene ne djeluje...:lol: i nemoj da mi tu podmećeš razne jezičke konstrukcije i nedoumice...:razz:
htjedoh jos da dodam,da u tackinom slucaju ,to mozda i ne bi bilo velika šteta...ali neću da budem baš toliko bRezobrazna...:)

nisam gledala film...:roll:
 
limunada:
ma,na mene ne djeluje...:lol: i nemoj da mi tu podmećeš razne jezičke konstrukcije i nedoumice...:razz:
htjedoh jos da dodam,da u tackinom slucaju ,to mozda i ne bi bilo velika šteta...ali neću da budem baš toliko bRezobrazna...:)

nisam gledala film...:roll:
Odgledaj Urgu, smiruje... nacisto :lol:

(može i naČisto, ali je naCisto :lol: :lol: :lol: )
 
Tachka:
znam za termin urna a za datule nisam cula ali kontam da su ista stvar.
i jbt koji vam je svima k...c,ja pitam ljude sa iskustvima sa tatulama,a ako hocete da ih kritikujete,otvorite drugu temu... ja htela da ispadnem faca? :shock:
@wasp
mozda je tebi tesko da se uzdrzavas da ne pijes ili da se ne drogiras ali ja znam granice... tako da je rec rekreativac u mom slucaju opravdana...

@ostali ljudi
a ako stvarno toliko hocete da kritikujete tatule,bolje otvorite temu nego da mi pisete ovde neke gluposti... ko ne kapira neka procita jos jednom naslov teme...
Daj bre ne gubi se...:roll:
ako je tema o tatulama,o njima cjemo pisati,dobro ili loshe...ti uzmi pa otvori Tatule fan club ako ti smeta...
Prichash o stvarima koje uopshte ne znash...
 
slusaj,mala...da si moje dijete,ja bih te malo isprasila po turu i poslala na njivu da okopavas kukuruze,pa ti ne bi padala na um ovakva pitanja...
ali posto nisi,samo cu da se zadrzim da komentarisem ovde,svidjelo se to tebi ili ne...
postavljas pitanje o izuzetno halucinogenoj biljki kao da je rijec o pasulju i necemu sasvim obicnom...a koliko se sjecam,koristenje te biljke moze da izazove trajni gubitak memorije,a da ne pricamo o ostalim posljedicama ...i ti bi to probala...?nije ti palo na um nista pametnije?i jos nam ovdje pametujes kako nigdje ne pise da je to droga i pricas o nekim rekreativcima i ostale gluposti...a velika je steta sto bas ne znas gdje da uberes... ali ,kao sto rekoh,to se mene ne tice...ali suzdrzi se bar od soljenja pameti drugima...
најбоље да ми њих лепо пустимо да раде шта оће па кад им се обије о главу има да се чешу ... само најтужније је што ће сматрати да су кул ако су 'распад'
 
samo mene nemo' da biješ...
da ti ne zovem fantoma piromana
h050.gif


Ај ти као старији припадник ове наше сајбер комуне објасни овој малој да се не зај*беава с оваквим стварима ...
 
W.A.S.P.:
слажем се ...
Ако већ оћеш да се обезданиш натреси се пива и неке жестине ... схватићеш временом да нема неке потребе за тим ...
wasp ovo nije droga
to je otrovna biljka
bukvalno
 
jbt nisam rekla da hocu da nabavim 500 tegli u kojima ce biti tatule,pecurke i trava vec samo da me zanima kakav je osecaj kada pojedes malo tatula... ono kao nisam glupa,znam da mnogo ne valja,ja ocu samo da probam i da vidim... i ne pokusavam da ispadnem kul... ja sam samo pitala da li je neko probao... pecurke jesu opasnije i znam da se sa tim ne bi trebalo za.ebavati ali sada govorim bas o tatulama...
 
Tachka:
jbt nisam rekla da hocu da nabavim 500 tegli u kojima ce biti tatule,pecurke i trava vec samo da me zanima kakav je osecaj kada pojedes malo tatula... ono kao nisam glupa,znam da mnogo ne valja,ja ocu samo da probam i da vidim... i ne pokusavam da ispadnem kul... ja sam samo pitala da li je neko probao... pecurke jesu opasnije i znam da se sa tim ne bi trebalo za.ebavati ali sada govorim bas o tatulama...

e,izvini tacko,da ne mislis da sam se nesto bas okomila na tebe...:) , ali izjava da nisi glupa,a hoces da probas nesto za sta znas "da mnogo ne valja" je malo kontradiktorna...sta si onda,pametna?:)
 
Tachka:
ne valja uzeti mnogo a ne mnogo je lose... (:
pa ni alkohol nije bas nesto zdrav pa ga ljudi piju (: a ha! (:
ja znam sta znaci malo....

a ti da vidis da neko,da izvines,jede g. i ti bi probala? sta sve ljudi rade,ali nije sve na korist...:wink: ali,dobro...necu te vise daviti,ubice me R...ne ljuti se,nije bilo zlonamjerno,ali nije naodmet malo razmisljati,prije nego sta probati...:wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top